Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co na 18-tkę dla syna?

11 cze 2016 - 20:15:02

Jak w tytule co kupić młodemu? Jestem jego matką, ale chętnie posłucham Waszych opinii, ewentualnie napiszcie proszę co same dostałyście od rodziców? Chciałam go wysłać na prawko to jeszcze nie chce. Myslę raczej o czymś ponadczasowym, co weźmie za 20 lat w ręce i sprawi mu przyjemność sam fakt, że to pamiatka z 18-tki a np użyteczna.

Co na 18-tkę dla syna?

11 cze 2016 - 21:54:10

Moze porządny zegarek?

Co na 18-tkę dla syna?

12 cze 2016 - 11:57:05

Ja też jestem za zegarkiem, tylko nie "modnym" tylko prawdziwym męskim.
http://mrvintage.pl/2014/10/jak-czego-dobierac-zegarek.html

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Co na 18-tkę dla syna?

12 cze 2016 - 12:30:10

Zegarek to super pomysł, nawet jeżeli teraz nie będzie przeszczęśliwy jak go dostanie to za 10 czy 20 lat będzie miał z niego pociechę. Ja dostałam od chrzestnego złoty pierścionek na 18-stkę i na początku jakoś mnie ten fakt zbytnio nie cieszył bo wolałabym wtedy dostać pieniądze, ale obecnie mam 28 lat i od 18-stki noszę ten pierścionek i uważam, że to był świetny pomysł. Sama pewnie bym sobie takiego pierścionka nie kupiła bo szkoda by mi było pieniędzy, a tak mam fajną pamiątkę którą noszę codziennie. Teraz mam bzika na punkcie zegarków i jakbym dostała jakiś dobry, ponadczasowy zegarek z jakiejś okazji to byłabym bardzo zadowolona.

Co na 18-tkę dla syna?

12 cze 2016 - 15:49:18

Na moje to lepiej się spytać jego co chce. Nie widzę sensu w kupowaniu czegoś co mu się nie będzie podobać

Co na 18-tkę dla syna?

12 cze 2016 - 16:06:05

Cytat
fajneubrania
Na moje to lepiej się spytać jego co chce. Nie widzę sensu w kupowaniu czegoś co mu się nie będzie podobać
Zgadzam się, mnie tata zawsze pyta, co chcę dostać gdy jest jakaś okazja, żeby potem nie było, i wszyscy są zadowoleni.
Za to mama tego do końca nie rozumie, i dokupuje do tego jakieś rzeczy od siebie, które w większości od razu na dzień dobry idą na sprzedaż. Bo trafić z prezentem bez pytania to naprawdę ciężko.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 7/5

Co na 18-tkę dla syna?

23 cze 2016 - 15:16:23

Może zegarek, komputer, laptop? Na 18 zawsze się kupowało coś śmiesznego, jakieś kieliszki śmieszne itd w artykulypropagandowe.pl zamawiałam ostatnio z kuzynką prezent dla jej kolegi, ale jeśli to ma być prezent od rodziców to może i coś poważniejszego, tak jak wcześniej wymieniłam polecam ładny markowy zegarek, lub coś z elektroniki.

Co na 18-tkę dla syna?

04 lip 2016 - 10:13:59

Coś praktycznego np. sprzęt komputerowy. Z drugiej strony jeśli zależy ci na czymś, co będzie pamiątką, a przy tym użyteczną pamiątką, jak wyżej podpinam się pod zegarek. ;)

Co na 18-tkę dla syna?

10 sie 2016 - 20:39:38

TO poważna okazja.Może jakiś zegarek z grawerem,żeby miał ładną pamiątkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Instrukcja do prawidłowego wymierzenia paczki.