Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 10:53:01

Hej dziewuszki! :) Zbliżają się urodziny mojego partnera. Od zawsze marzył o tym, aby postrzelać sobie na strzelnicy. Znalazłam jedną ofertę http:/ / www.wyjatkowyprezent.pl/prezent/poznaj-strzelanie (proszę pousuwać spacje). Dzwoniłam jednak na tą strzelnicę i Pan powiedział mi, że jest to zwykła broń, bardziej sportowa, mniejsza od wiatrówki. Zaproponował mi, abym zerknęła jeszcze na ich stronę i tam coś wybrała. Dziewczyny może któraś z Was kupowała taki prezent swojemu partnerowi i jest mi w stanie doradzić czy warto wybrać ten voucher? A może któraś z Was była już na strzelnicy i podzieli się swoimi doświadczeniami. Każda porada się przyda. Bardzo dziękuję i zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam,
marciaa0407.

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 10:56:57

Kupowałam dla swojego chłopaka też taki voucher ze 2-3 lata temu ? Z tego co mi mówił to fajnie było ale strzelał z 10minut? Także wydaje mi się że średnio sie to opłacało.

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 10:58:08

mężczyźni w mojej rodzinie uwielbiają takie zabawy, a im większa broń tym więcej frajdy im to sprawia ;)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 10:59:58

na tej stronie napisane jest, że czas realizacji prezentu to 45 minut, jednak doliczając szkolenie itp to mam świadomość, że może potrwać to krótko. chodzi mi głównie o amunicje, którą zaproponowali. Czy opłaca się ją brać czy lepiej wybrać coś ciekawszego ze strony? Nie ukrywam, że chciałabym na to przeznaczyć 100-150 zł.

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 11:03:22

Uważam, że to super prezent.
Na Grouponie u mnie w mieście widziałam teraz godzinne wejście na strzelnicę z nieograniczoną amunicją dla 1 osoby za 25zł
-do dyspozycji: pistolet i karabin pneumatyczny sprężynowy, stanowisko z automatem tarczowym.
Popatrz może u siebie w mieście na grouponach, gruperach itp.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 11:20:56

patrzyłam na różnych stronach i znalazłam na razie tylko to. poszukam jeszcze, może coś wpadnie mi w oko.

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 12:23:15

Z tego co kojarzę jesteś z Płocka, mamy w mieście strzelnicę. Może warto się w niej zorientować o ceny,czas, itd?

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 13:45:01

jestem z Płocka, ale aktualnie mieszkam w Warszawie, więc chciałabym znaleźć coś bliżej Warszawy.

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 14:09:59

Ja bym tego nie kupowała, bo to taka niby "wiatrówka", żadnej frajdy. Wybrałabym coś z oferty strony i wybrała pistolet taki "normalny" jak ma policja czy jest na filmach :)
To jest wtedy frajda, strzelałam też z shotguna, frajda bo z takich zawsze się śmieję, że na filmach do wampirów strzelają. Wiec tez polecam.
I jeszcze strzelałam z takiego pistoletu kowbojskiego, tez fan :)
I patrz tez na wygląd samej strzelnicy, żeby były porozdzielane stanowiska, tarcze z człowiekiem w kapeluszy , a nie kółka, bo wtedy to wszystko robi klimat i się faceci cieszą :) (zresztą ja tez :)
Pamiętaj, że za strzelanie płacisz osobno i za zużyte naboje osobno. Nie jest to tania impreza ale warto :)
A i jeszcze "moje" chłopaki strzelali z automatycznego karabinu, mi nie dale bo by mnie z butów wyrwało;) ale im to sprawiło wielka frajdę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-08 14:11 przez bessi.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

08 wrz 2014 - 15:07:29

dzięki bessi! :) poszukam w takim razie coś na stronie strzelnicy.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

prezent urodzinowy

06 paź 2014 - 22:01:45

Nie wpadłabym na to że sa takie prezenty . Zazwyczaj partnerom kupuje sie jakieś perfumy czy koszulkę. Moze ja cos takiego kupie też mojemu facetowi.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

prezent urodzinowy

06 paź 2014 - 22:28:57

przed chwilą pisałam to w innym wątku: )

skopiuję:
ja mojemu kupiłam voucher przez stronę wyjatkowyprezent.pl i do dzisiaj nie można zreazlizować prezentu (drift)... wkrótce mija rok od zakupu i teraz jestem w trakcie składania reklamacji, bo ludzie jacyś niepoważni tam są...

niby wszystko ładnie, pięknie
płacisz, przysyłają voucher no i jaja się zaczynają jak trzeba zarezerwować jakiś termin... kilka razy próbowaliśmy - kilka razy nas spławiano; w ogóle organizator tego driftu nie miał pojęcia, że wyjatkowyprezent oferuje coś takiego na swojej stronie! dzwoniliśmy w jedno miejsce, odsyłali do innego, tam z kolei znowu do tego pierwszego i tak w kółko - w rezultacie nikt nic nie widział :) kazali dzwonić za tydzień, za dwa - dowiadywać się... no i tak blisko rok trwa ta "zabawa"

gdy już PRAWIE była możliwość realizacji vouchera - na jakichś zawodach rozwalili samochód i nici z tego...

prezent urodzinowy

11 maj 2023 - 16:06:07

Chyba nie trzeba nikomu przypominać jak samo już wręczanie prezentów jest czymś miłym i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także całkiem niedawno zastanawiałam się nad wyborem prezentu na dzień mamy. Moim zdaniem bardzo duży wybór różnych upominków jest na pewno w https://wyczarujprezent.pl/prezenty-na-dzien-mamy/ i właśnie dlatego ja również na takich sprawach się skupiam.

prezent urodzinowy

26 maj 2023 - 10:48:30

Jeśli szukasz czegoś unikatowego, koniecznie zajrzyj na https://www.edibutik.pl/ Ich oferta obejmuje sporo fajnych rzeczy i na pewno tam wybierzesz coś fajnego, w dobrej cenie.

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

prezent urodzinowy

22 wrz 2023 - 11:56:56

Hej! Jeśli potrzebujesz prezentu dla teściowej, to na SuperPrezenty znajdziesz wiele propozycji, które na pewno ją ucieszą. Sprawdź https://wwwsuperprezentypl/prezenty-dla-mezczyzn/prezenty-dla-tescia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GOFROWNICA