Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny może Wy będziecie mi w stanie doradzić..

Kupiłam doczepianego kucyka przez internet, kolor był zupełnie inny niż ten na opakowaniu, od razu powiadomiłam sprzedającą. Niestety nie mogłam czekać, więc pofarbowałam włosy farbą średni blond.. tak żeby je dopasować. Włosy po koloryzacji zrobiły się SREBRNE. Nie powinno być problemu z kolorem bo na aukcji pisało że włosy są 100% naturalne i można je farbować. Do tego nie chcą się kręcić.. i okropnie się świecą - co oznacza że naturalne nie są.
Moje pytanie do Was.. czy taki produkt mogę zareklamować? Mam jakieś szanse?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Skoro pisało, że włosy są naturalne to mają być naturalne, a jeśli sztuczne to przedmiot nie był zgodny z opisem i tyle. Osobiście bym żądała zwrotu pieniędzy. Nie cierpię jak opisy przy przedmiotach kłamią !

Pewnie, ze jest, śmiało składaj!

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Oczywiście że jest taka mozliwość, sprzedawca powinien również informować o tym na swojej stronie i podać wzór formularza reklamacyjnego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-18 10:18 przez justa_str.

No wlaśnie boję się że jak odeślę włosy, to oni ich nie przyjmą przez to że zostały już zafarbowane ;/ i znowu odeślą je do mnie..

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

A u kogo kupowałaś ? Firma to była ? Napisz pisemną reklamację, że produkt nie jest tym co kupowałaś, bo przecież co innego przyszło.
Ryzyko, że Ci odeślą oczywiście jest i nie można go wyeliminować, ale wiesz albo rybki albo akwarium, albo siedzisz cicho i zostawiasz to co Ci przyszło, albo nie i dążysz do tego, by wywiązano się jak należy z transakcji. Faktycznie może nie trzeba było farbować, ale na moje to i tak kij z tym, bo włosy miały być naturalne, a nie sztuczne.

Farbowanie było zbyteczne skoro włosy nie były zodne z opisem i nie takie jakich oczekiwałaś, ale złożyć reklamację zawsze można, tylko czy zostanie rozpatrzona pozytywnie to już inna sprawa...towar jednak został naruszony.

Mogłaś nie farbować je tylko od razu odesłać razem z pismem reklamującym, a teraz po przefarbowaniu ich myślę, że mogą nie przyjąć reklamacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrocław , prosze o pomoc - kurtka ! :)