Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

38 minut temu

Druk ścienny

45 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Aktywne użytkowniczki

Bardzo wstrząsnęła mną sprawa Magdaleny Żuk, turystki, która zginęła w Egipcie. Jest wiele hipotez, ale jedno jest pewne to ogromne ryzyko,aby wybrać się samej kobiecie do krajów arabskich. Odradzam każdej z Was takich wyjazdów, nawet w większym gronie ...

Mnie właśnie zastanawia to jedno: dlaczego zdecydowała sie jechać tam sama????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-07 17:31 przez she22.

Podobno jej facet nie miał ważnego paszportu , a ona koniecznie chciała jechac na urlop, wcześniej też była na urlopie w Keni. Jest duże prawdopodobieństwo,że to jej facet maczał w tym swoje palce...

kobiety jeżdza do krajow arabski bo szukaja wrażeń i mysla ze faceci sa lepzymi kchankami niz nasi rodowici a nic bardziej mylnego. Ich kultura jest inna niz nasza religia tez mocno odbiega od naszej tym bardziej ze kobieta nie jest tam postrzegana na rowni z facetem i niestety muzułanie maja duzy probrem z sexem , seksualnoscia i kobiecoscia.

Uważam że nie ma co posądzać jej faceta, nie ma żadnych podstaw do tego aby on to zaplanował. Nie pojechał z nią tylko dlatego że wycieczkę kupiła w tajemnicy i miał to być prezent,dlatego wyszło tak a nie inaczej z jego paszportem

Nie znam tematu, ale wszędzie samotna kobieta jest łatwym łupem, i nie ważny kraj...w polsce również to się dzieje.

dziewczyno nie oskarżają innych na podstawie tego co słyszysz w tv...w taki sposób tworzą sie plotki ktoś cos powie kto inny dopowie... są ludzie i kobiety które same podróżują bo lubią lub nie maja innej opcji

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Dla mnie sprawa wyglada tak piękna blondynka o niebieskich oczach do tego sama wiec sie na nia napalili jakies gnojki nie będę sie tutaj wyrażać bo padło by wiele niecenzuralnych słów.. Zrobili jej krzywdę i upozorowali smierć bo zaczęło sie robić głośno..

Bardzo współczuje, chory świat zeby nie można było pojechać samemu na wakacje aczkolwiek ja bym sie nie odważyła, wielka szkoda ze nie pomyślała o czarnych stronach wiele osób myśli ,,mi sie nic nie stanie.."

Osobiście nie odważyłabym się pojechać sama do kraju arabskiego-do żadnego muzułmańskiego.Zwyczajnie bałabym się o własne bezpieczeństwo.
Tak wiem,że kobiety tam jeżdzą,nawet "robią biznesy" i w "drewnianym kościele może spaść cegła na głowę",ale...mimo wszystko to zupełnie inna kultura i postrzeganie kobiet (jak pisze @agata74).
Zgadzam się.

Niestety dedektyw potwierdził, że jej chlopak znał dobrze rezydenta arabskiego, który znecal się nad jego dziewczyną. W każdym razie przykre to wszystko, żal dziewczyny i rodziny.

Zawsze mi szkoda kobiet, nie ważne kto, gdzie i dlaczego. Nie uważam, żeby to, że akurat to się stało w kraju arabskim miało większe znaczenie.

ButikExclusiveGirl, ale co w związku z tym że rezydent i chłopak znali się, uważasz że to co się stało to było na zlecenie? Nie rozumiem o co tak naprawdę chodzi, podejżewasz chłopaka czy chcesz się czegoś dowiedzieć w temacie, to co się stało to faktycznie tragedia, ale mogło stać się wszędzie, w polsce aż za dużo tego się dzieje, i to nie kraj arabski. Może znałaś osobiście kogoś z tych osób i stąd takie poruszenie, ile lat miała dziewczyna?

A może to tylko przypadek?

Zaczekałabym z osądami na wyniki śledztwa które na pewno ma już miejsce. Co do samotnego podróżowania- ryzyko jest wszędzie choć zgadzam się że jeśli chodzi o kobiety w krajach arabskich ono wzrasta. Aczkolwiek nawet w Polsce mogła wyjść do sklepu po bułki i zginąć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie mam zamieszkać?