Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

To hotel przy lotnisku Balice - <moderacja-spam>
Raz korzystaliśmy po powrocie z wakacji. Tak się złożyło, że jechaliśmy z drugiej strony Polski, a po powrocie chcieliśmy po prostu odpocząć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 17:12 przez moderator.

jak chcesz znaleźć tani nocleg to wejdź na stronę BookApart'u, mają dużą bazę, mnie zawsze uda się coś znaleźć w dobrej cenie :)

zweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 8/5

Polecam ośrodek Horn :)

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

w zależności jaki masz cel wyjazdu,bo jeśli chcesz naprawdę wypocząć na poziomie to my ostatnio odwiedziliśmy bardzo fajne miejsce wpisz w wyszukiwarke Jim Beam,Palace Apartments Kraków,dwa pokoje w samym centrum Starego Miasta Krakowa,może nie należy do najtańszych miejsc ale naprawde warto-polecam

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Ja sama nie polecam żadnych hosteli czy akademików. Zawsze wolałam ciszę, czystość i sporą dawkę prywatności. Do tego wolałam wybierać towarzystwo z którym będę nocować w jednym pomieszczeniu a żaden hostel czy akademik mi tego nie zapewnił. Z racji dość częstych wyjazdów służbowych do krakowa, po kilku słabych hotelach wybrałam hotel panorama. Tanie i przyjemne pokoje - do tej pory nie miałam na co narzekać i mam nadzieję, że długo tak pozostanie.

Cytat
ollanna
jak chcesz znaleźć tani nocleg to wejdź na stronę BookApart'u, mają dużą bazę, mnie zawsze uda się coś znaleźć w dobrej cenie :)
Ja też chyba najczęściej tak robię.

My nocowaliśmy w Schronisku Młodzieżowym na Oleandry. Jakoś przy Błoniach :) Polecam fajne, przytulne miejsce.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

W rozsądnej cenie możesz przenocować w Hotelu Panorama. Byłam tam kilkukrotnie i trzymają się dobrze. Pokoje zawsze czyste, pościel pachnie świeżością i nutą jakiegoś kwiatu (nie mam pojęcia jakiego). Na łóżku spałam do 13, więc stawiam że wygodne. Obsługa miła i pomocna - powiedzą Ci co i jak - transport, sklepy, fajne imprezey.

Byłam na weekend z przyjaciółką w Krakowie - więc poszukiwanie hoteli mam na świeżo. My spałyśmy w Miodosytni na Kazimierzu. Bardzo ładne pokoje, ale najważniejsza lokalizacja - bliziutko do jakiejkolwiek restauracji, do centrum też można pieszo dojść. My byłyśmy mega zadowolone!

Ja ostatnio pojechałam do Krakowa całkiem w ciemno bez noclegu, w sumie jest to taki okres, że nie myślałam o wcześniejszej rezerwacji. Pochodziłam, popytałam i w sumie znalazłam tani nocleg blisko centrum w Hostelu Folklor. Lokalizacja bardzo dobra, bo zaledwie kilka minut pieszo do Rynku, spokojnie i cicho. Pokoje adekwatne do ceny. Pokoje kompleksowo wyposażone z łazienką, TV i bezpłatnym dostępem do Wi-Fi w całym obiekcie. Cena całkiem przyzwoita jak na lokalizację i warunki w hostelu.

Ja kocham Kraków. To wyjątkowe i osobliwe miejsce. Bywam tu regularnie i nocowałam już w różnych miejscach. Szukałam czegoś w centrum, żeby wszędzie mieć blisko, a jednocześnie zależało mi na korzystnej cenie. Znajomy polecił mi apartamenty Centrum Kraków przy ul. Bonerowskiej 7. Cena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i nie spodziewałam aż tak wysokiego standardu w tych kosztach. Jestem miło zaskoczona :) i z pewnością wrócę tam nie raz.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Nigdy nie zaszkodzi popytać znajomych. Jest duża szansa, że mogą wiedzieć coś na ten temat.

Ja podczas pobytu w Krakowie byłam zameldowana w hotelu Conrad :) przyjemnie miejsce i fajne ceny tylko nie w centrum Krakowa, troszkę dalej :) <moderacja-link reklama>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-26 13:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Kraków do najtąńszych miast nie należy, jednak rezerwując nocleg wcześniej można trafić na dobre okazje.Polecam;
szukanie promocji na trivago
godeallę ( zbiera promocje z wszystkich gruponów - chociaż proponuję wcześniej zorientować się czy aby nie zarezerwujecie sobie noclegu taniej bez grupona)

ewentualnie noclegi w apartamentach Sun&Snow - mają sporo mieszkań w centrum Krakowa i przy wyjeździe w kilka osob wychodzi to taniej niż hotel.

Jakiś czas temu szukałam taniego noclegu w Krakowie i stwierdzam że takich chyba nie ma. Chyba, że w naprawdę opłakanych warunkach. jak udało nam się znaleźć coś w rozsądnej cenie i lokalizacji to 2x tyle co za noc trzeba było zapłacić za parking albo zostawić auto kilkakm dalej..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoła wizażu. Poszukuję modelek - Trójmiasto i okolice.