Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:29:16

Cześć.
Mam dość typowy problem,ale nie mam zbytnio koleżanek,by pogadać o nim w damskim gronie.
Czy miałyście kiedyś tak,że facet ni stąd ni zowąd zaczął was ignorować?
Jak sobie z tym radzicie?

Poznaliśmy się online,spotkaliśmy się dopiero na jednej randce,która wypadła cudnie (nie tylko ja tak sądze,on też)
Usłyszałam od niego,że ładna byłaby nawet z nas para i że ma poważne plany względem mnie (to co dziewczyny lubią słyszeć najbardziej)
Nie jest typem chłopaka który szuka dziewczyny na przypadkowy sex,manipulantem etc.
Szuka związku na stałe,sam jest już sam około roku.
Spotkaliśmy się w sobotę,w niedziele spotkać sie nie miał czasu niestety a w poniedziałek wyjeżdza do innego miasta do domu letniskowego (sam) i potem do innego miasta za kilka dni bo robi jakieś warsztaty.
Ja wyjeżdzam w piątek i wychodzi na to że spotkamy się dopiero na 4 tygodnie.
Obiecał długą randkę po powrocie i to,że będzie się odzywał.

Wczoraj (dzień wyjazdu) nie napisał mi ani jednej wiadomości.
Nie jestem kobietą bluszczem,nie musze go kontrolować.
Napisałam na facebooku o 13,potem o 16 i zero odpowiedzi. Odczytał dopiero o 20 i nie odpisał.Wysłałam mu esemesa myśląc że może ma problemy z internetem ale na esemesa też nie odpisał.
Koleżanka powiedziała,że mam spróbować do niego zadzwonić -nie odebrał.
I wtedy się poddałam.Stwierdziłam że nie będę próbować ani nic i może dzisiaj się odezwie i wytłumaczy,ale nic.

Co powinnam zrobić? Trudno zrezygnować i odpuścić sobie osobę którą naprawdę się lubi.
Przed wyjazdem pisaliśmy wręcz codziennie i pisał mi zawsze dobranoc.
a teraz zero. A dostępny na facebooku jest.
Czy po prostu jest zajęty i mam to olać na jakiś czas (jeżeli tak,to na jaki?)
Czy po prostu sobie odpuścić?


Nic mu nie zrobiłam by miał powody,nie wiem czy nie jest to rodzaj jakiegoś testu i jeżeli nie chce utrzymywać ze mną kontaktu to czemu po prostu mi tego nie powie?

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:32:08

Albo jest zajęty,
albo nawciskał ci kitów, a tak naprawdę nie ma zamiaru kontynuować znajomości.

Napisze po raz setny:
Jak facetowi zależy na dziewczynie to zrobi wszystko, by utrzymywac kontakt i się spotykać.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:35:41

Cytat
SunFlower23
Jak facetowi zależy na dziewczynie to zrobi wszystko, by utrzymywac kontakt i się spotykać.

Sedno.

Jednak chyba trochę jesteś kobietą bluszczem, autorko.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:36:19

Cytat
SunFlower23
Albo jest zajęty,
albo nawciskał ci kitów, a tak naprawdę nie ma zamiaru kontynuować znajomości.

Napisze po raz setny:
Jak facetowi zależy na dziewczynie to zrobi wszystko, by utrzymywac kontakt i się spotykać.

Podbijam tą wypowiedź!
Nie narzucaj się!!! A to prawda, że jeżeli mężczyźnie zależy, to zrobi wszystko- mój czekał na mnie 3 lata :)

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:36:59

Dopiero raz się widzieliście, a ty już jesteś tak zaangażowana emocjonalnie?

Daj sobie spokój i nie odzywaj się już. Będzie chciał, to sam się odezwie, a jak nie to nie.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:37:17

Dziewczyno, przecież Ty tego faceta kompletnie nie znasz, pisaliście sobie przez neta, byliście na 1 randce, a Ty do niego wypisujesz jakbyście co najmniej byli parą z jakimś stażem.
To, że dla Ciebie te rozmowy dużo znaczyły i że się zaangażowałaś wcale nie oznacza, że facet myśli podobnie. Ba, w tym przypadku, skoro się nie odzywa, można sądzić, że jednak niespecjalnie się zaangażował.
Na Twoim miejscu nie pisałabym już w ogóle i nie czekała na jego odpowiedź. Szkoda czasu.

Inna moja rada: ja wiem, że czasy są takie, że kobiety często robią pierwszy krok. Ale uwierz mi, że jest to bardzo zgubne, bo facet, jeśli jest zainteresowany, nie potrzebuje maili, smsów, telefonów i wiadomości na FB, jeśli chce sam poszuka kontaktu.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:37:20

jakby do mnie sie ktos tak dobijał też bym go miała gdzies..Głupio to wygląda jak sie z kim zaczełaś spotykać i tak go bombardujesz..

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:43:13

Cytat
cytraa
Cytat
SunFlower23
Jak facetowi zależy na dziewczynie to zrobi wszystko, by utrzymywac kontakt i się spotykać.

Sedno.

Jednak chyba trochę jesteś kobietą bluszczem, autorko.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:50:45

Cytat
LadyMartini


Wczoraj (dzień wyjazdu) nie napisał mi ani jednej wiadomości.
Nie jestem kobietą bluszczem,nie musze go kontrolować.
Napisałam na facebooku o 13,potem o 16 i zero odpowiedzi. Odczytał dopiero o 20 i nie odpisał.Wysłałam mu esemesa myśląc że może ma problemy z internetem ale na esemesa też nie odpisał.
Koleżanka powiedziała,że mam spróbować do niego zadzwonić -nie odebrał.
I wtedy się poddałam.Stwierdziłam że nie będę próbować ani nic i może dzisiaj się odezwie i wytłumaczy,ale nic.
Jezu po jednej randce dwa wpisy, sms i jeszcze telefon...to już prawie nękanie. Myślę, że czmychnął i dalej czmycha....

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:55:25

Jeeej piszesz, że nie jesteś kobietą bluszczem, a dopijasz się do niego każdym możliwym sposobem.
Już pomijam fakt, że ja nie napisałabym pierwsza...no ale skoro napisałaś 2 wiadomości, widziałaś, że były odczytane - bez odzewu to po jaką anielcie piszesz mu jeszcze sms i dzwonisz? jak dla mnie to jesteś natrętna.
Poza tym po 1 spotkaniu nie jesteś w stanie stwierdzić jakie on ma intencje, czy jest manipulantem itp.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 14:56:28

Do domu letniskowego sam? Przeciez widac, ze tu jest jakas sciema. Pewnie pojechał z jakąś laska albo z kumplami

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:00:37

Cytat
kraseczka
Cytat
cytraa
Cytat
SunFlower23
Jak facetowi zależy na dziewczynie to zrobi wszystko, by utrzymywac kontakt i się spotykać.

Sedno.

Jednak chyba trochę jesteś kobietą bluszczem, autorko.

Sądze,że nie jestem,ponieważ dla mnie 2 wiadomości przez cały dzień to mało.
Nie interesuje mnie co robi,nie ingeruje w to a sama świadomość "wybacz,jestem zajęty,odezwe się później" załatwiła by sprawę,a nie że ja nie wiem,czy mam sobie odpuścić na dobre czy jest po prostu zajęty i przesadzam.
Cytat
alicja70
Cytat
LadyMartini


Wczoraj (dzień wyjazdu) nie napisał mi ani jednej wiadomości.
Nie jestem kobietą bluszczem,nie musze go kontrolować.
Napisałam na facebooku o 13,potem o 16 i zero odpowiedzi. Odczytał dopiero o 20 i nie odpisał.Wysłałam mu esemesa myśląc że może ma problemy z internetem ale na esemesa też nie odpisał.
Koleżanka powiedziała,że mam spróbować do niego zadzwonić -nie odebrał.
I wtedy się poddałam.Stwierdziłam że nie będę próbować ani nic i może dzisiaj się odezwie i wytłumaczy,ale nic.
Jezu po jednej randce dwa wpisy, sms i jeszcze telefon...to już prawie nękanie. Myślę, że czmychnął i dalej czmycha....

Nie,to nie po pierwszej randce. Bo mam wiadomość że ludzie różne rzeczy mówią na randkach a potem własnie..czmychają. On po pierwszej randce jeszcze bardziej "otworzył mi drzwi" mówiąc że jest mną zainteresowany i że o mnie myśli etc. Pisaliśmy nawet więcej po pierwszej randce dlatego nie uważam by jest to nękanie że wysłałam 2 wiadomości,jeden telefon i esemes skoro wczoraj pisał mi nawet co jadł na obiad. Mixed signals po prostu...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 15:10 przez LadyMartini.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:02:26

Cytat
LadyMartini
Sądze,że nie jestem,ponieważ dla mnie 2 wiadomości przez cały dzień to mało.
Nie interesuje mnie co robi,nie ingeruje w to a sama wiadomość "wybacz,jestem zajęty,odezwe się później" załatwiła by sprawę,a nie że ja nie wiem,czy mam sobie odpuścić na dobre czy jest po prostu zajęty i przesadzam.

No ale sama powiedz, czy jak facet nie odpisuje, a ci powiedział, że ładna z was byłby para, że szuka dziewczyny, ma powazne plany itepe, to oznacza, że mu zależy czy że sobie sam odpuścił?

zweryfikowana
Posty: 1.596
Ostrzeżenia: 2/5

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:03:37

jak Ty będziesz tak nachalna to facet straci zainteresowanie... oni lubią gonić króliczka, bardziej niż cieszyć się z tego że złapali

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:06:57

Cytat
SunFlower23
Cytat
LadyMartini
Sądze,że nie jestem,ponieważ dla mnie 2 wiadomości przez cały dzień to mało.
Nie interesuje mnie co robi,nie ingeruje w to a sama wiadomość "wybacz,jestem zajęty,odezwe się później" załatwiła by sprawę,a nie że ja nie wiem,czy mam sobie odpuścić na dobre czy jest po prostu zajęty i przesadzam.

No ale sama powiedz, czy jak facet nie odpisuje, a ci powiedział, że ładna z was byłby para, że szuka dziewczyny, ma powazne plany itepe, to oznacza, że mu zależy czy że sobie sam odpuścił?

Ja tego nie rozumiem,bo ja nie mówie takich rzeczy na próżno. Jeżeli coś mu się niespodobało czy coś,to niech mi powie prosto z mostu a nie bawimy się w ignorowanie jak dzieci z podstawówki. On mnie nawet pocałował,więc nie dziwcie się że się zaangażowałam skoro rokowania były dobre...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie polecacie tanie noclegi w Krakowie? :)