Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

49 minut temu

elektryka sklep

55 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

15 mar 2016 - 13:30:05

Witam wszystkich. Czy ktoś ostatnio tłumaczył jakieś teksty w biurze? Mam kilka tłumaczeń ale są to poważne dokumenty tak więc chciałabym aby było to przetłumaczone profesjonalnie ( są to dyplomy). Widziałam,że na olx ogłasza się wiele osób,które oferują tłumaczenia ale coś takiego lepiej jest chyba zgłosić u tłumacza przysięgłego?
Chciałabym aby teksty zostały przetłumaczone na język niemiecki. Z góry dzięki za informacje bo w sieci nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat tłumaczy języka niemieckiego....

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

16 mar 2016 - 07:03:07

Jest kilka biur tłumaczeń, ale zapytaj w pierwszej kolejności w Amar Translations oraz Biuro Tłumaczeń Wersja.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

16 mar 2016 - 12:02:41

A te biura tłumaczeń są z Warszawy? Tłumaczyłaś coś za ich pośrednictwem? Trzeba do nich iść samodzielnie z dokumentami czy dałoby się wszystko załatwić przez internet ( no nie ukrywam,że o wiele wygodniej byłoby mi wysłać te teksty na maila). Tak czy inaczej dzięki za polecenie serce

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

16 mar 2016 - 12:47:18

Tak, piszę tutaj przede wszystkim o Warszawie. To drugie, czyli wers znajduje się na ul. Ciołka. To pierwsze nie pamiętam, musiałabyś sobie poszukać.
Ale tłumaczenia pod względem jakości są okey - bez zastrzeżeń.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

17 mar 2016 - 12:13:55

A masz moze jakis kontakt do nich? Bo szukam informacji w sieci ale nie wiem czemu , nie mogę znaleźć. Mają jakąś stronę www?

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

18 mar 2016 - 11:27:33

Masz nr telefonu do nich: (22) 533 50 07
Jeżeli chodzi o wejście, to znajduje się ono od strony Brożka. Na pewno znajdziesz, nie ma opcji, że nie :)
A tu masz jeszcze kontakt i specyfikację usługi - link.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-07 14:13 przez marta_amm.

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

28 kwi 2017 - 15:41:02

Jeśli chodzi o tłumaczenia- Warszawa ma chyba największy wybór biur i tłumaczy przysięgłych. Moim zdaniem zawsze warto zaufać dobremu profesjonaliście a im więcej płacisz tym więcej możesz wymagać, przynajmniej w teorii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 10:01 przez moderator.

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

24 maj 2017 - 14:13:47

Zobacz tutaj http://www.angos.com.pl to profesjonalne biuro tłumaczeń z Krakowa, ale działa również online i to na bardzo wysokim poziomie.

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

26 maj 2017 - 11:23:19

Ja jestem z Krakowa, więc mogę polecić biuro tutaj, ale większość już działa online (przecież mamy XXI w haha), można nawet wysłać zdjęcie dokumentów i Ci przysyłają wycenę. Zawsze można zrezygnować. Mam duże doświadczenie w korzystaniu z biur tłumaczeń (w pracy muszę często tłumaczyć dokumenty z norweskiego i odwrotnie) ale tylko z jednego byłam na prawdę zadowolona



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 10:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

30 cze 2017 - 12:38:54

Nie no, zapomnij o OLX - takich rzeczy się nie zleca byle komu bo to się nie opłaca. Sama mam kilka-kilkanaście dokumentów do tłumaczenia miesięcznie i tu najlepiej cenowo i jakościowo wychodzi mi ta firma http://www.centrumtlumaczen.pl/ - jeszcze nie miałam przypadku jakichś problemów, terminowo a jak trzeba to ekspresowo. Wszystko wysyła się mailem skany, zdjęcia - ale dokumenty papierowe też pewnie przyjmą w siedzibie w Wawie niedaleko ronda daszyńskiego.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

18 lip 2017 - 14:47:09

Ja znam bardzo dobre biuro tłumaczeń, ale ze Szczecina NSGroup. Pracują również w trybie online. Ale ja ich przede wszystkim cenię ich za szybkość w działaniu. Zrobili mi kiedyś tłumaczenie francuskiego w jeden dzień. Oczywiście za większą opłatą, ale bez przesady. Namiary: http://www.nsgroup.info/jezyki/19-tlumacze-jezykow/68-tlumacz-francusko-polski i tel: 570 040 805

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

28 sie 2017 - 09:57:50

Dokumenty, które muszą być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego muszą być w oryginale i również oryginał musisz dostać, z pieczątką. Ja tak tłumaczyłam swoje dokumenty maturalne. W przypadku tłumaczeń specjalistycznych, np. artykuły techniczne czy inne mogą spokojnie być tłumaczone przez zwykłych tłumaczy i transakcja jak najbardziej może być online. Ja jak na praktykach pracowałam w biurze podróży to współpracowałam z powerfultranslations.com. Wszystko było zawsze na czas i rzetelnie.

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

23 lut 2018 - 21:56:13

Jak poszukujesz tłumacza, który dobrze przetłumaczy ci teksty na niemiecki, to w pierwszej kolejności powinien to być native speaker. Ponadto powinien się znać na dziedzinie, w której tłumaczy.

Pozdrawiam
Paweł
Biuro tłumaczeń Radom - Tłumacz niemiecki Radom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-23 21:57 przez bskd.

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

24 mar 2020 - 11:01:32

Potrzebujesz tekstu przetłumaczonego na język angielski, który będzie pozbawiony jakichkolwiek błędów? Tekstu który da Ci spokój i gwarancje wysokiej jakości?. Ireneusz Srokowski jako jeden z nielicznych na rynku wszystko bierze na siebie, podajesz funkcję jaką ma spełnić tłumaczony tekst a nasza firma odda Ci gotowy produkt, który dzięki połączaniu naszego doświadczenia z zaangażowaniem będzie w pełni profesjonalny, dopasowany do Twoich potrzeb.
Zobacz co mówią o nas inni: https://transglob.com.pl/

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki tłumacz przysięgły z Warszawy

18 sie 2020 - 09:28:02

Moda na język Francuzki rośnie w dynamicznym tempie, niewątpliwie ma to związek z pięknem tego języka. Na początku mocno się bałem by zabrać się za edukacje, jednak z książką: https://wroclaw.lereve.pl/produkt/podrecznik-do-francuskiego/ wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Podręcznik ten uczy od podstaw, wyjaśniona jest gramatyka francuskiego, jest idealna do nauki indywidualnej ale i grupowej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fekalia na klamce auta