Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fekalia na klamce auta

16 mar 2016 - 11:37:51

Nie wiem co mam myśleć o tym i co dalej z tym robić....Horror dzisiejszego poranka,dochodzę do mojego auta,a tu taka niespodzianka-klamka od strony kierowcy wymazana psimi odchodami.Jakim trzeba być Idiotą,żeby coś takiego zrobić?!

Fekalia na klamce auta

16 mar 2016 - 11:44:50

faktycznie idiotyczny pomysł, ktoś musi Cię bardzo nie lubić z jakiegoś powodu. Przejdź się do dzielnicowego, może gdzieś jest monitoring? Warto żeby ktoś został ukarany, na przyszłość już tak nie zrobi

Fekalia na klamce auta

16 mar 2016 - 11:59:11

może zle zaparkowałaś ? i ktoś zrobil Ci na złość albo po prostu jakis zyczliwy sasiad. Ludzie sa beznadziejni brak slow

Fekalia na klamce auta

16 mar 2016 - 12:20:01

mamy taki parking,że o godzinie 22 nie ma żadnego miejsca do zaparkowania,więc zaparkowałam trochę na trawniku,trochę na uliczce-uliczka ślepa,która donikąd nie prowadzi,a przy jej końcu parkują inne samochody i zastanawiam się,czy to nie kierowca któregoś z tamtych aut zrobił to bo moje auto mu przeszkadzało.Uważam,że moje auto było zaparkowane normalnie,nikomu nie wadziło,a mimo to ktoś był zdolny do takiego występku

Fekalia na klamce auta

17 mar 2016 - 10:02:47

Daj spokój to jest brak kultury... często bywa tak, że ktoś się mści, bo zajęło się miejsce, na którym on zawsze parkuje np. Mojemu chłopakowi dwa razy ktoś dookoła zarysował samochód gwoździem, bez kamer w pobliżu nie dojdzie się niestety kto to zrobił..

Fekalia na klamce auta

17 mar 2016 - 12:48:19

tylko że w tym miejscu rzadko kto parkuje.Póki co biorę pod uwagę opcję,że po prostu szedł jakiś nachlany Ogr albo zjarany albo po dopalaczach i tak mu odwaliło,że zrobił coś takiego.Jeżeli sytuacja się powtórzy to zamontujemy kamerkę w aucie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kredyt na mieszkanie