Obecnie rozmawiamy o:

Którą kurtka

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paznokcie żelowe, hybryda, tipsy...

05 wrz 2015 - 15:41:48

Chciałabym zakupić domowy zestaw do wykonania w/w paznokci.
Czy ktoś posiada jakiś sprawdzony i może szczerze polecić? :)

Paznokcie żelowe, hybryda, tipsy...

07 wrz 2015 - 08:34:06

Ja niedawno kupiłam na all. Zapłaciłam coś ok. 100 zł. Miałam w zestawie bodajże 7 lakierów top, bazę, cleaner, aceton, kilka wacików i 1 patyczek.

Myślę, ze za te cenę się opłacało, choć lakiery szału nie robią (kolory super, ale jakościowo najniższa półka - po kilku dniach odpryskują ;))

niezweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

Paznokcie żelowe, hybryda, tipsy...

16 wrz 2015 - 09:45:34

Ja Ci polecam taką hurtownię SunnyNails. Mają tam bardzo fajne zestawy dla początkujących i w ogóle bardzo duży asortyment. Ja często tam kupuję i jestem bardzo zadowolona.

Paznokcie żelowe, hybryda, tipsy...

16 wrz 2015 - 10:06:27

nie kupuj zestawu z allegro!! fakt faktem wyjdzie ci 3 razy taniej ale jakos produktow jest okropna ;) polecam zakupic z diamond cosmetics (semilac) baze, top, odluszczacz, zmywacz, primer i lakiery, lampe uv mozesz na allegro za ok 60zl kupic, waciki bezpylowe i patyczki tez z semilaca oraz polerke i pilniki.(po prostu wyjdzie korzystnie)
mowie o zestawie do hybryd -sama stosuje

Paznokcie żelowe, hybryda, tipsy...

03 paź 2015 - 11:39:56

ja też szukałam kiedyś jakiegoś zestawu do paznokci, ale ciągle miałam problem z lampą, nie wiedziałam jaką wybrać, aż w końcu zrezygnowałam, teraz kupuję lakiery z golden rose prodigy gel duo
<moderacja-spam>
nie potrzebuję do niego lampy i jest chyba największy plus tego wszystkiego!
schnie w 2 minuty, a top mogę uzyć też do innych lakierów, kolor intensywny, nie tworzy grubej warstwy, więc jak jest odrost, to nie rzuca się az tak bardzo w oczy. można go zmyć zwykłym zmywaczem z acetonem, porównałabym go do lakierów a avonu, a wychodzi taniej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 20:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Paznokcie żelowe, hybryda, tipsy...

23 paź 2015 - 10:16:10

ja też polecam SunnyNails, bardzo fajna hurtownia, szybka dostawa, artykuły solidne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy chce któraś?