Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

2 minuty temu

zakupy internetowe

26 minut temu

Budowa domu

31 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Gdzie kupić telefon na raty

28 lip 2016 - 13:37:36

Cześć dziewczynki. Proszę o pomoc. W jakim sklepie obeecnie mozna kupić telefon na raty? Niestety ale nie mam kasy na to aby kupić za gotówkę. Z góry dzięki za informacje.

Gdzie kupić telefon na raty

28 lip 2016 - 14:09:02

spróbuj w sklepie typu 'saturn' 'media expert'
generalnie ciężko dorwać telefon żeby na raty kupić.;c

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Gdzie kupić telefon na raty

03 sie 2016 - 16:10:51

Z tego co się orientuję to obecnie jedynie w rtv Euro agd. W innych sklepach wymagają albo dokupienia dodatkowych akcesoriów albo ubezpieczenia co sprawia,że te raty to u nich jedynie chwyt reklamoway. Sama kupowalam telefon w Euro na raty jakieś 3 miesiące temu. Jeśli nic się w tym czasie nie zmieniło to nie będziesz musiała brać żadnych dodatkowych opłat do rat.
Nie musiałam dostarczać zaświadczenia o dochodach ale podejrzewam,że to dlatego ,że brałam tani telefon. Przy droższym pewnie będą czegos takiego wymagali ale musiałabyś już sama się dopytać.

Gdzie kupić telefon na raty

10 sie 2016 - 11:25:26

w Saturnie o ile dobrze pamiętam były raty 0% jeśli kupowało się na 10 rat. W Media Expert raz w życiu kupiłam na raty tanią rzecz, niby 0% a doliczyli milion różnych dziwnych opłat.

Gdzie kupić telefon na raty

12 sie 2016 - 09:57:40

Może spróbuj wziąć telefon od razu z abonamentem? Wtedy może wyjść taniej. Tylko wylicz sobie na jakiejś porównywarce, np. komórkomacie czy bardziej będzie ci się to opłacać ;)

Gdzie kupić telefon na raty

30 cze 2017 - 10:04:51

Sprawdz sobie oferte bestcena.pl ja co prawda na raty nie kupowałam, ale wiem, ze mozna. Tam masz zwykle taniej wiec i tak zaoszczedzisz.

Gdzie kupić telefon na raty

30 cze 2017 - 12:19:45

Robisz reklamę w wątku z tamtego roku brawo!!! Dlatego myśle ze wątki powinny mieć opcje zakanczania przez zakładająca :)

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić telefon na raty

30 cze 2017 - 12:54:53

W Media Expert itp mają drogie raty. Ja brałam w MyCenter i jestem bardzo zadowolona. Raz że telefon w cenie niższej o 200 zł niż w Media, dwa że tańsze koszty "kredytu". Zaoszczedzilam około 300 zł

Gdzie kupić telefon na raty

30 cze 2017 - 18:27:53

Cytat
krysienienka
Może spróbuj wziąć telefon od razu z abonamentem? Wtedy może wyjść taniej. Tylko wylicz sobie na jakiejś porównywarce, np. komórkomacie czy bardziej będzie ci się to opłacać ;)
sorki ale to jest totalna bzdura nie ma czegos takiego jak telefon za 1zł w 100% takich ofert jak sobie posprawdzasz ile kosztuje w rzeczywistosci taki telefon a ile bedziesz płacic abonamentu to telefon wyjdzie drozej bo cene za niego wliczaja w abonament

Gdzie kupić telefon na raty

08 lis 2017 - 11:50:56

Ja kupiłam jakiś czas temu telefon na raty na stronie Mobalu i jestem zadowolona bo koszt rat był niewielki wiec nawet nie odczułam tego dodatkowego obciążenia w moim budżecie :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupić telefon na raty

15 gru 2017 - 13:47:46

Wiesz co a może nie na raty a weź telefon z umową w mix jakimś? Raczej jak się nie ma gotówki to taka opcja jest lepsza niż raty, bo wtedy płacisz więcej za telefon bo doliczają Ci odsetki. Zobacz w jakiejś porównywarce jakie sieci mają oferty i może coś wybierzesz.

Gdzie kupić telefon na raty

15 gru 2017 - 14:12:55

pod warunkiem ze masz pracę i z czego spłacać raty tańczy

Gdzie kupić telefon na raty

15 gru 2017 - 14:14:59

Lepiej weź sobie telefon w mix bądz na raty przez allegro....

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie kupić telefon na raty

18 gru 2017 - 10:44:53

Nie no generalnie biorąc coś na raty, na kredyt, czy na abonament z wymogiem płacenia comiesięcznych rachunków trzeba liczyć się z tym, że opłaty trzeba uiszczać. Tego to chyba trzeba być świadomym. Ale jak już decydować się na raty to warto wybrać na prawdę fajny model telefonu. Ja ostatnio porównywałam kilka I phone i Samsungów i myślę, że te modele są godne uwagi.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Gdzie kupić telefon na raty

06 sty 2018 - 12:50:09

W każdym sklepie kupisz telefon na raty. Też możesz u operatora podpisać umowę ratalną. W porównywarkach można sprawdzić gdzie się najlepiej opłaca. Może jakiś mix?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić prezentację multimedialną?