Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

40 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z praniem

26 lis 2014 - 13:47:36

Miałam to samo - po prostu pranie było wieszane z blisko siebie i za 'gęsto'. Między tymi wypranymi ciuchami nie było dużych szpar a co za tym idzie cyrkulacji powietrza - rób mniej prania, rozwieszaj dalej od siebie i starczy. :)

Problem z praniem

26 lis 2014 - 13:49:35

Zamknięte pomieszczenie i mokre pranie to murowana wilgoć,a jak wieszasz przy zamkniętym oknie to mniej i w większych odstępach żeby miało pranie czym oddychać ;D

Problem z praniem

26 lis 2014 - 14:17:48

Mokre pranie w ciepłym szczelnym miejscu zazwyczaj będzie kończyło z nieprzyjemnym zapachem. Zawsze pranie musi mieć dostęp świeżego powietrza. Ja w pomieszczeniu gdzie suszę pranie zawsze mam otwarte okno, niezależnie czy na dworze deszcz czy śnieg czy słońce. Swojego czasu susząc w łazience gdzie nie było przewiewu, zawsze miałam taki przykry zapach na ubraniach.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Problem z praniem

28 lis 2014 - 22:46:32

Pewnie za długo się suszy, najlepiej suszyć na świeżym powietrzu, wiadomo teraz zimno i jest kiepsko, fajną sprawą jest też elektryczna suszarka ale wiadomo, ze to wydatek.

Problem z praniem

28 lis 2014 - 23:14:41

Mam to samo, w pomieszczeniu w którym suszysz nie ma przewiewu powietrza, w taką porę roku ja jak mi pranie lekko wyschnie to wieszam na ciepłe grzejniki, a tego czego nie mogę rozwiesić na grzejniku to robię duże odstępy między praniem na suszarce i stawiam blisko grzejnika, dodatkowo często wietrze ten pokój.

Problem z praniem

28 lis 2014 - 23:37:41

U mnie jest to samo ale gdy za dużo rzeczy wepcham do pralki. Wtedy faktycznie to pranie jakos tak śmierdzi niezbyt łądnie. Jesli w pralce będzie troche luzu ubrania pachną bardzo ladnie:)

Problem z praniem

04 gru 2014 - 15:22:21

Cytat
grenn
Pewnie za długo się suszy, najlepiej suszyć na świeżym powietrzu, wiadomo teraz zimno i jest kiepsko, fajną sprawą jest też elektryczna suszarka ale wiadomo, ze to wydatek.

Idą święta, więc może Mikołaj przyniesie prezent. :) Z tego, co wiem to suszarka TOTU kosztuje ok. 350 zł. Wiem, że różnie się budżety domowe splatają... Dla mnie ważne jest, że jak zapłacę tę pieniądze, to urządzenie nie generuje jakichś wielkich rachunków, bo jest energooszczędne.

Problem z praniem

12 gru 2014 - 23:32:32

Hej Dziewczyny Mam pytanie ile razy w tygodniu robicie pranie ??

Hej Dziewczyny Mam pytanie ile razy w tygodniu robicie pranie ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-12 23:32 przez kajka84.

Problem z praniem

12 gru 2014 - 23:53:28

Cytat
kajka84
Hej Dziewczyny Mam pytanie ile razy w tygodniu robicie pranie ??

Hej Dziewczyny Mam pytanie ile razy w tygodniu robicie pranie ??
Różnie, średnio 5. A nie lepiej własny wątek założyć? Bo to tak srednio na temat ;)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Problem z praniem

11 sie 2018 - 21:02:26

Ja też najbardziej lubię pranie suszone na powietrzu. A suszenie w domu jak trzeba to ok, ale zawsze okno trochę uchylone, żeby się nie kisiło. Raz, że szybciej mi schnie, a dwa - oddycha, więc nie zaczyna śmierdzieć wilgocią. Warto też może wyczyścić pralkę? Ja raz na jakiś czas robię jej gruntowne czyszczenie żeby pranie ładnie pachniało. I oczywiście sprawdzony płyn do prania, używam Surf, bo najlepiej mi dopiera i długo i intensywnie pachnie. Jak jest kijowy środek do prania, który szybko wietrzeje, to też zapach nie będzie się utrzymywał. Dlatego ja używam zawsze tylko Surf.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uciążliwy wspołlokator!