Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

17 minut temu

sprawdzony stomatolog

21 minut temu

sklep detailingowy

45 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

07 gru 2015 - 21:04:15

Cześć dziewczyny,
piszę z prośbą/pytaniem.
Otóż jestem zmuszona wziąć kredyt na 300 zł, nie będe się wdawać w szczegóły dlaczego itd.
Znalazłam się tak na stronie vivus.pl, która to oferuje (rzekomo)pierwszą pożyczkę z zerowym oprocentowaniem.
I tutaj moja prośba-czy któraś z Was brała tam kredyt, a jeśli tak to czy rzeczywiście jest tak jak mówią?
I nie, to nie jest żadna reklama! Naprawdę potrzebuję upewnienia, żeby nie wplątać się w jakieś haczyki.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-07 21:04 przez liliana_19.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

07 gru 2015 - 22:13:17

Nie pomogę, jedynie podbijam.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

07 gru 2015 - 22:51:26

Tak, pierwsza pożyczka jest z zerowym oprocentowaniem, natomiast jeśli chcesz sobie przedłużyć termin spłaty, to musisz zapłacić. Są tam 3 progi - o tydzień, 2 tygodnie i miesiąc. W ten sposób i tak im się zwraca.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

19 sty 2016 - 10:18:35

Ale tak jest wszędzie , jeśli chcesz przedłużyć pożyczkę to trzeba sobie niestety ale juz za nia zapłacić

Ja tak samo miałam jak brałam w Lendonie . Brałam pozyczkę i była ona całkiem za darmo bez ządnych odsetek na 30 dni ( teraz tam jest jakaś promocja i jest ona do 1500 zł za darmo ) . Ale przy przedłużaniu o ile się nie myle też właśnie już trzeba płacić same koszty . Chyba tak jest .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-19 10:21 przez Roxannela.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

19 sty 2016 - 10:22:58

A nie lepiej w banku ?Bezpieczniej na pewno.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

18 lut 2016 - 08:54:34

Cytat
filipekkrol
A nie lepiej w banku ?Bezpieczniej na pewno.

Pewnie, że bezpieczniej.... Niemniej wiele osób w Polsce zupełnie nie mysli Przykładem jest tutaj autorka. Nabiorą sobie chwilówek a potem jedzą chleb ze smalcem bo większość zaróbków idzie na spłatę raty. Takie chwilowki mają wysokie oprocentowanie. Żadna taka firma nie chwali się chętnie rrso, które wynosi nawet kilkanaście tysięcy rocznie.,,,

Postaraj się o kredyt w banku. Obecnie smart bank ma dobrą ofertę w tym zakresie. Ich kredyty są niedrogie oraz oprocentowanie nie jest tak takie zdzierające.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-27 11:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

29 mar 2016 - 07:50:25

Ja się zawsze zarzekałam,ze nie wezmę chwilówki jednak życie nieco zweryfikowało te przekonania. Swego czasu miałam bardzo duże problemy finansowe.Pieniadze były mi potrzebne na już i niestety chwilówka okazała się jedynym sensownym rozwiązaniem bo żaden bank nie był w stanie dać mi kredytu.
<moderacja>reklama

Była to opcja pierwszej pozyczki za darmo. Można tam pożyczyć 1000 zł na 3 tygodnie.Jeśli spłacicie w terminie to nie ma tam żadnego oprocentowania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 09:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

23 kwi 2016 - 12:09:52

A może spróbuj wziąć kredyt w banku na małą kwotę, np. na konto.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

23 kwi 2016 - 12:31:21

albo moze karta kredytowa tam jest termin splaty okolo 50 dni

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

13 cze 2016 - 22:56:07

A znacie emamonę? Znalazłam w necie ze spoko ofertą. Mają certyfikat wiarygodności więc chyba mogę śmiało brać u nich pożyczkę?

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

16 cze 2016 - 10:13:03

Ja kiedyś brałam kredyt w Vivusie, 800 zł na 30 dni, nie zapłaciłam żadnych odsetek bo oddałam kasę w terminie. Nie wiem jak jest u nich teraz, ale chyba cały czas pierwsza pożyczka jest darmowa - ew. jeśli szukałabyś innego kredytu to mogę polecić Ci stronę www.sowafinansowa.pl, masz tam porównywarkę chwilówek

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

03 sie 2016 - 21:28:08

W sumie, jeśli ktoś potrzebuje zasilić swoje konto na przykład przed wyjazdem wakacyjnym to wydaje mi sie ze to bardzo dobry pomysł, ale warto brac tam gdzie przy 1000 zł nie ma żadnych odsetek tak jak viasms jest.

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

04 sie 2016 - 14:02:07

chwilowki to lichwa, lepiej sie od nich z dala trzymać

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

15 wrz 2016 - 15:08:29

Zgadzam się z DuDoo !:)
Jesli masz dobrych znajomych - wystarczy zapytać i dogadać się!
A w podzienkowaniu coś kupić.
Jeśli nie masz takich życzliwych znajomych , lepiej w banku
jeśli masz konto bankowe,kiedyś moja koleżanka zrobiła sobie debet przy wypłacie odciagło swoje.
Ale jakoś jestem daleko od chwilówek - nigdy nie wiadomo co w życiu Cię spotka złego i akurat nie będziesz mogła spłacić po co narobić sobie większego problemu :( Nie życzę Ci oczywiśćie żadnych nie powodzeń!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-15 15:10 przez MinnieMause.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Kredyt/chwilówka-pomóżcie proszę

27 wrz 2016 - 06:25:20

Jest to poważne zobowiązanie. Taka chwilówka ma oprocentowanie o wiele większe niż kredyt w banku. Nie polecam bo znam osoby, które wpadły przez to w spiralę długów, obecnie mają bardzo duże problemy. Jednak same są sobie winne ;/

Najtrudniej ma mój sąsiad, bo nabrał sobie chwilówek i teraz męczą go windykatorzy. Sugeruję poczytać sobie opinie o poszczególnych firmach na forum kredytowym.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-28 06:29 przez hallyy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypadanie wlosow. POMOCY!