Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 13:24:47

Hej wszystkim , mam już konto na vinted i olx i nawet udaje się coś sprzedać . A jak z szafą ? Ktoś coś kupuje czy jest teraz zastój ? Jak polecacie wystawiać rzeczy każdą osobno czy jakiś zestaw ? Co bardziej polecacie ? Czy można jakoś dodatkowo reklamować się na tej stronie ze swoimi ubraniami ? Proszę o jakieś wskazówki bo mam konto na tej stronie dopiero od kilku minut :) Pozdrawiam wszystkich gorąco :*

Ktoś coś może pomoże ?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 13:30 przez tesssi.

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 13:47:38

@tesssi
Najpierw musisz zweryfikować swój profil,żeby móc sprzedawać.Później wystaw tu jakieś oferty,żeby było co reklamować.:)
Doradzałabym ponad to zakup u kogoś na początek w celu uzyskania komentarzy-będziesz bardziej wiarygodna.
Pozdrawiam.:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 14:29:30

Przede wszystkim by móc wystawiać rzeczy na sprzedaż i kupować, musisz zweryfikować konto :)
Zdjęcia powinny być przede wszystkim czytelne. Dodatkowo zwróć uwagę przy wystawianiu przedmiotów na ceny wysyłek - by były nie za wysokie:)
Profil oraz rzeczy można oczywiście promować. --> http://szafa.pl/lansuj-szafe.html
Dodatkowo na swoim koncie zbierasz punkty, które później możesz wymienić na nagrody. --> http://szafa.pl/opcje.html?box=zbieraj_punkty
Zapraszam również do zapoznania się z regulaminem, gdzie w punktach jest opisane co i jak :) --> http://szafa.pl/regulamin.html

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 18:34:09

Dokładnie, dziewczyny powyżej już w zasadzie wyczerpały temat, bo miałam napisać mniej więcej to samo :)
Ja już dodam tylko, że oprócz tego, na forum jest dział z ogłoszeniami, tam też moża pisać i wrzucać zdjęcia co chce się sprzedać, ale bez weryfikacji to raczej słaba szansa, że ktoś kupi, raczej należy traktować to jako odpcję dodatkową do zareklamowania profilu.
Natomiast co do pierwszego pytania - ostatnio lepiej mi idzie na innych portalach, odświeżanie ofert jest tu bardzo rzadko (dobrze, że w ogóle już jest), a co chwila dochodzą nowe, więc w moim odczuciu ciężko tu coś sprzedać, ale tak czy tak konto tu mieć warto, bo może akurat ktoś coś ;)
Życzę powodzenia! ;)

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 18:40:47

Tylko,że tu można reklamować oferty wystawione na szafie,ale aby je wystawić musi być weryfikacja.
Bez weryfikacji można (chyba?) tylko kupować.
Nawet,kiedy zareklamujemy zdjęcia ciuszków,to muszą one znaleźć się tutaj wystawione.@DaChoice



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 18:48 przez czarownicaao.

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 18:43:23

@czarownicaao
Dokładnie, według regulaminu tak właśnie powinno być. Dlatego podkreśliłam, że to tylko opcja dodatkowa.

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 18:46:24

Cytat
DaChoice
@czarownicaao
Dokładnie, według regulaminu tak właśnie powinno być. Dlatego podkreśliłam, że to tylko opcja dodatkowa.

...Bo bez weryfikacji kupować można,prawda?

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 18:49:39

@czarownicaao
Tak, dla pewności sprawdziłam w swoich komentarzach i niektóre mam od osób niezweryfikowanych, czyli kupować można.

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 18:54:02

Cytat
DaChoice
Tak, dla pewności sprawdziłam w swoich komentarzach i niektóre mam od osób niezweryfikowanych, czyli kupować można.

A zatem u autorki nie obejdzie się bez weryfikacji,bo nastawia się na sprzedaż.

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 18:58:28

@czarownicaao
A, przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz - sprzedawca ma prawo sobie zaznaczyć w ustawieniach, że osoby niezwerfyfikowane nie mogą u niego kupować (tak przynajmniej było rok temu, gdy zakładałam konto). Ale nie wiem, jak wiele osób tą opcję u siebie zaznacza, czy jest to większość czy mniejszość użytkowników. Tak czy tak @tesssi musi się zweryfikować, bo chodzi jej o sprzedaż.

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 19:00:50

Bez weryfikacji, mogą kupować osoby jężeli nie zaznaczysz opcji że nie wyrażasz zgody, natomiast sprzedawać nie.

Proponuję przed weryfikacją poczytać sobie regulamin, promować można o ile wykupisz sobie taką opcję, sprzedaż normalnie, jak komuś rzecz się spodoba to kupi, tak jak wszędzie, ale zanim to zrobisz to weryfikacja, bez tego możesz sobie "relaksować się" na forum, miłego korzystania z portalu:)

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 19:02:08

@DaChoice
Cały czas tak jest,że sprzedawca decyduje,czy sprzedaje osobom niezweryfikowanym.

To prawda,że @tesssi może się reklamować na forum,ale bez weryfikacji i wystawionych ofert w profilu,to raczej nie bardzo ma sens.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 19:14 przez czarownicaao.

Sprzedaż co i jak ?

21 mar 2017 - 21:01:00

@czarownicaao
No właśnie o to mi chodziło w pierwszym poście, że nawet gdyby moderatorki przeoczyły, to i tak raczej nikt nie kupi od osoby niezweryfikowanwej, poprzez samo forum.

Sprzedaż co i jak ?

22 mar 2017 - 11:27:37

Cytat
DaChoice
@czarownicaao
No właśnie o to mi chodziło w pierwszym poście, że nawet gdyby moderatorki przeoczyły, to i tak raczej nikt nie kupi od osoby niezweryfikowanwej, poprzez samo forum.

Poprzez samo forum nie da rady zarejestrować transakcji przecież.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Sprzedaż co i jak ?

22 mar 2017 - 17:35:42

Ja sprzedam cos raz na miesiąc także tak średnio ze sprzedażą tu ale portal jest fajny ogólnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobra kosmetyczka Wałbrzych