Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 6/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

20 cze 2018 - 15:30:03

Taka kwota to pożyczka a nie kredyt. W baku Raiffeisen można dostać pożyczkę na super warunkach. jest nieoprocentowana i można ją spłacać przez 24 miesiące. Płaci się tylko prowizję (2,99%) od pożyczonej kwoty

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

26 cze 2018 - 14:22:04

Ja tam mam bardzo dobre wspomnienia jeśli chodzi o kredyty z BGŻ zresztą nie tylko ja tutaj jest ranking w którym bardzo dobrze wypadają na rynku <moderacja-spam> naparwdę bank który jest przyjazny kredytobiorcy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-26 17:14 przez moderator.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

31 lip 2018 - 19:35:38

Od razu że "dziewczyny". Faceci też tutaj są. ;) I mogą też doradzać! Jak coś to dobrą firmą jest Kredyt1000. Różne kwoty można brać, zanim weźmiesz w ogóle pożyczkę, to zobaczysz ile Cię to wyniesie, także nie ma możliwości popełnienia żadnego głupstwa. Ogólnie dziwnie pożyczyć 300 zł, ale no cóż, różnie bywa w życiu, a każdy ma inne swoje jakieś tam życie. :) Ja akurat pożyczałem 1500 zł i problemów żadnych nie miałem.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

30 sty 2019 - 10:51:38

Mam pewną osobę w rodzinie, która bierze takie pożyczki. Już kilka razy się zadłużyła oraz prosiła rodzinę o pomoc. W którymś momencie przestali jej pomagać ale oczywiście ta osoba miała pretensje, że to nie jej wina i po prostu znalazła się w trudnej sytuacji.....

Pożyczki to nic złego bo w wielu przypadkach pomagają stanąć na nogi ale trzeba je brać z głową. No i nie w żadnej prywatnej firmie pożyczkowej ale w banku. I najlepiej wcześniej porównać sobie oferty kredytowe różnych banków, sprawdzić oprocentowanie i czy do kredytów nie wymagają dodatkowych usług jak oprocentowania. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://plmfund.pl/



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-26 10:11 przez pania344.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

27 lut 2019 - 19:18:02

Kredyt potrafi uratować w naprawdę trudnej sytuacji. W innym przypadku zdecydowanie unikałbym takich rozwiązań.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

03 cze 2019 - 11:07:41

Cytat
Roundyes3
Kredyt potrafi uratować w naprawdę trudnej sytuacji. W innym przypadku zdecydowanie unikałbym takich rozwiązań.

No jasne, że tak. Jeśli pożyczka to jedynie w podbramkowej sytuacji, kiedy naprawdę już nie mamy pieniędzy. Sama raz byłam w takiej sytuacji. Potrzebowałam kasy, jednocześnie nie chciałam zrywać lokaty i postanowiłam pozyczyć kasę w firmie prywatnej. Nie jestem z tego jakaś dumna ale przynajmniej nic mnie ta pożyczka nie kosztowała z uwagi na to, ze była to darmowa pożyczka dla nowego klienta ( niektóre firmy mają takie pożyczki dla klientów bo konkurencja jest spora i łapią się wszystkiego aby przyciągnąć do siebie chętne osoby na pożyczanie pieniędzy).

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

24 cze 2019 - 13:17:44

Widziałam, ze wiele firm reklamuje obecnie darmowe pożyczki. I moze jest to fajna opcja ale jedynie jeśli interesują nas niewielkie kwoty pożyczek. Bo jeśli chcemy pozyczyć trochę więcej kasy to raczej nie mamy czego takich firmach szukać. Z tego co widziałam to jest tam możliwość pożyczenia maksymalnie 3000 zł ( i to na miesiac a pożyczka na miesiac to mało kogo urządza).
Moim zdaniem lepsze warunki oferują już niektóre serwisy dające możliwość pozyczek społecznościowych.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

24 cze 2019 - 14:09:41

Pewne jest to, że od parabanków lepiej trzymać się z daleka.

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

31 sie 2022 - 20:05:46

Oczywiście, że wszelkie pożyczki są rzeczą normalną, ale ważne jest to, by pamiętać o terminowej spłacie tych pieniędzy. Rzecz jasna nie każdy ma z tym problem, ale gdyby się tak wydarzyło to konsolidacja chwilówek . Chyba jest to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji, niczym nie ryzykujemy, a regulujemy nasze zaległości

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

16 lut 2023 - 13:45:21

Za dużo kredytów na raz może mieć ze sobą przykre konsekwencje, jeśli zastanawiacie się czy warto brać kredyt konsolidacyjny to zapoznajcie się z opinią eksperta na ten temat na blogu adwokatupadlosc.com

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

21 lip 2023 - 21:23:09

Czasami niemożliwe jest wzięcie normalnej pożyczki, wtedy warto szukać bezpiecznych alternatyw. Według mnie godna uwagi jest pożyczka prywatna, o której więcej pod adresem: https://monebay.pl/pozyczka-prywatna . To uregulowana umową pożyczka od osoby prywatnej.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

06 paź 2023 - 14:42:07

Jeśli nadal szukasz miejsca które pozwoli Ci skorzystać z szybkiej pożyczki to polecam Ci zajrzeć do Mini Credit. W swojej ofercie posiadają m.in. chwilówki 3000 zł na bardzo korzystnych dla klienta warunkach. Wizyta tam na pewno będzie dobrym rozwiązaniem.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

18 kwi 2024 - 14:02:04

Popatrz także tutaj https://wygodnepozyczki.pl/ . Znajdziesz tam pożyczki pozabankowe i prywatne, które są dostępne przez internet. Od wyboru oferty, przez złożenie wniosku, po decyzję i wypłatę. Z takiej opcji korzysta coraz więcej osób także warto spróbować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szukam kogoś kto zna się na roślinach