Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Sklep internetowy

1 minutę temu

Biznes

5 minut temu

tabernakula sklep

24 minut temu

zakupy internetowe

49 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie buty do pracy chodzącej?

24 lip 2016 - 00:05:31

Witajcie!
Zaczęłam pracę na magazynie, gdzie przez 10 godzin chodzę z wózkiem i kompletuję zamówienia. Wybrałam póki co do pracy zwykłe trampki z najgrubszą podeszwą, jakie miałam w szafie i generalnie są ok, tylko strasznie bolą mnie od nich stopy, głównie pięty. Długo tak nie pociągnę i koniecznie muszę kupić szybko jakieś wygodne buty. I tu moje pytanie: jakie? Jaki rodzaj tych butów będzie się najbardziej nadawał do pokonywania dziennie dystansu ok 16 km? Jakieś turystyczne, trekkingowe, do biegania?

Jakie buty do pracy chodzącej?

24 lip 2016 - 08:05:43

Najlepiej buty na 3 cm "obcasie" - może spróbuj trekkingi.
Ja też chodzę cały czas w pracy, aktualnie w butach na słupku + platforma z przodu, od płaskich butów koszmarnie bolą mnie stopy i kolana.

Jakie buty do pracy chodzącej?

24 lip 2016 - 14:49:39

W decathlonie są świetne baleriny, kosztują co prawda powyżej 100 zł (119 zł), ale są po prostu przewygodne. Można je znaleźć na stronie decathlonu, wysyłają. Są w róznych kolorach, mają lekkie podwyższenie na pięte i paski, które nie pozwalaja im sie zsunąć. Chodze w nich na kilkukilometrowe spacery na bose stopy. Polecam

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie buty do pracy chodzącej?

25 lip 2016 - 08:02:22

mam ten sam problem, w trampkach była porażka, stopy po powrocie bolały niemiłosiernie, w adidasach też niewiele lepiej. balerin nie mogę mieć w pracy ze względu na bhp.

Jakie buty do pracy chodzącej?

25 lip 2016 - 08:18:07

A myślałaś o dobrych butach do biegania? Mysle ze tez mogłyby sie sprawdzić :)

Jakie buty do pracy chodzącej?

25 lip 2016 - 08:43:50

Ja jak pracowałam w sieciowce po 12 godzin dziennie to chodziłam do pracy w conversach. Miałam szczęście, bo w ogóle mnie stopy nie bolały :)

Jakie buty do pracy chodzącej?

25 lip 2016 - 12:31:38

Myślę, że jakieś lekkie buty do biegania sprawdziłyby sie idealnie.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie buty do pracy chodzącej?

25 lip 2016 - 12:53:03

Jak dla mnie do takiej pracy to najwygodniejsze są zwykłe adidasy (najlepiej z nieco grubszą podeszwą) ;)

Jakie buty do pracy chodzącej?

25 lip 2016 - 13:13:35

Mój syn mówi,że asicsy (nie wiem czy dobrze napisałam) to najwygodniejsze adidasy. Myślałaś może o takich typowo roboczych jak maja np. w Biedronce.

Jakie buty do pracy chodzącej?

29 lip 2016 - 11:02:13

Witaj najlepiej to buty sznurowane zawsze można ściągnąć bądź
popuścić sznurówki do tego z miękkiej skórki i nawet pół numeru większe o szerszych czubkach mam takie do oddania zamszowe zapewne chodzisz w spodniach idealne w tym układzie co do rozmiaru to 39 nie wiem czyCi odpowiada butki nowe założone2 razy kupiłam do kijków ale to był słomiany zapał do tego trochę za małe oddam za darmo



niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie buty do pracy chodzącej?

16 sie 2016 - 11:47:34

Do pracy powinnaś mieć dobrane odpowiednie obuwie spełniające wymogi bhp. Dzięki takiemu obuwiu unikniesz schorzeń i chorób zawodowych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-22 12:04 przez darekbaranski12.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie buty do pracy chodzącej?

18 sie 2016 - 06:41:08

Takie, w któych czujesz się najlepiej. Nie wiem czy trekkingowe buty beda takie dobre na obecne miesiące kiedy jest dość ciepło. Proponowałabym kupić sobie dwie pary butów . Na zimne oraz na cieplejsze dni. Sama pracuję w miejscu, w którym muszę przemierzać dość duze powierzchnie oraz mam takie buciki:


Nie są za piekne ale były tanie bo w sieci kupiłam za niecałe 70 zł. Za to są mega wygodne.
http://aligoo.pl/kategoria/trekkingi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-25 12:27 przez gwiazdka611.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie buty do pracy chodzącej?

13 cze 2017 - 13:14:06

Najlepsze buty z jakich korzystałam kiedy miałam prace w której 10 godzin stałam/chodziłam to buty od acropedico. Świetna wkładka, która uratowała mi nogi bo tak to nie wiem co by było.

Jakie buty do pracy chodzącej?

30 cze 2017 - 12:54:08

Ja też korzystam z obuwia z arcopedico. To są chyba jedne z wygodniejszych butów jakie miałam do tej pory w swojej szafie. Przy wcześniejszych problemach z wiecznie zmęczonymi stopami i obcierającymi butami, tutaj tego nie mam.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie buty do pracy chodzącej?

10 sie 2017 - 15:40:06


A jakie inne? Buty nie muszą być szalone. Wystarczy jeśli tylko będą proste i wygodne. To wystarczy. Możecie kombinować z dziwnościami, ale to bez sensu. One kosztują kilka dyszek na Merg. Czy naprawdę jest sens wydawania większej kasy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czarne spodnie KURZ