Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

13 minut temu

Sklep internetowy

57 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jeśli szukacie czegoś w rozsądnej cenie ale w dobrej lokalizacji i o fajnych warunkach to ostatnio nocowałam w schronisku Młodzieżowym Oleandry. Wzieliśmy pokój z łazienką dla mnie super. Do tego na rynek 10 min spacerem :D

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 4/5

O noclegach w Krakowie za dużo nie wiem, ale przy wyborze zwróć uwagę czy gdzieś blisko jest jakiś parking jeśli jedziesz samochodem. Zdarza się tak, że niektórzy nie przykuwają do tego większej uwagi i zostawiają samochody gdzieś na poboczu a później płacą za to wysokie mandaty. <moderacja - link>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-15 14:05 przez moderator.

Dobrym miejscem do nocowania w Krakowie jest Schronisko Młodzieżowe Oleandry. Blisko centrum do rynku 10 min spacerem a do tego ceny naprawdę niskie

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Mogę polecić Best Western Premier, bardzo fajny hotel :) Ładne pokoje, przede wszystkim jest czysto. Maja miła obsługę i dobre jedzenie

ja zorganizowałam 3 dni wypadu do Krakowa na wieczór Panieński i wynajęłyśmy całe mieszkanie w 6 osób, 70metrowe w centrum krakowa w City Lights Apartments. niewiele wyszło bo za te 3 noce wychodzi 150zł za osobę, a uwaga! standard super wysoki, miałysmy taras, piękną kuchnie i do rynku 10 min piechotą przez stare miasto.... po prostu masakra. napewno tam wracamy

Ja znalazłam tanie noclegi w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym. Mają dwie lokalizacje więc można wybrać tę która nam lepiej odpowiada :) Niskie ceny, fajny standard :)

Ja w czasie studiów zawsze nocowałem W SSM ;) Polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze jak dla mnie jest Szkolne Schronisko Młodzieżowe, bardzo fajna lokalizacja i tanio

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Mnóstwo jest hosteli na Kazimierzu, można znaleźć tanie noclegi.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Polecam noclegi w apartamentach www.platinia.pl. Pokoje wyposażone w niezbędne media i usługi. Korzystałam już kilkakrotnie z ich usług i jestem pod ogromnym wrażeniem wysokiego standardu w tak przystępnej cenie.

A czy ktoś poleci jakiś fajny nocleg blisko Tauron Arena? Idealny byłby jakiś apartament (wystarczy 1 pokój, łazienka, kuchnia), ewentualnie niedrogi hotel.

Poszukaj apartamentu na sunandsnow.pl, mają często dobre, konkurencyjne ceny no i to polska firma, polska baza apartamentów a osobiście uważam, że to ważne by wspierać swoich lokalnych p-biorców.

Kraków/ Rakowicka Podkowa, Apartament 53 Delux nowy, bardzo ładny, link do fb:
https://www.facebook.com/SUNandSNOW.apartamenty/videos/2194101514234509/
ewentualnie drugi:
Kraków/ Bulwar/ Solna1 /41 Kraków/Olimp Apartments

Oba nowoczesne, świeżo urządzone, stosunek ceny do jakości uważam że jest super, trudno znaleźć coś podobnego w tej cenie.

Zdecydowanie szkolne schronisko mlodziezowe, tania kwatera a bardzo przyzwoita. Na sokolskiej i grochowej sie mieszci. Polecam! Blisko do centrum.

Ja polecam wyszukiwarke https://www.booking.com , calkiem dobre i tanie hotele udalo mi sie tam zarezerwowac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-07 09:13 przez closere3533.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szukam kogoś kto zna się na roślinach