Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

produkty do domu online

37 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:01:23

Cześć.
Czy jest tu jakaś dziewczyna, która zdradzi mi sekret bujnych włosów? Ja niestety z natury mam cienkie i za nic nie mogę sobie z nimi poradzić. Marzę o uniesionych włosach.
Znacie może jakiś dobry szampon/odżywkę/preparat na powiększenie objętości włosów?
Ostatnio oglądałam reklamę z head&shoulders thick and show (czy jakos tak :P), co sądzicie? Nie stosowałam nigdy tej marki, więc jeszcze w nim doszukuję się jakiejś nadziei.
A może jakiś zabieg fryzjerski (nie ondulacja)?
Pomocy! :(

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:14:14

Od zawsze masz cienkie włosy czy z biegiem czasu, w wyniku farbowania/ złej diety/ stylizacji na gorąco, się zniszczyły? Jeżeli taka Twoja natura bedzie ciężko o gęstsze włosy, ale tak jak piszesz mozna im tej objętości nadać. Susz po umyciu włosy z głową w dół, ale koniecznie ciepłym, nie gorącym strumieniem powietrza. Polecam też (ale raczej okazjonalnie :P) pudry do włosów. Nie są po tym specyfiku zbyt przyjemnie w dotyku, ale efekt push-up jest super. Na pewno jest to zdecydowanie lepsza alternetywa niż tapirowanie i lakiery do włosów, które zawierają w składzie alkohol ;) Możesz też poszukać dobre pianki do włosów, grunt, żeby nie posiadała w składzie alkoholu :)

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:19:04

jak masz lekko tłuste włosy użyj suchego szamponu- włosy stają się lekko uniesione i wydaje się, ze jest ich więcej

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:21:32

Od zawsze niestety mam cienkie włosy...
Suszenie z głową w dół praktykuje od dawna, ale efekt jest mizerny :P czasami nawet gorszy, niż jak np. włosy schną naturalnie.

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:26:19

Kochanie,witaj w klubie ! Ja z włosami problem miałam od 14 roku życia (6 lat). Wiecznie suche, puszące się, łamliwe i tępe. Używałam mnóstwo reklamowych gówien, a nawet domowe sposoby i nic ! Zakupiłam w aptece szampon i maskę biovax. I baa ! Używam zaledwie 2,5 miesiąca, a efekty są super ! Myślałam,że nie ma już dla mnie ratunku. Też pisałam wątki na te tematy, czytałam fora i po 6 latach doszłam czego im potrzeba. Polecam ! Co prawda szampon i maska kosztują razem koło 30 zł, ale są wydajne i super zadowalające. Warte swojej ceny. Tylko pamiętaj- nie używaj nic innego. Kuracja tylko biovaxem, nie susz włosów suszarką, jeśli to możliwe. Myj nie więcej jak co 2 dni, myj w letniej, nie gorącej wodzie, nie śpij w rozpuszczonych i podcinaj maksymalnie co 2 miesiące :)

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:31:48

Też może tak być, że jest gorzej. Czasem dobra suszarka (np. z jonizacją) domyka łuski włosa i są one bardziej śliskie, a co za tym idzie przyklapnięte. A próbowałaś takich lekkich koczków-ślimaczków? Jeden czy dwa na czubku głowy mogą zdziałać cuda. Pokręcone włosy też wyglądają na gęstsze. Możesz też spróbować płukanki piwnej czy z z lnu. (jest duzo przepisów w necie na te specyfiki) :)

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:38:12

Właśnie szukam informacji na temat Biovax'a i nie cieszy się zbyt dobrą opinią... Ech, już sama nie wiem, czy inwestować i sprawdzać, jak zareagują na nią moje włosy.

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:41:28

e1e2e3 - też używam Biovax'a, rozjaśniam wlosy i czasem potrzebna im taka bomba nawilżenia i regeneracji. Jeśli masz do tego suche włosy na pewno warto też walczyć równolegle o ich koncycje ;) Jeśli masz zdrowe, lśniące włosy, nie przesadź z takimi kosmetykami, bo tylko je dodatkowo obciążysz, a co za tym idzie będą przyklapnięte. Pamiętaj też, że najlepiej nakładać wiekszość takich kosmetyków od ucha w dół.

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:56:02

Co do koczkow slimaczkow - stosuję czasami, jednak po ok.3-4h wlosy są proste jak drut :D
I jak tu mieć cierpliwość do takich włosów?

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:57:43

Sproboj uzyc szamponu Schauma 7 Ziół. Jest to szampon bezsilikonowy, a przynajmniej z mala iloscia silikonow i mocno odbija wlosy u nasady

Moja zmora - WŁOSY

03 wrz 2014 - 12:57:49

Jeśli z natury są cienkie to jedynie wizualnie zwiększysz objętość. Uważam że przy takich włosach fajnie sprawdza się ścięcie na boba ale to przy prostych włosach jak masz lekko falujące to po prostu ściąć wszystkie na równo tak do szyi, żeby nie leżały na ramionach ale swobodnie opadały z tyłu na przód. Dodatkowo przy cienkich włosach najlepsze są blondy, miodowe lub rude kolory, brązy, czerwienie i czernie odpadają. Moja koleżanka ma właśnie ścięte na równo, przedziałek na środku głowy i lekko je faluje, do tego ma kolor taki miodowo-rudy i włosy wyglądają super:) Wcześniej miała długie czarne i wydawało się że ma 5 włosów na krzyż teraz wygląda jakby miała gęste włosy;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OSZUSTKA UWAGA NIE KUPUJCIE