Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co robic? porada!

19 lis 2014 - 19:25:17

Otóż sytuacja wygląda następująco. Ja i mój ex zakończyliśmy nasz związek relacją przyjacielską no i tak to wszystko się utrzymuje już od dłuższego czasu po prostu jak przyjaciele. Jestem w szczęśliwym związku z moim obecnym chłopakiem, no i właśnie ten przyjaciel zaprosił mnie jutro do niego żeby obejrzeć razem jakiś film, pogadać bo dawno się nie widzieliśmy tylko tyle co w szkole. Nie ma mowy o powrocie do siebie, ani drugiej szansy dla naszego nieudanego związku, ja i on on tym wiemy wszystko sobie już dawno wyjaśniliśmy. I tu pojawia się moje pytanie może trochę dziwne no ale cóż.. czy powinnam się z nim jutro spotkać pogadać itd czy może to będzie nie fair wobec mojego obecnego chłopaka.. jak uważacie?

co robic? porada!

19 lis 2014 - 19:34:57

A postaw się na jego miejscu. chciałabyś żeby twój obecny chodził do byłej na film? Wątpię, mimo jeśli mówiłby że nic ich nie łączy. Myślę że tu nie ma nawet nad czym się zastanawiać, ja z pewnością bym nie poszła. A jeśli nic was nie łączy to zabierz chłopaka ze sobą, raczej nie powinien wam przeszkadzać jeśli Twoja relacja z byłym jest taka czysta :P

co robic? porada!

19 lis 2014 - 19:36:16

a jak Twój chłopak zareaguje? jeśli on jest spokojny o Wasz związek, to można gadać - ale w miejscu publicznym, w jakimś pubie, lub na spotkaniu w kilka osób. Sam na sam u niego czy u Ciebie - lepiej nie...

co robic? porada!

19 lis 2014 - 19:36:39

A Ty jakbyś się poczuła jakby Twoj chłopak poszedł do swojej ex. Nie miałabyś natłoku myśli- co oni tam robią, są sami w domu itd.
Najlepiej zawsze postawić się w sytuacji, co byśmy sami zrobili. :}

co robic? porada!

19 lis 2014 - 19:40:52

A Ty czułabyś się fajnie,gdyby Twój facet poszedł do swojej ex?
Ja bym nie poszła,i jestem pewna,że Mój też nie ;)

co robic? porada!

19 lis 2014 - 19:41:16

my dziewczyny inaczej na takie sytuacje mozemy patrzec jednak gdyby to dotyczyło jego pomysl jak Ty bys się czuła wiedząc że Twoj obecny partner spotyka sie z byłą dziewczyną. Myśle ze nie byłabyś zadowolona ;)

co robic? porada!

19 lis 2014 - 19:57:28

Myślę,że to nie będzie ok wobec twojego chłopaka . Lepiej to przemyśl . : )

co robic? porada!

19 lis 2014 - 20:06:52

od razu widać że jesteś bardzo nie dojrzała ... szkoła itp przeczytaj sobie to co napisałaś

co robic? porada!

19 lis 2014 - 20:08:53

Jeżeli jesteś w związku, zerwij kontakty z ex. Żadnych spotkań z nim ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Allegro - czy musze przyjać zwrot?