Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

skuteczna dieta

27 minut temu

informacje o żywieniu

45 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadanie wlosow. POMOCY!

08 gru 2015 - 13:02:20

Dziewczyny, co poradzic na wypadajace wlosy? Stosuje Jantar od czasu do czasu, ale za duzo go nie moge uzywac, bo przetluszczaja mi sie wlosy od niego :(. Moglybyscie polecic jakies ziolka, babcine-domowe sposoby na wypadajce wlosy?

Z gory dziekuje :)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

wypadanie wlosow. POMOCY!

30 sty 2019 - 18:50:32

Ja polecam Kerabione Booster. Sama teraz jestem w trakcie 2 opakowania i już widzę ogromne rezultaty (włosy przestały wypadać, mam dużo baby hair i włosy szybko rosną). Kerabione ma w miarę naturalny skład opierający się na kwasach omega

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

wypadanie wlosow. POMOCY!

27 lut 2019 - 19:18:16

Ja to z takimi problemami udał bym się do specjalisty. Taka pomoc byłaby najlepsza.

wypadanie wlosow. POMOCY!

11 maj 2019 - 09:47:51

Mi jak włosy zaczęły wypadać jak szalone zaczęłam kurację złożoną z tabletek z biotyną i kapsułek z zimnotłoczonym olejem z wiesiołka (firma: OleoVitum) i już po dwóch miesiącach stosowania widać było ogromną różnię. Baby hair,, włosy są jakby gęstsze, gładsze, błyszczą no i przestały lecieć.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

wypadanie wlosow. POMOCY!

14 cze 2019 - 07:50:50

Oj tam oj tam. Faktycznie w wielu przypadkach takie suplemnety mogą pomóc jednak wypadanie włosów to bardziej złożony problemu i moim zdaniem najlepiej wybrać sie na początku do lekara tak aby lekarz przypisał badania hormonalne I na ich podstawie można zobaczyć czy wypadanie włosów nie wynika przypadkiem z problemów z hormonami.Na początku dobrze jest wyregulować hormony, wprowadzić odpowiednią pielęgnację. W ekstremalnych przypadkach pozostaje po prostu przeszczep włosów.

wypadanie wlosow. POMOCY!

07 sty 2021 - 18:51:10

Mogę polecić szampon Dermena men dla mężczyzn i Dermena wooman dla kobiet oraz spray tej firmy do kupienia w aptece.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

wypadanie wlosow. POMOCY!

06 cze 2022 - 00:21:03

zbadaj wlosy i skore glowy u trychologa i kup sobie kosmetyki z pachnacej krainy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depolatr