Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zwrot allegro pomocy !!!

23 lis 2014 - 22:21:43

Cześć, dziewczyny potrzebuję pomocy
Mianowicie, dziewczyna kupiła u mnie sukienkę na allegro ( jestem osobą prywatną) umówiłam się z nią na wysyłkę, w piątek sukienkę wysłałam we wtorek ponieważ nie udało mi się wcześniej, poinformowałam ją o tym telefonicznie, dodałam jej też numer nadania.
Sukienkę odebrała 7.11
natomiast zaglądam dziś na maila i z dnia 18.11 jest od niej wiadomość o treści :
"Witam,
kiedy mogę się spodziewać zwrotu pieniędzy za odesłany przedmiot?"
twierdzi, że 12.11 wysłała mi paczkę co oznacza, że zamiast od razu mi ją odesłać, jak jej coś nie pasowało wysłała ją dopiero po 5 dniach, nie informując mnie o tym, że chce zwrócić wcale (w regulaminie allegro pisze, że powinna mnie poinformować do 10 dni o chęci zwrotu pisemnie)
nie podała powodu zwrotu, tłumaczy to moim opóźnieniem, ale uważam, że jeśli chciała zwrócić to powinna mi o tym napisać i to znacznie wcześniej..jakby tego było mało mówiłam, że poprosiłam kogoś z rodziny, aby mi wysłał paczke i jeszcze odesłała zwrot na zły adres i nie podała mi numeru nadania ..
co o tym myślicie ? muszę przyjąć ten zwrot i oddać jej pieniądze? sukienka była nowa i zgodna z opisem

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-23 22:24 przez CipoBax.

Zwrot allegro pomocy !!!

23 lis 2014 - 22:31:01

nie odbieraj przesyłki wróci do niej i bedzie musiała zapłacić sukienka była zakupiona kup teraz czy licytacją?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-23 22:31 przez edekzkrainykredek2.

Zwrot allegro pomocy !!!

23 lis 2014 - 22:32:23

sukienka była nowa, nie jestem w stanie nawet tego odebrać, gdyż wysłała ją na moje dane, ale z adresem mojego narzeczonego, który nadał mi wysyłkę

kup teraz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-23 22:32 przez CipoBax.

Zwrot allegro pomocy !!!

23 lis 2014 - 22:34:53

nie odbieraj niech wróci do niej jesteś osobą prywatną pewnie ubrała sukienkę i zwróciła:) niech zapłaci to bedzie miała nauczkę aby uzgodnić najpierw cokolwiek

i oby kto inny z rodziny nie odebrał powiedz domownikom że maja odmówić przyjęcia przesyłki:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-23 22:37 przez edekzkrainykredek2.

Zwrot allegro pomocy !!!

23 lis 2014 - 22:37:23

dzięki wielkie za odpowiedź :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki telefon?