Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WIRTUALNA KARTA INTERNETOWA

10 wrz 2014 - 13:01:37

Dziewczyny czy może któraś z Was ma kartę internetową WBK za punkty Payback?
Pytam bo wymieniłam sobie za punkty, i mam na niej 50zł i zupełnie nie wiem jak mam z tego korzystac. Pisałam do WBK, piszą mi jakimś filozoficznym językiem, a gdy poprosiłam o proste i krótkie wskazówki krok po kroku otrzymałam informację że proszą o kontakt z przedmiotowym punktem usługowym w celu otrzymania instrukcji realizacji transakcji finansowych za pośrednictwem serwisu Allegro.
Pisałam do allegro -skierowali mnie do Payback, tam pisałam to skierowali mnie do WBK... Jakas masakra poprostu!
Dziewczyny! Pierwsze pytanie: jak doładowac taką karte? Dostałam wygenerowany plik który musiałam zapisac gdzies na komputerze z numerem rachunku karty i nr.karty. Czy na ten nr.rach.karty mam zrobic przelew zeby doładowac tą swoją wirtualną kartę internetową?
Pytanie drugie:
Powiedzmy że już ją doładowałam... Kupiłam przedmiot na allegro i chcę zapłacić tą kartą internetową. I co dalej? Błagam pomóżcie, i jeśli któraś z Was ma taką kartę i korzystała to proszę o krótkie wskazówki krok po kroku, bo z nikim sie nie moge w tej sprawie dogadac :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-10 13:04 przez asiutek82.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

samochod