Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

22 minut temu

Domek w górach

27 minut temu

Rewelacyjne okna

30 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Okradziona na szafie

26 lis 2015 - 15:25:31

Cześć dziewczyny.
Kupiłam koszulę tutaj. Koszula kosztowała 20 zł + przesyłka.
Przesyłka od miesiąca "nie może dotrzeć do mnie". Pisałam, prosiłam i groziłam szafowiczce, ale ona ma to w poważaniu. zgłosiłam to do szafy bo mi dziewczyna nie odpisuje od miesiaca i dostalam taka odpowiedz "Użytkowniczka XXXX deklaruje wysyłkę towaru, jednak nie dysponuje żadnym potwierdzeniem. Jeśli towar został wysłany listem poleconym, został on zarejestrowany w systemie pocztowym- w celu wyjaśnienia sprawy oraz sprawdzenia, gdzie paczka się znajduje, zalecamy udanie się do placówki pocztowej, w której była nadawana przesyłka. Na chwilę obecną nie podejmujemy restrykcyjnych działań w sprawie. W przypadku dalszych problemów, prosimy o ponowny kontakt w odpowiedzi na wiadomość z wydaną decyzją."

Jedynie co to ja sprawdziłam to na poczcie.. Nie mam tej przesyłki.
Co mam zrobić bo coś czuję że ona po prostu sobie na mnie zarobiła i teraz ma to gdzieś.

Okradziona na szafie

26 lis 2015 - 15:52:06

Chyba trzeba się udać na pocztę i zapytać.Podać dane i adres.
Zapytać w/w szafowiczkę o adres poczty z jakiej była wysłana paczka i datę.
Jeśli tam w systemie nie będzie w tym dniu poleconej paczki dla Ciebie to znaczy że nie wysłała.Nr tel do tej poczty znajdziesz w necie.Dysponujesz także danymi szafowiczki,wszystko można udowodnić.chat
Nic innego nie umiem doradzić.Pozdrawiam

Okradziona na szafie

26 lis 2015 - 16:01:10

Ale wykonałam juz wszystkie kroki o których mówisz.. A w/w szafowiczka ma wszystko w nosie i nie odpisuje na moje wiadomości.

Okradziona na szafie

26 lis 2015 - 16:33:21

Napisz do mnie na priv, spróbuję Ci jakoś pomóc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-26 16:37 przez rudamarysia.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Okradziona na szafie

26 lis 2015 - 16:43:49

Jeżeli wysłała nierejestrowanym listem to nic nie wskórasz

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Okradziona na szafie

26 lis 2015 - 16:53:59

Na jaką umówiłyście się przesyłkę?

Okradziona na szafie

26 lis 2015 - 16:54:41

JEŚLI WYSŁAŁA POLECONYM , MUSI MIEC POTWIERDZENIE KARTECZKĘ, A JEŚLI NIE-TO CIĘZKO BEDZIE

Okradziona na szafie

26 lis 2015 - 20:03:26

Szczescie w nieszczesciu ze koszt nie byl az tak wysoki , ale oczywiscie trzymam kciuki

Okradziona na szafie

26 lis 2015 - 21:26:21

zapłaciłam za priorytet... to byla jedyna opcja z reszta jaka ona udostepnila.

Okradziona na szafie

27 lis 2015 - 08:59:53

Z tego co wiem , to zgodnie z regulaminem przesyłka musi odbyć się w formie zarejestrowanej .

Po za tym , kiedyś miałam podobny problem i nie mogłam na poczcie nic zrobić bo nie ja byłam nadawcą . nie przysługiwała mi reklamacja ani uzyskanie informacji .

Dla mnie sprawa jest jasna - nie ma potwierdzenia to niech dziewczyna oddaje kasę .

Przecież każda odpowiedzialna osoba , musi dla swojego bezpieczeństwa zadbać aby zachować numer nadania . ja w takie sytuacji oddałabym pieniądze . I jeżeli ta dziewczyna robi przekręty na szafie za 20 zł to tylko jej współczuć .

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Okradziona na szafie

27 lis 2015 - 09:19:41

@martusia0312
czy użytkowniczka po otrzymaniu decyzji z Centrum Sporów kontaktowała się z Tobą?
W przypadku braku otrzymania numeru nadania lub doręczenia przesyłki w ciągu 3 dni, skontaktuj się z Centrum Sporów w odpowiedzi na otrzymaną decyzję w sprawie, na konto użytkowniczki zostanie nałożona blokada.

Zapoznaj się też proszę z informacjami dotyczącymi wypłaty Gwarancji szafa.pl (możesz odzyskać pieniądze): http://szafa.pl/bezpieczna-szafa.html?gwarancja

Okradziona na szafie

27 lis 2015 - 09:34:15

Gaba - Użytkowniczka nie skontaktowała się ze mną. Ogólnie nie odpowiada na moje wiadomości.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Okradziona na szafie

27 lis 2015 - 11:04:09

@martusia0312 poinformuj o tym Centrum Sporów w odpowiedzi na otrzymaną decyzję i prześlij link do korespondencji, który potwierdzi przebieg transakcji. Użytkowniczka otrzyma blokadę, a Ty możesz spokojnie rozpocząć proces wypłaty Gwarancji. Szczegóły w linku znajdującym się w poprzednim poście.

Okradziona na szafie

27 lis 2015 - 11:16:58

a zapłaciłaś jej jako list polecony eko lub priorytet kawka
czy pisało ze wysyłka listem zwykłym (tz. bez potwierdzenia nadania)???
bo jeśli zgodziłaś się na jak najtaniej.....no to błąd help
często ludzie się łaszczą i chcą zaoszczędzić na przesyłkach nie zdając sobie sprawy potem że nie otrzymają przesyłki....bo sprzedawca ich oszuka...lub pracownik poczty podbierze itd

Okradziona na szafie

27 lis 2015 - 11:34:04

Nie połasiłam się na oszczędzanie. Nigdy nie oszczędzam na takich rzeczach - była jedna możliwość wyboru - priorytet 5 zł. I tyle tez zaplacilam..

Gaba wysłałam juz taką informację, ale spór sporów nic nie odpowiedział. Jutro chce isc na policje. Co wtedy mam zrobić jak już wszystko zgłoszę ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-27 11:35 przez martusia0312.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pilnie poszukuję torebki Stradivarius