Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 14:17:26

Cześć,
zastanawiam się jak trafiłyście na Szafę, w jakim celu zarejestrowałyście konta i jak długo już tu jesteście? jakie Waszym zdaniem szafa ma zalety a jakie wady?

Ja jestem tutaj chyba od samego początku i WIDZIAŁAM KAŻDĄ WERSJĘ SZAFY tańczy
Byłam przed wprowadzeniem prowizji, jak się pojawiła i jestem teraz gdy już ślad po niej zaginął ;)

Konto założyłam, gdy dowiedziałam się, że to serwis założony przez ludzi z mojego miasta i że w końcu będę mogła pozbyć się tony ciuchów zalegających w mojej szafie ;)

Jeśli chodzi o zalety to zdecydowanie na + zawieranie i opłacanie transakcji i ochrona kupujących "Gwarancja szafa.pl". brawo
Na - brak możliwości obracania zdjęć (halo, Administracjo!) konflikt


A jak było/jest u Was?

P.S.
Kto pamięta taką szafę?


Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 14:38:12

Ja niestety nie pamiętam tej starej szafy, bo jeszcze mnie wtedy tu nie było ;)
O tym portalu usłyszałam od koleżanki i kiedy kupiłam coś, co okazało się jednak za duże, to stwierdziłam, że założę konto i sprzedam tę rzecz którejś z Was :)

I tak jestem tu od 2 lat :)

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 14:54:18

Ja o szafie slyszalam juz kilka lat temu, ale nie mialam zapalu i checi do szukania i sprzedawania skarbow. Natomiast konto zalozylam tutaj poczatkiem tego roku i mam na koncie mnostwo transakcji, okolo 80. Wszystkie pozytywnie zakonczone ! :D co mnie drazni tutaj hmmm... Oszustki - jest ich tutaj sporo, kupuja i nie placa, potem klientki ktore kupuja ale koniecznie za 10zl z wysylka, nastepnie - nie rozumiem osob, ktore chca sie wymieniac za rzeczy ktore ja mam tylko na sprzedaz ( oznaczone "sprzedaz" i dodatkowo czesto w opisie dodaje ze sie nie wymieniam, a mimo to czesto dostaje pytania o wymiane). Nie wiem czy tylko ja tak mam ale tak jak powyzej napisalam mam okolo 80 transakcji za soba a nie wszystkie uzytkowniczki wystawiaja komentarze co jest dla mnie irytujace bo to rownoznaczne z niedokonczona transakcja, administracjo - wprowadz choc zapis ile dana osoba sprzedala/kupila zeby ta informacja byla widoczna dla pozostalych uzytkowniczek. Im wiecej tym lepiej :) kocham forum! Uwielbiam czytac Wasze posty, czesto sama je komentuje i chetnie czytam pozostale. Wiekszosc dziewczyn tutaj jest bardzo oddana temu portalowi co bardzo cenie, ja sprzedaje ciuszki w ktorych nie chodze ale wiem ze duzo uzytkowniczek dorabia sprzedajac i chetnie od takich kupuje ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 15:06:07

Też jestem na szafie całe wieeeeki, przetrwałam nawet czasy prowizji ;)

Na plus: zawsze lubiłam szafowe forum, użytkowniczki, które się zna choćby z ,,widzenia'' i to, ze w przeciwieństwie do innych portali tutaj oszustki nie są bezkarne i w razie czego można odzyskać swoje pieniądze. Ostatnio też widzę, że jest więcej ,,dorosłych'' kobiet- przynajmniej mentalnie ale nie tylko:)

Na minus: że jakoś ciszej na forum niż kilka lat temu ale mam nadzieję że to się zmieni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-23 15:06 przez nbbo.

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 3/5

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 16:51:21

HA,ja pamiętam taką własnie szafę :) Kiedy założyłam konto na szafie miałam o 7 lat mniej i skłoniło mnie do tego życie. często się przeprowadzałam co sprawiło że chciałam pozbyć się ciuchów których żal mi było wyrzucać bo były jak nowe, a po prostu nie pasowały do mnie. Lubiłam też oglądać inspiracje i nowe trendy modowe.
tańczy

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 17:27:52

... bo chcę sprzedawać moje rzeczy, których mam o dużo za dużo, a ostatnimi czasy cięęęęężko cokolwiek tutaj sprzedać :(

zweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 8/5

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 17:35:46

Jetem na szafie ponieważ ostatnio zmieniłam styl ubrań jakie noszę i pozostała mi cała szafa ubrań których już nigdy nie założę . Dlatego oddaje te rzeczy za grosze a dla chętnych dodatkowo obniżam ceny . Chcę się tego jak najszybciej pozbyć i dlatego tu jestem :)

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 20:18:09

Taak, pamiętam te czasy. Jestem na szafie, ponieważ mam za dużo ubrań, których nie noszę. Kiedyś jednak był o wiele większy ruch niż teraz, obecnie niemal już nikogo tutaj nie ma. Brakuje mi starej szafy. :(

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 21:58:29

Jestem na Szafie od 2009 roku. Uwielbiam ją za to, że mogę wstawiać tu własne stylizacje a nie tylko ciuchy na sprzedaż/wymianę tak jak na innych portalach, które za bardzo do mnie nie przemawiają... Szafa najlepsza! :D

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 22:03:05

@czokoszok1992 nieźle szalejesz z tymi transakcjami :o a co chwile narzekają, że się nie sprzedaje :D Kłamczuszki :D

Jeśli chodzi o "oszustki" to te które bawią się w zakupy zgłaszam do Centrum Sporów, ban gwarantowany, a czasami nawet zapłacą :) Szafa to nie vintedy i tutaj transakcje są wiążące :)

Z tymi wymianami chyba zawsze tak było, jest i będzie, niestety sporo dziewczyn nie czyta opisów konflikt zawsze można je zignorować, przecież widzą komunikat przy zadawaniu pytania do oferty sprzedażowej :P ale tak... trzeba czytać ;)


Fajny pomysł z tym licznikiem kupionych i sprzedanych :) też mam trochę takich transakcji bez komentarzy zwrotnych, więc jeszcze raz: HALO Administracjo! idea

@nbbo, Ciebie pamiętam od zawsze na forum, chyba zapuściłaś tu korzenie :D
Jeśli chodzi o użytkowniczki, wydaje mi się, że na szafie rzeczywiście jest poważniejsze towarzystwo, bo u konkurencji to sama gimbaza... ściana

@Alosza, zleciało, co? ;) U mnie już się nawet zmarszczki pojawiły ;)

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 3/5

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 22:12:15

@gabix - No niestety :)pamiętam jak na studiach wymieniałam się ciuchami. teraz już na nic nie ma czasu :) ale fajnie ze szafa się rozwija, fajnie że ciągle działa i dziś wygląda już lepiej :D

Co do komentarzy to faktycznie, mam sporo transakcji które nie zakończyły się komentarzem, a szkoda.

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 22:31:04

@gabix duzo ciuszkow mialam z UK gdzie dlugo przebywalam i sporo sprzedalam torebek, butow, ciuszkow ktore byly nowe albo w idealnym stanie za grosze 15-20zl. Kurcze te babki ktore naciagaja na te obnizki cen sa najgorsze :/ ja rozumiem ze bieda w kraju i marnie z kasa ale ja ustawiam ceny i sa moim zdaniem przystepne a jedna z druga beda zebrac o rabaty z 10zl na 5zl smiech na sali. No wlasnie Administracjo ten pomysl z rejestrowaniem transakcji nie jest zly, uzytkowniczki maja prawo domagac sie zmian! Ile dziewczyny macie transakcji bez komentarzy??? Kto za LAPKA W GORE! :))

Jestem na szafie bo...

23 cze 2016 - 23:28:42

Jestem tutaj ze względu na nadmiar ubrań, dodatków itd.
Czasami szukam też rzeczy, których nie mogę znaleźć chodząc po sklepach :)

Jestem tutaj od ok. 5 lat :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Jestem na szafie bo...

24 cze 2016 - 11:47:28

@mikaa84 o taaaaak, udało mi się na szafie znaleźć kilka cudów. Mój ulubiony plecak który jeździ ze mną od 5 lat w góry znalazłam na szafie za 50 zł gdy w sklepie kosztował ponad 300. tak samo kiedyś mizensę nową której usilnie poszukiwałam za 30 zł:)

@czokoszok1992 to prawda, irytujące są panie negocjatorki szafowe ale jest ich mniej niż na vinted i wydają się być rozsądniejsze bo tam np wystawiłam sukienkę za 35 zł a one proponują że kupią za 10, z wysyłką oczywiście :D

A oszustki są wszędzie choć tutaj czuje sie bezpiecznie bo już 2x dostałam zwrot z programu ochrony kupujących, a gdzie indziej strach kupować- kupujesz, wpłacasz kasę i kontakt się urywa a z pretensjami do pana Boga tylko..

jedyne co na minus jeszcze to aż serce się kraja że dawniej każdy wątek miał po chwili po 20 stron a teraz czasami ma tylko parę odsłon- dziewczyny- wracajcie na forum !!

Jestem na szafie bo...

24 cze 2016 - 12:20:55

Cisza tutaj faktycznie :( sa watki gdzie " cos sie dzieje" a nieraz tak jak tutaj kilka osob wymienia sie swoimi spostrzezeniami. Widze tez ze negocjatorka sa wszedzie. Ja juz nawet im nie odpisuje bo szkoda nerwow. Co myslicie o moim pomysle z konentarza wyzej? ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

On nie chce ślubu