Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

15 paź 2016 - 22:26:52

Cytat
anik230
chwilowki to lichwa, lepiej sie od nich z dala trzymać

dokładnie się zgadzam na te szybkie pozyczki trzeba uważać i dokładnie wszystko czytać ...bo można wpaść jak śliwka w kompot ;(

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

25 paź 2016 - 10:44:31

300zl kredytu to ni duzo ni mało. Ale musze zapytać czy ktos z rodziny/ znajomych nie jest w stanie Ci pożyczyć takiej sumy? Łatwiej by było ze spłata,bez nerwów ze nie zdążysz w terminie. Ale skoro napisałaś ze musisz wziac chwilówkę to na pewno wyczerpałas pomysly skąd zaczerpnąć pieniądza :) daj znac jak sie losy potoczyły :)

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

15 lis 2016 - 18:08:04

czasami człowiek nie chce żeby rodzina wiedziała, tak jak w moim przypadku było, więcej tego gadania niż pożytku, a tak spokojnie sobie na dowód pożyczam w viasms i jeszcze mam zniżkę na prowizję 50%

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

21 mar 2017 - 09:44:24

Musisz wiedzieć że nie tylko Vivus ma teraz taka ofertę. Obecnie jest dużo więcej firm oferujących <moderacja-spam>pierwszą pożyczkę za darmo[/url]. Wystarczy trochę poszperać w googlach. I to jest fakt - oddajesz tle samo co pożyczyłaś i ani grosza więcej. Ale pamiętaj - tak jest tylko z pierwszą pożyczką, przy kolejnej już są odsetki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-21 10:54 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

24 mar 2017 - 10:46:53

Ja osobiście polecam ? To oferta kredytowa, pożyczek pozabankowych jest według mnie najlepsza w dzisiejszych czasach. Szybkie chwilówki <moderacja>spam ? Widzieliście to oprocentowanie ! Mówię stanowczo NIE ! Tylko pożyczki pozabankowe są najlepszą opcją. Brałam ich już wiele i np. firma Aasa udziela ekspresowy kredyt przez internet który warto rozważyć, decyzja od 15 min do 24h ! Zero ukrytych kosztów, możliwość wydłużenia spłaty do 5 tygodni, firma rewelacyjna ! Wyjazd w Polskie góry to jedna z najlepszych chwil w moim życiu, które otrzymałam dzięki tej firmie !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 10:51 przez moderator.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

12 kwi 2017 - 23:00:15

Są ok pod warunkiem że doczytasz uważnie każdy druczek kruczek, co by cię potem nie ścigneli nie wiadomo z jak dużym oprocentowaniem ale to już wcześniej warto prześledzić i porównać sobie np na sowie finansowej, no i kasę trzeba płacić na czas innego wyjścia nie ma. No oprócz tego żeby nie brać, bo to już raczej ostatnia deska ratunku;)

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

13 kwi 2017 - 07:01:31

żadne chwilówki , to pętla na szyję.
Lepiej weż z banku te 300zł tam gdzie wpływaja pieniądze na twoje konto .
Są takie odnawialne kredyty

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

13 kwi 2017 - 10:25:26

Kredyt to nie pożyczka, nie należy używać zamiennie tych pojęć bo to nie jest to samo. 300 zł to nie jest wielka kwota,nie masz kogoś z rodziny kto mógłby Ci pożyczyć? Albo coś cenniejszego typu ipod, złote kolczyki które mogłabyś sprzedac? Nie powinno się brać pożyczek w tego typu instytucjach bo jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli i nie uda Ci się oddać kwoty, zaczną naliczac ogromne odsetki po terminie spłaty...

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

25 kwi 2017 - 13:30:36

W banku można też małe kwoty pożyczyć albo nawet uruchomić sobie debet w koncie. Ja mam w BGŻ <moderacja-spam> z debetem do wysokości pensji, więc w razie W nie ma problemu. A debet jest łatwiej dostać niż pożyczkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-25 14:06 przez moderator.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

10 maj 2017 - 10:15:33

Chwilówka o tyle lepiej bo nie sprawdzają żadnych zdolności, jedynie dowód ;) Z kredytem już musisz mieć "podkładkę". Ja jak kupowałam auto musiałąm wziąć trochę kredytu i znalazłam przez rankomat akurat ofertę w mbanku, wtedy najtaniej mi dawali

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

16 sie 2017 - 14:02:26

Rankingi rankingami, też wiele rzeczyw internecie jest przekłamane, ja wolę mieć czarno na białym

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

03 wrz 2017 - 12:28:01

No ale czymś się trzeba sugerować, żeby nie wpakować się w jakieś kolosalne koszty...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-14 17:12 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

15 lis 2017 - 13:38:01

Na latwykredyt.pl sprawdźcie sobie warunki kredytu. Do 3tyś zł w 15min!

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

27 lis 2017 - 13:14:40

Cytat
kiziakicia
Rankingi rankingami, też wiele rzeczyw internecie jest przekłamane, ja wolę mieć czarno na białym
zgadza się, rankingi czasem bywają obłędne, dlatego lepiej czytać opinie klientów wybranej firmy. można poczytać choćby na sowafinansowa.pl czy creditonline



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-14 17:13 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

14 gru 2017 - 12:35:24

Wiecie co, te chwilówki wcale nie są tak do końca złe. Jasne,że głupotą jest branie takich pozyczek jednak po drugiej i na dłuższy czas bo jednak wtedy może być drogo. Ale w sytuacji kiedy potrzebujemy kasy na szybko i nie chcemy babrać się z dokumentacją jaka podstawia bank to jest to dobre rozwiazanie Szczególnie,że wiele firm ma promocję pierwszej pożyczki. Czyli pierwsza pożyczka jest gratis dla nowych klientów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny ratunku!!!!! On mnie przecież zabije :(