Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Macie pomysł??

17 sie 2015 - 14:38:02

Kobietki szukam pomysłu na niespodziankę kolejnej rocznicy w zwiazku..jaka niespodziankę przygotowałyście dla swojego faceta?? co kupic?albo samemu wymyśleć ..?

PISZCIE !!!:)

Macie pomysł??

17 sie 2015 - 14:49:45

Jest wiele opcji :)
Zależy jaką parą jesteście czy bardziej aktywną czyli np. zabierz Go nad wodę , na ekstremalny spływ ,zjazd na linie do wody , wykup przejazd skuterem wodnym, zabierz do parku linowego, spadochron . Lub bardziej spokojnie czyli np. kolacja standardowo , kolacja w wypasionej restauracji albo bardzo nietypowej , kino , kupony na masaże. Opcji jest wiele zależy co lubicie. A z kupowaniem to różnie to jest - to jest w sumie WASZ dzień a nie tylko jego więc fajnie pomyśleć o czymś dla dwojga :) Fakt ciężko jest coś wymyślić. Ale życzę powodzenia .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-17 14:50 przez Agusika90.

Macie pomysł??

17 sie 2015 - 15:20:38

JA swojemu mężowi na 40urodziny zrobiłam przyjęcie niespodziankę.Zaprosiłam znajomych i rodzinę,poza domem zleciłam wypieki i dania gotowe a on w ogóle nie zajarzył.Widziałam jego wdzięczność!

Macie pomysł??

17 sie 2015 - 15:32:34

Opowiedz nam więcej o nim, będzie łatwiej coś wymyślić.

Macie pomysł??

17 sie 2015 - 15:37:05

Miej uszy i oczy otwarte. On właściwie lubi te zabawy w rocznice? To też warto wiedzieć.

Macie pomysł??

17 sie 2015 - 15:58:40

lubi niespodzianki..jestesmy bardziej spokojna para ;) myslałm o basenie,kolacji romantycznej :D chciałam dowiedziec sie o waszych pomysłach jak wy ten dzień spędziłyście :)

Macie pomysł??

17 sie 2015 - 20:39:18

Nasza rocznica też się zbliża, ale jeszcze o niej nie myślałam.
Nie napisałaś ile chcesz wydać.

U nas dotychczas wyjazdy z tej okazji się sprawdzały :) ostatnio byliśmy w hotelu, wybrałam apartament z jaccuzi rewelacja polecam ! Jedyny minus to koszt 550 za dobę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca za karę