Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oszustwo na OLX

18 sty 2015 - 09:56:34

Dziewczyny czy któraś z Was miała podobny przypadek i mogłaby mi pomóc??
Zamówiłam na OLX parkę Bershki.
Jak dostałam parkę okazało się, że inna parka.
Oczywiście w aukcji nie było słowa, że jest jak, czy podobna - w takim wypadku bym nie kupowała.
Czy mogę coś z tym zrobić??
Sprzedająca pisze mi, że parka jest podobna i na pewno będzie mi się w niej dobrze chodziło...
Bezczelność;/;/.
Mój błąd - pierwszy i ostatni raz kupiłam coś na OLX;/;/

Oszustwo na OLX

18 sty 2015 - 10:06:16

co to znaczy że jest podobna chciałaś kupić to co na foto a nie coś podobnego napisałaś do olx administracji ?

Oszustwo na OLX

18 sty 2015 - 10:08:19

Za glupote trzeba placic

Oszustwo na OLX

18 sty 2015 - 10:09:20

A parka była wysyłana do Ciebie i płaciłas za pobraniem lub zwykłym przelewem, czy odbierałaś ją osobiście i wtedy płaciłaś?

Oszustwo na OLX

18 sty 2015 - 10:09:43

Cytat
Sethplate
Za glupote trzeba placic
jesteś tu nowa zakładasz wątek o chamskich szafowiczkach a twoje odpowiedzi jakie są?

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Oszustwo na OLX

18 sty 2015 - 10:12:04

To nie wina OLX ze ktoś cie oszukał możesz to zgłosić do nich i zapytać co dalej , nauczka na przyszłość dla ciebie za czym coś kupisz to pros o więcej i dokładniej zdjęcia przedmiotu. ja nie raz kupowałam z olx i sprzedawałam i zawsze wszystko jest ok.

Oszustwo na OLX

18 sty 2015 - 13:32:59

Dziewczyny teraz to ja wiem, żeby nie kupować tam ale to nie znaczy, że ktoś może sprzedawać inną rzecz;/;/;/. Pytam się czy ktoś miał podobną sytuację... OLX nie ma nic do tego, bo przecież preferowanym sposobem zakupu jest płatność osobista ale w praktyce wiemy, że jest inaczej...

Oszustwo na OLX

18 sty 2015 - 13:59:00

Cytat
karotka18
To nie wina OLX ze ktoś cie oszukał możesz to zgłosić do nich i zapytać co dalej , nauczka na przyszłość dla ciebie za czym coś kupisz to pros o więcej i dokładniej zdjęcia przedmiotu. ja nie raz kupowałam z olx i sprzedawałam i zawsze wszystko jest ok.
Ja, podobnie, nie miałam najmniejszych problemów z transakcjami. Przeczytaj regulamin OLX i skontaktuj się z ich Administracja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniszczone kolczyki i reklamacja