Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo wstrząsnęła mną sprawa Magdaleny Żuk, turystki, która zginęła w Egipcie. Jest wiele hipotez, ale jedno jest pewne to ogromne ryzyko,aby wybrać się samej kobiecie do krajów arabskich. Odradzam każdej z Was takich wyjazdów, nawet w większym gronie ...

Mnie właśnie zastanawia to jedno: dlaczego zdecydowała sie jechać tam sama????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-07 17:31 przez she22.

Podobno jej facet nie miał ważnego paszportu , a ona koniecznie chciała jechac na urlop, wcześniej też była na urlopie w Keni. Jest duże prawdopodobieństwo,że to jej facet maczał w tym swoje palce...

kobiety jeżdza do krajow arabski bo szukaja wrażeń i mysla ze faceci sa lepzymi kchankami niz nasi rodowici a nic bardziej mylnego. Ich kultura jest inna niz nasza religia tez mocno odbiega od naszej tym bardziej ze kobieta nie jest tam postrzegana na rowni z facetem i niestety muzułanie maja duzy probrem z sexem , seksualnoscia i kobiecoscia.

Uważam że nie ma co posądzać jej faceta, nie ma żadnych podstaw do tego aby on to zaplanował. Nie pojechał z nią tylko dlatego że wycieczkę kupiła w tajemnicy i miał to być prezent,dlatego wyszło tak a nie inaczej z jego paszportem

Nie znam tematu, ale wszędzie samotna kobieta jest łatwym łupem, i nie ważny kraj...w polsce również to się dzieje.

dziewczyno nie oskarżają innych na podstawie tego co słyszysz w tv...w taki sposób tworzą sie plotki ktoś cos powie kto inny dopowie... są ludzie i kobiety które same podróżują bo lubią lub nie maja innej opcji

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Dla mnie sprawa wyglada tak piękna blondynka o niebieskich oczach do tego sama wiec sie na nia napalili jakies gnojki nie będę sie tutaj wyrażać bo padło by wiele niecenzuralnych słów.. Zrobili jej krzywdę i upozorowali smierć bo zaczęło sie robić głośno..

Bardzo współczuje, chory świat zeby nie można było pojechać samemu na wakacje aczkolwiek ja bym sie nie odważyła, wielka szkoda ze nie pomyślała o czarnych stronach wiele osób myśli ,,mi sie nic nie stanie.."

Osobiście nie odważyłabym się pojechać sama do kraju arabskiego-do żadnego muzułmańskiego.Zwyczajnie bałabym się o własne bezpieczeństwo.
Tak wiem,że kobiety tam jeżdzą,nawet "robią biznesy" i w "drewnianym kościele może spaść cegła na głowę",ale...mimo wszystko to zupełnie inna kultura i postrzeganie kobiet (jak pisze @agata74).
Zgadzam się.

Niestety dedektyw potwierdził, że jej chlopak znał dobrze rezydenta arabskiego, który znecal się nad jego dziewczyną. W każdym razie przykre to wszystko, żal dziewczyny i rodziny.

Zawsze mi szkoda kobiet, nie ważne kto, gdzie i dlaczego. Nie uważam, żeby to, że akurat to się stało w kraju arabskim miało większe znaczenie.

ButikExclusiveGirl, ale co w związku z tym że rezydent i chłopak znali się, uważasz że to co się stało to było na zlecenie? Nie rozumiem o co tak naprawdę chodzi, podejżewasz chłopaka czy chcesz się czegoś dowiedzieć w temacie, to co się stało to faktycznie tragedia, ale mogło stać się wszędzie, w polsce aż za dużo tego się dzieje, i to nie kraj arabski. Może znałaś osobiście kogoś z tych osób i stąd takie poruszenie, ile lat miała dziewczyna?

A może to tylko przypadek?

Zaczekałabym z osądami na wyniki śledztwa które na pewno ma już miejsce. Co do samotnego podróżowania- ryzyko jest wszędzie choć zgadzam się że jeśli chodzi o kobiety w krajach arabskich ono wzrasta. Aczkolwiek nawet w Polsce mogła wyjść do sklepu po bułki i zginąć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie mam zamieszkać?