Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

18 minut temu

Biznes

22 minut temu

tabernakula sklep

42 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

To hotel przy lotnisku Balice - <moderacja-spam>
Raz korzystaliśmy po powrocie z wakacji. Tak się złożyło, że jechaliśmy z drugiej strony Polski, a po powrocie chcieliśmy po prostu odpocząć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 17:12 przez moderator.

jak chcesz znaleźć tani nocleg to wejdź na stronę BookApart'u, mają dużą bazę, mnie zawsze uda się coś znaleźć w dobrej cenie :)

zweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 8/5

Polecam ośrodek Horn :)

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

w zależności jaki masz cel wyjazdu,bo jeśli chcesz naprawdę wypocząć na poziomie to my ostatnio odwiedziliśmy bardzo fajne miejsce wpisz w wyszukiwarke Jim Beam,Palace Apartments Kraków,dwa pokoje w samym centrum Starego Miasta Krakowa,może nie należy do najtańszych miejsc ale naprawde warto-polecam

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Ja sama nie polecam żadnych hosteli czy akademików. Zawsze wolałam ciszę, czystość i sporą dawkę prywatności. Do tego wolałam wybierać towarzystwo z którym będę nocować w jednym pomieszczeniu a żaden hostel czy akademik mi tego nie zapewnił. Z racji dość częstych wyjazdów służbowych do krakowa, po kilku słabych hotelach wybrałam hotel panorama. Tanie i przyjemne pokoje - do tej pory nie miałam na co narzekać i mam nadzieję, że długo tak pozostanie.

Cytat
ollanna
jak chcesz znaleźć tani nocleg to wejdź na stronę BookApart'u, mają dużą bazę, mnie zawsze uda się coś znaleźć w dobrej cenie :)
Ja też chyba najczęściej tak robię.

My nocowaliśmy w Schronisku Młodzieżowym na Oleandry. Jakoś przy Błoniach :) Polecam fajne, przytulne miejsce.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

W rozsądnej cenie możesz przenocować w Hotelu Panorama. Byłam tam kilkukrotnie i trzymają się dobrze. Pokoje zawsze czyste, pościel pachnie świeżością i nutą jakiegoś kwiatu (nie mam pojęcia jakiego). Na łóżku spałam do 13, więc stawiam że wygodne. Obsługa miła i pomocna - powiedzą Ci co i jak - transport, sklepy, fajne imprezey.

Byłam na weekend z przyjaciółką w Krakowie - więc poszukiwanie hoteli mam na świeżo. My spałyśmy w Miodosytni na Kazimierzu. Bardzo ładne pokoje, ale najważniejsza lokalizacja - bliziutko do jakiejkolwiek restauracji, do centrum też można pieszo dojść. My byłyśmy mega zadowolone!

Ja ostatnio pojechałam do Krakowa całkiem w ciemno bez noclegu, w sumie jest to taki okres, że nie myślałam o wcześniejszej rezerwacji. Pochodziłam, popytałam i w sumie znalazłam tani nocleg blisko centrum w Hostelu Folklor. Lokalizacja bardzo dobra, bo zaledwie kilka minut pieszo do Rynku, spokojnie i cicho. Pokoje adekwatne do ceny. Pokoje kompleksowo wyposażone z łazienką, TV i bezpłatnym dostępem do Wi-Fi w całym obiekcie. Cena całkiem przyzwoita jak na lokalizację i warunki w hostelu.

Ja kocham Kraków. To wyjątkowe i osobliwe miejsce. Bywam tu regularnie i nocowałam już w różnych miejscach. Szukałam czegoś w centrum, żeby wszędzie mieć blisko, a jednocześnie zależało mi na korzystnej cenie. Znajomy polecił mi apartamenty Centrum Kraków przy ul. Bonerowskiej 7. Cena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i nie spodziewałam aż tak wysokiego standardu w tych kosztach. Jestem miło zaskoczona :) i z pewnością wrócę tam nie raz.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Nigdy nie zaszkodzi popytać znajomych. Jest duża szansa, że mogą wiedzieć coś na ten temat.

Ja podczas pobytu w Krakowie byłam zameldowana w hotelu Conrad :) przyjemnie miejsce i fajne ceny tylko nie w centrum Krakowa, troszkę dalej :) <moderacja-link reklama>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-26 13:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Kraków do najtąńszych miast nie należy, jednak rezerwując nocleg wcześniej można trafić na dobre okazje.Polecam;
szukanie promocji na trivago
godeallę ( zbiera promocje z wszystkich gruponów - chociaż proponuję wcześniej zorientować się czy aby nie zarezerwujecie sobie noclegu taniej bez grupona)

ewentualnie noclegi w apartamentach Sun&Snow - mają sporo mieszkań w centrum Krakowa i przy wyjeździe w kilka osob wychodzi to taniej niż hotel.

Jakiś czas temu szukałam taniego noclegu w Krakowie i stwierdzam że takich chyba nie ma. Chyba, że w naprawdę opłakanych warunkach. jak udało nam się znaleźć coś w rozsądnej cenie i lokalizacji to 2x tyle co za noc trzeba było zapłacić za parking albo zostawić auto kilkakm dalej..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoła wizażu. Poszukuję modelek - Trójmiasto i okolice.