Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

55 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 10:53:01

Hej dziewuszki! :) Zbliżają się urodziny mojego partnera. Od zawsze marzył o tym, aby postrzelać sobie na strzelnicy. Znalazłam jedną ofertę http:/ / www.wyjatkowyprezent.pl/prezent/poznaj-strzelanie (proszę pousuwać spacje). Dzwoniłam jednak na tą strzelnicę i Pan powiedział mi, że jest to zwykła broń, bardziej sportowa, mniejsza od wiatrówki. Zaproponował mi, abym zerknęła jeszcze na ich stronę i tam coś wybrała. Dziewczyny może któraś z Was kupowała taki prezent swojemu partnerowi i jest mi w stanie doradzić czy warto wybrać ten voucher? A może któraś z Was była już na strzelnicy i podzieli się swoimi doświadczeniami. Każda porada się przyda. Bardzo dziękuję i zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam,
marciaa0407.

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 10:56:57

Kupowałam dla swojego chłopaka też taki voucher ze 2-3 lata temu ? Z tego co mi mówił to fajnie było ale strzelał z 10minut? Także wydaje mi się że średnio sie to opłacało.

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 10:58:08

mężczyźni w mojej rodzinie uwielbiają takie zabawy, a im większa broń tym więcej frajdy im to sprawia ;)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 10:59:58

na tej stronie napisane jest, że czas realizacji prezentu to 45 minut, jednak doliczając szkolenie itp to mam świadomość, że może potrwać to krótko. chodzi mi głównie o amunicje, którą zaproponowali. Czy opłaca się ją brać czy lepiej wybrać coś ciekawszego ze strony? Nie ukrywam, że chciałabym na to przeznaczyć 100-150 zł.

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 11:03:22

Uważam, że to super prezent.
Na Grouponie u mnie w mieście widziałam teraz godzinne wejście na strzelnicę z nieograniczoną amunicją dla 1 osoby za 25zł
-do dyspozycji: pistolet i karabin pneumatyczny sprężynowy, stanowisko z automatem tarczowym.
Popatrz może u siebie w mieście na grouponach, gruperach itp.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 11:20:56

patrzyłam na różnych stronach i znalazłam na razie tylko to. poszukam jeszcze, może coś wpadnie mi w oko.

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 12:23:15

Z tego co kojarzę jesteś z Płocka, mamy w mieście strzelnicę. Może warto się w niej zorientować o ceny,czas, itd?

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 13:45:01

jestem z Płocka, ale aktualnie mieszkam w Warszawie, więc chciałabym znaleźć coś bliżej Warszawy.

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 14:09:59

Ja bym tego nie kupowała, bo to taka niby "wiatrówka", żadnej frajdy. Wybrałabym coś z oferty strony i wybrała pistolet taki "normalny" jak ma policja czy jest na filmach :)
To jest wtedy frajda, strzelałam też z shotguna, frajda bo z takich zawsze się śmieję, że na filmach do wampirów strzelają. Wiec tez polecam.
I jeszcze strzelałam z takiego pistoletu kowbojskiego, tez fan :)
I patrz tez na wygląd samej strzelnicy, żeby były porozdzielane stanowiska, tarcze z człowiekiem w kapeluszy , a nie kółka, bo wtedy to wszystko robi klimat i się faceci cieszą :) (zresztą ja tez :)
Pamiętaj, że za strzelanie płacisz osobno i za zużyte naboje osobno. Nie jest to tania impreza ale warto :)
A i jeszcze "moje" chłopaki strzelali z automatycznego karabinu, mi nie dale bo by mnie z butów wyrwało;) ale im to sprawiło wielka frajdę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-08 14:11 przez bessi.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 15:07:29

dzięki bessi! :) poszukam w takim razie coś na stronie strzelnicy.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

prezent urodzinowy

06 paź 2014 - 22:01:45

Nie wpadłabym na to że sa takie prezenty . Zazwyczaj partnerom kupuje sie jakieś perfumy czy koszulkę. Moze ja cos takiego kupie też mojemu facetowi.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

06 paź 2014 - 22:28:57

przed chwilą pisałam to w innym wątku: )

skopiuję:
ja mojemu kupiłam voucher przez stronę wyjatkowyprezent.pl i do dzisiaj nie można zreazlizować prezentu (drift)... wkrótce mija rok od zakupu i teraz jestem w trakcie składania reklamacji, bo ludzie jacyś niepoważni tam są...

niby wszystko ładnie, pięknie
płacisz, przysyłają voucher no i jaja się zaczynają jak trzeba zarezerwować jakiś termin... kilka razy próbowaliśmy - kilka razy nas spławiano; w ogóle organizator tego driftu nie miał pojęcia, że wyjatkowyprezent oferuje coś takiego na swojej stronie! dzwoniliśmy w jedno miejsce, odsyłali do innego, tam z kolei znowu do tego pierwszego i tak w kółko - w rezultacie nikt nic nie widział :) kazali dzwonić za tydzień, za dwa - dowiadywać się... no i tak blisko rok trwa ta "zabawa"

gdy już PRAWIE była możliwość realizacji vouchera - na jakichś zawodach rozwalili samochód i nici z tego...

prezent urodzinowy

11 maj 2023 - 16:06:07

Chyba nie trzeba nikomu przypominać jak samo już wręczanie prezentów jest czymś miłym i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także całkiem niedawno zastanawiałam się nad wyborem prezentu na dzień mamy. Moim zdaniem bardzo duży wybór różnych upominków jest na pewno w https://wyczarujprezent.pl/prezenty-na-dzien-mamy/ i właśnie dlatego ja również na takich sprawach się skupiam.

prezent urodzinowy

26 maj 2023 - 10:48:30

Jeśli szukasz czegoś unikatowego, koniecznie zajrzyj na https://www.edibutik.pl/ Ich oferta obejmuje sporo fajnych rzeczy i na pewno tam wybierzesz coś fajnego, w dobrej cenie.

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

prezent urodzinowy

22 wrz 2023 - 11:56:56

Hej! Jeśli potrzebujesz prezentu dla teściowej, to na SuperPrezenty znajdziesz wiele propozycji, które na pewno ją ucieszą. Sprawdź https://wwwsuperprezentypl/prezenty-dla-mezczyzn/prezenty-dla-tescia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GOFROWNICA