Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

39 minut temu

elektryka sklep

45 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadanie wlosow. POMOCY!

08 gru 2015 - 13:02:20

Dziewczyny, co poradzic na wypadajace wlosy? Stosuje Jantar od czasu do czasu, ale za duzo go nie moge uzywac, bo przetluszczaja mi sie wlosy od niego :(. Moglybyscie polecic jakies ziolka, babcine-domowe sposoby na wypadajce wlosy?

Z gory dziekuje :)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

wypadanie wlosow. POMOCY!

30 sty 2019 - 18:50:32

Ja polecam Kerabione Booster. Sama teraz jestem w trakcie 2 opakowania i już widzę ogromne rezultaty (włosy przestały wypadać, mam dużo baby hair i włosy szybko rosną). Kerabione ma w miarę naturalny skład opierający się na kwasach omega

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

wypadanie wlosow. POMOCY!

27 lut 2019 - 19:18:16

Ja to z takimi problemami udał bym się do specjalisty. Taka pomoc byłaby najlepsza.

wypadanie wlosow. POMOCY!

11 maj 2019 - 09:47:51

Mi jak włosy zaczęły wypadać jak szalone zaczęłam kurację złożoną z tabletek z biotyną i kapsułek z zimnotłoczonym olejem z wiesiołka (firma: OleoVitum) i już po dwóch miesiącach stosowania widać było ogromną różnię. Baby hair,, włosy są jakby gęstsze, gładsze, błyszczą no i przestały lecieć.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

wypadanie wlosow. POMOCY!

14 cze 2019 - 07:50:50

Oj tam oj tam. Faktycznie w wielu przypadkach takie suplemnety mogą pomóc jednak wypadanie włosów to bardziej złożony problemu i moim zdaniem najlepiej wybrać sie na początku do lekara tak aby lekarz przypisał badania hormonalne I na ich podstawie można zobaczyć czy wypadanie włosów nie wynika przypadkiem z problemów z hormonami.Na początku dobrze jest wyregulować hormony, wprowadzić odpowiednią pielęgnację. W ekstremalnych przypadkach pozostaje po prostu przeszczep włosów.

wypadanie wlosow. POMOCY!

07 sty 2021 - 18:51:10

Mogę polecić szampon Dermena men dla mężczyzn i Dermena wooman dla kobiet oraz spray tej firmy do kupienia w aptece.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

wypadanie wlosow. POMOCY!

06 cze 2022 - 00:21:03

zbadaj wlosy i skore glowy u trychologa i kup sobie kosmetyki z pachnacej krainy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depolatr