Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

32 minut temu

dieta organizacja

46 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie wczoraj robiłam pranie. Chłopak prosił o wypranie jego ulubionej bluzy zartujac przy tym bym jej nie ugotowala przez przypadek
. Pralka ustawiona na 30 stopni 400 obrotów. Gdy pralka skończyła prac otwieram ją i wielkie zdziwienie bucha na mnie parząca para - zepsuła się pralka. Pierwsze co wyciągam jego bluze cała pognieciona i lekko skurczona :-( odrazu wpadłam w panikę. Patrzyłam na necie sposoby na naprawę tego i znalazłam jeden - by zamoczyc bluze w ciepłej wodzie z szamponem dla dzieci i później trochę porosciagac . Poleciałam po ten szampon i zrobiłam tam jak pisało ale niewiele to pomogło.:/ Chłopak przyjeżdża w weekendy- pracuje za granicą. Do tego czasu musze naprawić tą bluzę. Może Wy dziewczyny znacie jakieś sposoby na naprawę takich ubrać. Jesteście moją ostatnią deską ratunku. Bluza przód i tył ma z ortalionu a rękawy z bawełny. Rękawy wyglądają dobrze gorzej z tym ortalionem. Pomocy. .

Może kup mu nową taką samą lub podobną? :)

Szukałam tej bluzy na necie. Nie ma. W sklepie stacjonarnym tym bardziej. A podobnych tez nie ma :( Kupował ją w tamtym roku bardzo mu się podobała i podoba wciąż, dbał o nią a tu takie coś. Normalnie rozwód jak nic :(

@pantera_
Też tak myślę.
To dobry pomysł.

@wisienka8794
Pokaż tę bluzę.
Może któraś z dziewczyn znajdzie podobna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-19 12:32 przez czarownicaao.

szczerze powiem bardziej martwiłabym się pralką a nie bluzą. przeciez nie Twoja wina, że sie zepsuła i bluza się zniszczyła - nie zrobiłaś tego specjalnie. chłopak powinien to zrozumiec. po prostu powiedzmu, że kupisz mu "inną ulubioną" niech sobie sam wybierze:-) a co z pralką? chyba koszty naprawy/nowej sa duzo wieksze?

No właśnie moje dziwne usposobienie bardziej martwi się bluzą niż nową pralką. :( Postanowiłam dodać tutaj ten temat ponieważ oczekiwałam szybkiej odpowiedzi. :-) I się nie zawiodłam. Dziękuję bardzo dziewczyny. Aktualnie jestem w pracy zdjęcie dodam jak wrócę do domu. ;)

Cytat
wisienka8794
No właśnie moje dziwne usposobienie bardziej martwi się bluzą niż nową pralką. :( Postanowiłam dodać tutaj ten temat ponieważ oczekiwałam szybkiej odpowiedzi. :-) I się nie zawiodłam. Dziękuję bardzo dziewczyny. Aktualnie jestem w pracy zdjęcie dodam jak wrócę do domu. ;)

Ok-tylko nie zapomnij.
Dziewczyny mają tu mnóstwo ślicznych rzeczy.
Może coś wspólnie znajdziemy i postaramy się pomóc?!
Nie martw się już tak.super

Znalazłam tą bluzę używaną na allegro. Tylko o dwa rozmiary za dużą.:( Na pewno nie zapomnę dodać zdjęcia. ;) dziewczyny naprawdę dziękuję.

kup tą o dwa rozmiary za dużą, wrzuc o swojej pralki, po wypraniu,bedzie akurat na twojego faceta:):):)

Cytat
lastraga
kup tą o dwa rozmiary za dużą, wrzuc o swojej pralki, po wypraniu,bedzie akurat na twojego faceta:):):)

Heheh dziękuję za ten czarny humor. ;)

Cytat
lastraga
kup tą o dwa rozmiary za dużą, wrzuc o swojej pralki, po wypraniu,bedzie akurat na twojego faceta:):):)

Jakby nie patrzeć "zmniejszy" bluzę.
Dobre!:D:D:D

@wisienka8794
To świetny sposób na "pocieszenie" i rozładowanie.
Koleżanka powyżej super pisze!super
Cóż my nie robimy...?



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-19 13:10 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Może martwisz się na zapas, a chłopak wykaże więcej zrozumienia także i dla pralki :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-19 18:17 przez PaniGami.

też miałam ostatnio problem z praniem, zafarbowało mi pół prania, do tej pory nie wiem co puściło kolor i oczywiście trafiło na koszulki mojego faceta, najeździłam się za cudownymi preparatami, które miały sobie z tym poradzić i niestety niewiele pomogły, bałam sie przyznać, a on mi na to: to tylko pranie i mnie przytulił. Więc życzę Ci tego samego :) dodatkowo jedyny sposób mi znany to właśnie szampon dla dzieci

Jesteście po prostu świetne. :-) Jak dla mnie najlepsze forum :-) zawsze pomożecie. ;)

Moczenie w wodzie z dodatkiem płynu zmiekczającego, bluza musi wymięknąć, a co zmiękcza wodę, nawet pierwsze moczenie może być z dodatkiem octu, a dalej żeby nie śmierdział to woda z płynem...jak to nie pomoże tonic już nie zrobisz, pozostane uczciwieporozmawiać z facetem:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odmowa propozycji pracy