Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 22:38:19

Hej, jestem tu nowa. Przeniosłam się w vinted.
Jakby ktoś mi wytłumaczył jak tutaj wyglada sprzedaż/ kupno to byłabym wdzieczna. Np szukam teraz bomberki. Wchodzę w podgląd obiektu który mnie najbardziej inetersuje, a tu ani ceny, ani rozmiaru. O co chodzi? :)

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 22:46:58

Napewno nie jesteś zalogowana, kiedyś też weszłam bez zalogowania i cen nie było tylko o ile pamiętam znaki zapytania czy coś w tym stylu:)

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 22:48:00

Może trafiłaś akurat na przedmiot tylko na pokaz. Jak wchodzisz w katalog, to oprócz koloru, rozmiaru itp. wybierz opcję, że szukasz przedmiotów na wymianę lub/i sprzedaż.

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 22:52:44

Hej witam :D
Jak chcesz coś kupić klikasz na "KUP TERAZ" i już po sprawie brawo

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 22:55:14

Jak już wszystko przejdziesz co wyżej napisane ... musisz jeszcze trafić na kogoś kto sprzedaje niezweryfikowanym.

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 22:59:00

Cytat
malmie
Jak już wszystko przejdziesz co wyżej napisane ... musisz jeszcze trafić na kogoś kto sprzedaje niezweryfikowanym.
No właśnie, bo niektóre sprzedające ustawiają sobie, że osoby niezweryfikowane nie mogą u nich kupować. Mamy tu taką możliwość, więc istnieje opcja, że chodzi też o o to.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 23:02:18

Cytat
DaChoice
No właśnie, bo niektóre sprzedające ustawiają sobie, że osoby niezweryfikowane nie mogą u nich kupować. Mamy tu taką możliwość, więc istnieje opcja, że chodzi też o o to.
Tego nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że do podglądu to chyba jest dostępne dla niezweryfikowanych.

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 23:07:45

Cytat
malmie
Cytat
DaChoice
No właśnie, bo niektóre sprzedające ustawiają sobie, że osoby niezweryfikowane nie mogą u nich kupować. Mamy tu taką możliwość, więc istnieje opcja, że chodzi też o o to.
Tego nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że do podglądu to chyba jest dostępne dla niezweryfikowanych.
No właśnie też tego nie jestem pewna, bo ja w sumie od początku byłam zweryfikowana, nie wiem na 100% jak to wygląda gdy się nie jest, ale najbardziej skłaniam się ku opcji, że Autorka trafiła akurat w tym wypadku na przedmiot na pokaz.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 23:18:26

Cytat
DaChoice
No właśnie też tego nie jestem pewna, bo ja w sumie od początku byłam zweryfikowana, nie wiem na 100% ...
Ja to samo zaraz się weryfikowałam, ale gdyby tak było, że do podglądu niedostępne to chyba z ekonomicznego pkt widzenia jest to nieuzasadnione.

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 23:25:30

Cytat
malmie
Cytat
DaChoice
No właśnie też tego nie jestem pewna, bo ja w sumie od początku byłam zweryfikowana, nie wiem na 100% ...
Ja to samo zaraz się weryfikowałam, ale gdyby tak było, że do podglądu niedostępne to chyba z ekonomicznego pkt widzenia jest to nieuzasadnione.
No tak, skoro po całkowitym wylogowaniu nadal widzę ceny, to chyba osoby niezweryfikowane (zalogowane) tym bardziej mogą widzieć.

Autorko, sprawdż czy przedmiot, który Ci się spodobał, nie jest wrzucony tylko na pokaz. Mamy tu taką kategorię, tylko po to, żeby się czymś pochwalić, zainspirować inne osoby itp. Jeśli właśnie z tym przedmiotem tak jest, to nikt nie może go kupić, chyba że właścicielce się kiedyś znudzi i wystawi w kategorii na sprzedaż.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie wiem jak tu kupić

17 kwi 2017 - 23:43:52

Niebieskie kółko, a w środku biała gwiazda to oznaczenie przedmiotu do pokazania, a symbol dolara w bordowym kółku to sprzedaż, a zielone ... wymiana ;)

Nie wiem jak tu kupić

18 kwi 2017 - 12:57:55

@AgneskaDameska
Jedna i druga kurtka z Twoich ulubionych są w kategorii pokazowej.
Dziewczyny sobie takie zakupiły i pokazują,co mają w szafie.
Nie możesz ich kupić.:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wpłynąć na wystawienie komentarza?