Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa - szybka pomoc

07 wrz 2015 - 21:16:53

Hej dziewczyny :)
Z góry przepraszam, jeśli w złym dziale umieściłam wątek :)

Chciałam zapytać - jak idzie Wam sprzedaż na szafa.pl ?
Dawno wystawiałam tu kilka rzeczy, później zwiało mnie na inny portal i dziś ponownie zajrzałam na szafę :)
Zastanawiam się,czy jest sens poświecić 2 dni i wystawić rzeczy również tutaj :)
Jak idzie to sprzedaż?
Nadal są opłaty za wystawienie?
Proszę o podbijanie :)

Szafa - szybka pomoc

07 wrz 2015 - 21:40:27

nie ma opłat:) a jeśli ciuszki są fajne na pewno znajdą nowe właścicielki:)

Szafa - szybka pomoc

08 wrz 2015 - 12:21:14

ostatnio bardzo slabo ;(

Szafa - szybka pomoc

08 wrz 2015 - 12:25:41

szafa bezpłatna jest :*
teraz okres jest szkolny wieć trudno wyczuć...potem pazdziernik miesiąc studentów...to zależy kto co szuka....i co mu potrzebne jest
chat

Szafa - szybka pomoc

08 wrz 2015 - 12:43:16

Hmm, podbijam pytanie, bo widzę, ze forum szafowe za intensywnie to niestety nie działa :) Nie tylko pod tym wątkiem

Szafa - szybka pomoc

08 wrz 2015 - 12:50:13

ja też noszę się z zamiarem wystawienia ubrań, zwłaszcza, że w planach mam porządki w szafie :D poza tym odkąd zniesiono prowizję podobno sprzedaż idzie lepiej- mam koleżankę która regularnie coś wrzuca i bez trudu sprzedaje :) ja póki co jestem w gronie tych, które namiętnie kupują (wczoraj kupiłam kolejną koszulę do kolekcji serce)

Szafa - szybka pomoc

08 wrz 2015 - 13:22:04

Ostatnio miałam 2 rzeczy w ulubionych i czekałam na wypłatę... Wypłata jest, a rzeczy sprzedane... bye Więc chyba się sprzedaje ;)

Szafa - szybka pomoc

08 wrz 2015 - 15:54:54

Dzięki dziewczyny :) Chyba jednak spróbuje przy wolnej chwili :)
Bo nie ukrywam, ze drugi raz na drugim portalu wystawianie 150 rzeczy to troche nie lada wyzwanie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak sprawdzić stan konta w orange