Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

31 minut temu

elektryka sklep

37 minut temu

wakacje last minute

52 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupić telefon na raty

06 sty 2018 - 14:32:53

Właściwie każda sieciówka daje na raty więc po prostu sprawdź w necie ceny telefonu który Cię interesuje w poszczególnych sklepach i kupuj tam gdzie najtaniej :)

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić telefon na raty

20 maj 2018 - 14:02:17

allegro raty 0% polecam!

Gdzie kupić telefon na raty

20 maj 2018 - 17:02:01

media expert na pewno

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić telefon na raty

21 maj 2018 - 12:40:58

Może bardziej będzie się opłacało wzięcie telefonu w abonament niż na raty

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie kupić telefon na raty

19 lip 2018 - 08:22:35

Myślę, że teraz wyjątkami są miejsca, gdzie na raty kupić NIE można. Ja ze względu na brak czasu większość swoich zakupów muszę ostatnio robić w internecie i ze względu na nagłe wydatki z jednej strony, a konieczność zaopatrzenia się w nowy telefon (którego to konfliktu, no, inaczej, niż przez raty załatwić się nie dało) kupiłam nową „zabawkę” w tym sklepie: <moderacja-reklama> . Oferta ratalna bardzo w porządku, więc jak najbardziej się da, więc wystarczy dobrze poszukać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-19 11:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 4/5

Gdzie kupić telefon na raty

01 mar 2019 - 17:12:28

Zobacz w sklepach internetowych bo teraz wiele oferuje zakupy ratalne, na allegro też. Mój chłopak zamawiał na bestcena bo mieli tam ten model który chciał w dobrej cenie. I też na raty, wszystko było szybko załatwione.

Gdzie kupić telefon na raty

02 mar 2019 - 08:23:21

niby takie proste na raty przez internet .
Tylko jak co do reklamacji to jest problem.
W każdym sklepie kupisz telefon na raty.

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupić telefon na raty

15 mar 2019 - 15:54:17

Ja kupiłam w Media Expert.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić telefon na raty

19 mar 2019 - 22:03:17

Ciężkie pytanie. Ja nie przepadam za braniem sprzętu na raty dlatego Ci nie pomogę.

Gdzie kupić telefon na raty

01 mar 2024 - 12:18:22

Smartfony, laptopy, tablety, smartwatche oraz sprzęt RTV z najnowszych serii masz w sklepie online https://www.telefony-gdansk.pl/, W tym sklepie występuje sporo ciekawych promocji na sprzęt i możliwość rozłożenia zakupów na raty 0%.

Gdzie kupić telefon na raty

10 kwi 2024 - 19:16:33

Ja w tej kwestii polecam zajrzeć do https://sklep-tortores.pl/ Ich oferta obejmuje wiele ciekawych propozycji telefonów zarówno używanych, powystawowych jak i nowych. Pozytywnie zaskoczą Was w tym miejscu nie tylko przystępne ceny ale również miła i pomocna obsługa. Śmiało mogę powiedzieć że to sprawdzone i bezpieczne miejsce w którym z łatwością znajdziecie telefon idealny dla Was. Polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usunięcie swojego konta GG na zawsze ?