Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jeśli szukacie czegoś w rozsądnej cenie ale w dobrej lokalizacji i o fajnych warunkach to ostatnio nocowałam w schronisku Młodzieżowym Oleandry. Wzieliśmy pokój z łazienką dla mnie super. Do tego na rynek 10 min spacerem :D

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 4/5

O noclegach w Krakowie za dużo nie wiem, ale przy wyborze zwróć uwagę czy gdzieś blisko jest jakiś parking jeśli jedziesz samochodem. Zdarza się tak, że niektórzy nie przykuwają do tego większej uwagi i zostawiają samochody gdzieś na poboczu a później płacą za to wysokie mandaty. <moderacja - link>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-15 14:05 przez moderator.

Dobrym miejscem do nocowania w Krakowie jest Schronisko Młodzieżowe Oleandry. Blisko centrum do rynku 10 min spacerem a do tego ceny naprawdę niskie

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Mogę polecić Best Western Premier, bardzo fajny hotel :) Ładne pokoje, przede wszystkim jest czysto. Maja miła obsługę i dobre jedzenie

ja zorganizowałam 3 dni wypadu do Krakowa na wieczór Panieński i wynajęłyśmy całe mieszkanie w 6 osób, 70metrowe w centrum krakowa w City Lights Apartments. niewiele wyszło bo za te 3 noce wychodzi 150zł za osobę, a uwaga! standard super wysoki, miałysmy taras, piękną kuchnie i do rynku 10 min piechotą przez stare miasto.... po prostu masakra. napewno tam wracamy

Ja znalazłam tanie noclegi w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym. Mają dwie lokalizacje więc można wybrać tę która nam lepiej odpowiada :) Niskie ceny, fajny standard :)

Ja w czasie studiów zawsze nocowałem W SSM ;) Polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze jak dla mnie jest Szkolne Schronisko Młodzieżowe, bardzo fajna lokalizacja i tanio

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Mnóstwo jest hosteli na Kazimierzu, można znaleźć tanie noclegi.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Polecam noclegi w apartamentach www.platinia.pl. Pokoje wyposażone w niezbędne media i usługi. Korzystałam już kilkakrotnie z ich usług i jestem pod ogromnym wrażeniem wysokiego standardu w tak przystępnej cenie.

A czy ktoś poleci jakiś fajny nocleg blisko Tauron Arena? Idealny byłby jakiś apartament (wystarczy 1 pokój, łazienka, kuchnia), ewentualnie niedrogi hotel.

Poszukaj apartamentu na sunandsnow.pl, mają często dobre, konkurencyjne ceny no i to polska firma, polska baza apartamentów a osobiście uważam, że to ważne by wspierać swoich lokalnych p-biorców.

Kraków/ Rakowicka Podkowa, Apartament 53 Delux nowy, bardzo ładny, link do fb:
https://www.facebook.com/SUNandSNOW.apartamenty/videos/2194101514234509/
ewentualnie drugi:
Kraków/ Bulwar/ Solna1 /41 Kraków/Olimp Apartments

Oba nowoczesne, świeżo urządzone, stosunek ceny do jakości uważam że jest super, trudno znaleźć coś podobnego w tej cenie.

Zdecydowanie szkolne schronisko mlodziezowe, tania kwatera a bardzo przyzwoita. Na sokolskiej i grochowej sie mieszci. Polecam! Blisko do centrum.

Ja polecam wyszukiwarke https://www.booking.com , calkiem dobre i tanie hotele udalo mi sie tam zarezerwowac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-07 09:13 przez closere3533.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szukam kogoś kto zna się na roślinach