Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 17:06:50


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-14 17:44 przez Emme.

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 17:21:44

Pewnie ją zniszczyła,zgubiła lub spodobała jej się tak jak Tobie
...lub co najgorsze sprzedała ja na szafie

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 17:31:01

Niech odda jej Mama, jeżeli nie śpi na pieniądzach to będzie wiedziała jak zatańczyć z gówniarą za takie zachowanie. ;-)

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 17:31:24

Niech gówniara oddaje w ratach.

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 17:32:56

Jestem takiego zdania jak madzik511. Niestety są sytuacje bez wyjścia właśnie takie jak ta. Bo jakby nie zrobić będzie źle, a co gorsza to rodzina i nie wypada robić awantury na całego.

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 17:34:57

Jestem w stanie zrozumieć wiele sytuacji, ale mogła od razu postawić sprawę jasno kiedy z nia rozmawiałam o zwrocie. Po pierwsze przygotowałabym się jakoś na to spotkanie (czekałam na wiadomość o nim 2 miesiące), po drugie to dało mi do zrozumienia, że nie mówi prawdy.

Cytat
lava1
Jestem takiego zdania jak madzik511. Niestety są sytuacje bez wyjścia właśnie takie jak ta. Bo jakby nie zrobić będzie źle, a co gorsza to rodzina i nie wypada robić awantury na całego.


Niestety masz rację - zawsze będzie źle. Ale, że to nie jest dziewczyna typu szara myszka, grzeczna, ułożona i ma sporo za uszami to patrzę na tą sytuację inaczej. W końcu mógłby ktoś wyciągnąć jakieś konsekwencje jej zachowania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-14 17:37 przez Emme.

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 17:52:16

poczekaj ,zemsta najlepiej smakuje na zimno.
Pożycz od niej jakiś szałowy ciuch za jakiś czas i oczywiście powiedz że na jeden dzień,zapewnij ją że oddasz ble ble ble...no po prostu nawciskaj jej kitu.Potem to już wedle uznania,możliwości jest wiele:
-zalać ciuch farbą olejną i oddać
-podrzeć i oddać
-chodzić w nim non stop i wcale nie oddawać twierdząc że to Twoje
-sprzedać
Ale ze mnie mściwa bestia ale ja też miałam taką sytuację.

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 17:55:42

Ja bym nie podarowała - skoro jest na tyle nie odpowiedzialna, że zniszczyła tę sukienkę (penie pożyczyła ją dalej, jakiejś psiapsiółce - znane sytuacje), to niech ponosi tego konsekwencje. Wyraźnie powiedz ile ta sukienka kosztowała i wyjaśnij, że skoro od samego początku nie była na tyle dojrzała, by przyznać się i powiedzieć prawdę o losach kiecki, to teraz niech ponosi tego konsekwencje i zwraca Ci całą kwotę. Nie lubię ludzi, którzy kręcą - co innego przyjść, pogadać, wyjaśnić i przeprosić, a co innego grać głupka i liczyć, że ma się z głupkiem do czynienia (dziewczyna wyraźnie liczyła, że okażesz się na tyle głupia, by uwierzyć w tę jej bajeczkę - tym bardziej będąc na Twoim miejscu nie podarowałabym takiej smarkuli). A jeśli będą się gniewać? Niech się gniewają! Jak teraz nie pokażesz swojej stanowczości, to ci na głowę wejdą.

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 18:01:00

czasu nie cofniesz ja bym żądała zwrotu pieniędzy i miałabym w nosie czy ktoś śpi czy nie na pieniądzach. Osoba która pożyczyła musi ponieść jakieś konsekwencje swojego postępowania.

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 18:15:33

Skoro nie mają pieniędzy, to może niech młoda przychodzi przez pewien czas i jakoś Ci pomoże w domowych obowiązkach? Niech odpracuje zniszczoną sukienkę. Pieniędzy, jak widzę, nie chcecie, to może w ten sposób niech poniesie konsekwencje?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-14 18:16 przez keyy.

Sukienka-dobry zwyczaj nie pożyczaj

14 lis 2014 - 18:32:48

Już mnie głowa od tego boli. już wiem dlaczego nigdy nie lubiłam pożyczać ubrań i ksiązek

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zmienić charakter ?