Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

20 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

20 cze 2018 - 15:30:03

Taka kwota to pożyczka a nie kredyt. W baku Raiffeisen można dostać pożyczkę na super warunkach. jest nieoprocentowana i można ją spłacać przez 24 miesiące. Płaci się tylko prowizję (2,99%) od pożyczonej kwoty

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

26 cze 2018 - 14:22:04

Ja tam mam bardzo dobre wspomnienia jeśli chodzi o kredyty z BGŻ zresztą nie tylko ja tutaj jest ranking w którym bardzo dobrze wypadają na rynku <moderacja-spam> naparwdę bank który jest przyjazny kredytobiorcy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-26 17:14 przez moderator.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

31 lip 2018 - 19:35:38

Od razu że "dziewczyny". Faceci też tutaj są. ;) I mogą też doradzać! Jak coś to dobrą firmą jest Kredyt1000. Różne kwoty można brać, zanim weźmiesz w ogóle pożyczkę, to zobaczysz ile Cię to wyniesie, także nie ma możliwości popełnienia żadnego głupstwa. Ogólnie dziwnie pożyczyć 300 zł, ale no cóż, różnie bywa w życiu, a każdy ma inne swoje jakieś tam życie. :) Ja akurat pożyczałem 1500 zł i problemów żadnych nie miałem.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

30 sty 2019 - 10:51:38

Mam pewną osobę w rodzinie, która bierze takie pożyczki. Już kilka razy się zadłużyła oraz prosiła rodzinę o pomoc. W którymś momencie przestali jej pomagać ale oczywiście ta osoba miała pretensje, że to nie jej wina i po prostu znalazła się w trudnej sytuacji.....

Pożyczki to nic złego bo w wielu przypadkach pomagają stanąć na nogi ale trzeba je brać z głową. No i nie w żadnej prywatnej firmie pożyczkowej ale w banku. I najlepiej wcześniej porównać sobie oferty kredytowe różnych banków, sprawdzić oprocentowanie i czy do kredytów nie wymagają dodatkowych usług jak oprocentowania. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://plmfund.pl/



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-26 10:11 przez pania344.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

27 lut 2019 - 19:18:02

Kredyt potrafi uratować w naprawdę trudnej sytuacji. W innym przypadku zdecydowanie unikałbym takich rozwiązań.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

03 cze 2019 - 11:07:41

Cytat
Roundyes3
Kredyt potrafi uratować w naprawdę trudnej sytuacji. W innym przypadku zdecydowanie unikałbym takich rozwiązań.

No jasne, że tak. Jeśli pożyczka to jedynie w podbramkowej sytuacji, kiedy naprawdę już nie mamy pieniędzy. Sama raz byłam w takiej sytuacji. Potrzebowałam kasy, jednocześnie nie chciałam zrywać lokaty i postanowiłam pozyczyć kasę w firmie prywatnej. Nie jestem z tego jakaś dumna ale przynajmniej nic mnie ta pożyczka nie kosztowała z uwagi na to, ze była to darmowa pożyczka dla nowego klienta ( niektóre firmy mają takie pożyczki dla klientów bo konkurencja jest spora i łapią się wszystkiego aby przyciągnąć do siebie chętne osoby na pożyczanie pieniędzy).

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

24 cze 2019 - 13:17:44

Widziałam, ze wiele firm reklamuje obecnie darmowe pożyczki. I moze jest to fajna opcja ale jedynie jeśli interesują nas niewielkie kwoty pożyczek. Bo jeśli chcemy pozyczyć trochę więcej kasy to raczej nie mamy czego takich firmach szukać. Z tego co widziałam to jest tam możliwość pożyczenia maksymalnie 3000 zł ( i to na miesiac a pożyczka na miesiac to mało kogo urządza).
Moim zdaniem lepsze warunki oferują już niektóre serwisy dające możliwość pozyczek społecznościowych.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

24 cze 2019 - 14:09:41

Pewne jest to, że od parabanków lepiej trzymać się z daleka.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

31 sie 2022 - 20:05:46

Oczywiście, że wszelkie pożyczki są rzeczą normalną, ale ważne jest to, by pamiętać o terminowej spłacie tych pieniędzy. Rzecz jasna nie każdy ma z tym problem, ale gdyby się tak wydarzyło to konsolidacja chwilówek . Chyba jest to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji, niczym nie ryzykujemy, a regulujemy nasze zaległości

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

16 lut 2023 - 13:45:21

Za dużo kredytów na raz może mieć ze sobą przykre konsekwencje, jeśli zastanawiacie się czy warto brać kredyt konsolidacyjny to zapoznajcie się z opinią eksperta na ten temat na blogu adwokatupadlosc.com

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

21 lip 2023 - 21:23:09

Czasami niemożliwe jest wzięcie normalnej pożyczki, wtedy warto szukać bezpiecznych alternatyw. Według mnie godna uwagi jest pożyczka prywatna, o której więcej pod adresem: https://monebay.pl/pozyczka-prywatna . To uregulowana umową pożyczka od osoby prywatnej.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

06 paź 2023 - 14:42:07

Jeśli nadal szukasz miejsca które pozwoli Ci skorzystać z szybkiej pożyczki to polecam Ci zajrzeć do Mini Credit. W swojej ofercie posiadają m.in. chwilówki 3000 zł na bardzo korzystnych dla klienta warunkach. Wizyta tam na pewno będzie dobrym rozwiązaniem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szukam kogoś kto zna się na roślinach