Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

7 minut temu

motywacja na diecie

42 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROZWÓD

22 maj 2015 - 18:31:53

W ramach pracy licencjackiej prowadzę badania dotyczące przyczyn rozwodów, potrzebuję opinii pań będących w małżeństwie, ankieta jest anonimowa i nie zajmie więcej niż 10 minut :)
z góry dziękuję za poświęcony czas ! :)
http://moje-ankiety.pl/respond-73221.html

(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-23 16:20 przez sylwia2120.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

ROZWÓD

22 maj 2015 - 19:37:55

kiego dziada mam odpowiadać kto jest winny rozpadu skoro małżeństwo ma się dobrze? czy wy wiecie co to przekierowanie? ankieterzy od siedmiu bolesci

nawet jak ktos to wypełni to wyniki zrypane



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-22 19:38 przez roksolana83.

ROZWÓD

22 maj 2015 - 20:13:11

Szanowna Pani
Ankieta jest podzielona na pytania dla rozwodników, osób będących w małżeństwie i wolnych, pytania są dokładnie opisane więc proszę czytać ze zrozumieniem. To jest zbieranie opinii na dany temat.
Ps.
nie prosiłam o ocenianie tylko o wypełnienie ankiety przez osoby chętne ;)
pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

ROZWÓD

24 maj 2015 - 21:03:24

Kiedy sie dzieli na pytania, stosuje sie przekierowania, by osoba, ktorej pytanie nie dotyczy, tego pytania nie zobaczyla. Ankieta nadaje sie do kosza. wyniki beda tak pogmatwane, ze nie beda sie do niczego nadawac.jak ty zamierzasz z tego prace napisac? wrzucenie takiej ankiety w formularz w poprawnej formie to 20 minut... i pozniej narzekaja, ze nie ma dla nich pracy po studiach.

Zawsze chetnie wypelniam ankiety by pomoc, ale wypelnianie TEGO CZEGOS to strata czasu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-24 21:04 przez roksolana83.

ROZWÓD

24 maj 2015 - 21:13:31

zrobione

ROZWÓD

24 maj 2015 - 21:18:41

dziękuję za troskę, ankieta została zatwierdzona więc nadaje się do przeprowadzenia. Po raz kolejny podkreślam, że nie prosiłam o ocenianie

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

ROZWÓD

24 maj 2015 - 21:23:40

Cytat
sylwia2120
dziękuję za troskę, ankieta została zatwierdzona więc nadaje się do przeprowadzenia. Po raz kolejny podkreślam, że nie prosiłam o ocenianie
zatwierdzona w wersji papierowej? Domyslam sie ze tego balaganu w obecnej wersji promotor nie widzial... popraw poki nie jest za pozno zamiast sie oburzac. Mowie ci wprost - bedziesz miala zrypane wyniki. Wiem cos o tym, zrobilam niejedna ankiete. Albo nie poprawiaj. obudzisz sie jak zaczniesz analizowac i ci nic nie wyjdzie z badan. Bedziesz zbierac znowu w ekspresowym czasie. Powodzenia

Zrob ankiete w google docsach, wrzucisz przekierowania i bedziesz miala na czysto. osoba nie zobaczy pytania,ktore nie jest dla niej. Nie bedzie szans by ktos sie pomylil.
W tej formie okolo 40% ankiet idzie do odrzucenia. I nie unos sie, to byl moj chleb, wiem co pisze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-24 21:27 przez roksolana83.

ROZWÓD

24 maj 2015 - 21:29:21

I później taki magister narzeka,że musi pracować w Tesco lub zmywać w restauracji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

konkurs i głosowanie