Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

9 minut temu

Budowa domu

13 minut temu

Projekt wnętrza

47 minut temu

usługi stomatologiczne

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zwrot

12 kwi 2017 - 14:47:02

Hej :(

Czy wie ktoś co wydrukować jeżeli zwracam kurtkę ze stradivariusa (zwracam ją z domu bo nie mam możliwości pojechania do sklepu)
POMOCY!

Zwrot

12 kwi 2017 - 16:12:26

Nie wiem ale zadzwon na infolinie to ci pomogą oni wiedza najlepiej:) a tak swoją droga zastanawia mnie kto daje te minusy? I po co? Jak ktoś zakłada wątek to po to by uzyskać odpowiedz a nie dla minusów....

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zwrot

12 kwi 2017 - 16:39:45

Właśnie możesz zadzwonić i pewnie się dowiesz, ale skoro zamówiłaś już kuriera to w tym mailu pewnie jest jakaś instrukcja co dawać do paczki ze zwrotem. Ja w tym sklepie nie zwracałam, ale zwykle do zwrotu towaru daje się formularz zwrotu i jeszcze jest taki druk co zostaje w domu, że paczkę przekazało się kurierowi.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Zwrot

13 kwi 2017 - 12:28:42

@laurakrasuska na ich stronie jest informacja :)
https://www.stradivarius.com/pl/shopping-guide.html

" Jeśli chcesz, żebyśmy odebrali zwracane artykuły z twojego domu, możesz zamówić odbiór ze swojego konta na stronie internetowej. Po weryfikacji danych wyślemy kuriera po odbiór towaru w ciągu następnych 24 godzin (o ile jest to możliwe). Firma transportowa skontaktuje się z tobą w celu ustalenia godziny odbioru. Jeśli później chcesz zmienić umówioną datę, musisz się skontaktować bezpośrednio z firmą transportową."

Więc w panelu pewnie jest list przewozowy do wydrukowania lub przywiezie go kurier :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-13 12:29 przez Gaba.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakupy na ebay.uk