Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wrócić czy nie ?

04 lut 2015 - 23:57:20

Poznaliśmy się jak miałam 7 lat i juz wtedy jako małolata mówiłam, że to bedzie mój mąż :D niestety po jakiś 3 latach urwał nam się kontakt. Jak miałam 17 lat to się do mnie odezwał. Byliśmy ze soba przez dwa tygodnie, ale nam nie wyszło. Ja znalazłam sobie kogoś innego, byłam z tym kims przez prawie 4 lata. I ostatnio D. znowu się odezwał z tekstem,ze chce to naprawić itp. i stąd moje pytanie. Dałybyście druga szanse ?

wrócić czy nie ?

05 lut 2015 - 00:14:16

Czemu nie? :) co masz do stracenia? :D

wrócić czy nie ?

05 lut 2015 - 06:37:15

Ale co tu naprawiać :)I jaka druga szansa. Praktycznie nie byliście razem ,jedynie 2 tygodnie i ty miałas 17 lat wiec praktycznie jeszcze nastolatka:) Pewnie ze sprobojcie być ze sobą tak normalnie jakby pierwszy raz:) A co z tamtym chłopakiem z którym byłas tyle lat?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 06:39 przez filipekkrol.

wrócić czy nie ?

05 lut 2015 - 08:22:29

chyba pierwsza szansa a tamten " zwiazek " potraktujcie jak zabawe :D

wrócić czy nie ?

05 lut 2015 - 08:23:32

stara miłość nie rdzewieje :P
Próbuj! Bo będziesz żałować do końca życia!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 08:23 przez izuun.

wrócić czy nie ?

05 lut 2015 - 08:30:13

Jakiś niepoważny ten facet. Odzywa się z D po kilku latach i od razu wali prosto z mostu, żebyście naprawili starą relację- jaką relację? Wy nawet w związku nie byliście.


1. Zdesperowany
2. Sprytny bo każda inna, inteligentna panna odpowiedziałaby mu, że trudno określić tamtą relację związkiem i może tak najpierw niech się poznają, a potem coś planują zamiast lecieć od D strony
3. Każda inna negatywna opinia, w moich oczach gościu jest spalony

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

wrócić czy nie ?

05 lut 2015 - 08:35:35

Cytat
filipekkrol
Ale co tu naprawiać

Właśnie też się zastanawiam, co tutaj jest do naprawy i jaka druga szansa,o.

wrócić czy nie ?

05 lut 2015 - 14:23:23

zostawił mnie, twierdząc, że go ograniczałam. Kłociliśmy się bardzo o jego imprezy. Bo potrafilismy się nie widzieć po 3 tygodnie, bo on albo pił albo siedział z kolegami tłumacząc się, że coś ważnego robią.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

wrócić czy nie ?

05 lut 2015 - 14:37:23

Cytat
filipekkrol
Ale co tu naprawiać :)I jaka druga szansa. Praktycznie nie byliście razem ,jedynie 2 tygodnie i ty miałas 17 lat wiec praktycznie jeszcze nastolatka:) Pewnie ze sprobojcie być ze sobą tak normalnie jakby pierwszy raz:) A co z tamtym chłopakiem z którym byłas tyle lat?
dokladnie. I przez tyle lat obydwoje sie zmieniliscie. Jak na mnie jestescie para prawie ze nieznajomych. Tu trzeba sie poznawac od zera.

Cytat
belieef
zostawił mnie, twierdząc, że go ograniczałam. Kłociliśmy się bardzo o jego imprezy. Bo potrafilismy się nie widzieć po 3 tygodnie, bo on albo pił albo siedział z kolegami tłumacząc się, że coś ważnego robią.
byliscie ze soba 2 tygodnie a nie widzieliscie sie po 3? I w ciagu tych tygodni ty go ograniczalas? eeeee. Czy to dotyczylo tego drugiego? Bo sie pogubilam :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 14:40 przez roksolana83.

wrócić czy nie ?

05 lut 2015 - 14:47:41

Po 1 jak na dorosłego już faceta, wyskakuje z dziecinnym i głupim pytaniem.
Po 2 o jakim "związku" tu mowa?:o
Po 3 dziwna sytuacja, facet traktuje Cię trochę przedmiotowo, za każdym razem jak koło ratunkowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 14:48 przez MarikaMarikowa.

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

wrócić czy nie ?

05 lut 2015 - 15:07:17

na moje oko jest ci pisany ;-) hi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla dziewczyny - buty Nike