Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:09:41

Niestety ale relacje internetowo esemesowe w rzeczywistosci sa inne.niektorzy zachowuja sie calkiem inaczej w realu.jedna randka to malo by kogos poznac.nie atakuj go juz wiadomosciami.jak bedzie chcial napisac i sie spotkac to zrobi to.nic na sile.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:10:56

To teraz Ty go olej i zobacz jak się zachowa! :) Jak się odezwie to milcz, dwa, trzy dni i się przekonasz... Mnie mój obecny facet też olewał (taka gierka), a jak ja tak zrobiłam jak on to latał jak bączek :D i nigdy więceej już tak nie zrobił :D

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:15:25

Cytat
ciuchyy199
To teraz Ty go olej i zobacz jak się zachowa! :) Jak się odezwie to milcz, dwa, trzy dni i się przekonasz... Mnie mój obecny facet też olewał (taka gierka), a jak ja tak zrobiłam jak on to latał jak bączek :D i nigdy więceej już tak nie zrobił :D

Latał jak bączek hihi :D
Właśnie tak zrobię bo i tak już nic nie mam do stracenia.


Dziękuję za wszystkie wiadomości,te ostrzejsze i te nie.
Może jednak jestem trochę kobietą bluszczem i muszę wytworzyć w sobie troszkę takiego podejścia "Przeczytał i nie odpisał? A to niech spada!" bo ja niestety mam skłonności do szybkiego angażowania w miłe relacje i często usprawiedliwiam zachowania innych...

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:16:23

Echh faceci szukają różnych pososób, żeby kobietę "sprawdzić", czy się nadaje do bycia razem albo po prostu, żeby zaciągnąć do łóżka i nara.

Moja kuzynka pisała /esemesowała / rozmawiała na skype przez prawie rok z kolesiem. Mieszkali tylko 15 km od siebie. W końcu zgodziła sie na randkę, ja byłam z mężem tez wtedy w kawiarni przy innym stoliku i "mieliśmy na nią oko". Po trzeciej randce nie dał znaku życia, mimo iż zapewniał ją o głebokim uczuciu, planował wyjazd ze znajomymi cuda wianki. Skończył się odzywać i koniec.Ona się zdenerwawała wysłała mu maila, a on odpisał, że po 3. randce to się chodzi już do łózka przetestować "na cacy" (do dziś tego maila nie zapomnę). A taki fajny koleś się zapowiadał.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:40:01

nadaj jeszcze komunikat w radio i włącz syrenę przeciwmgielną

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:47:56

Ja bym się zdenerwowała jakby ktoś wypisywał do mnie smsy 'co pół h'.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 15:48:31

Cytat
SunFlower23
Albo jest zajęty,
albo nawciskał ci kitów, a tak naprawdę nie ma zamiaru kontynuować znajomości.

Napisze po raz setny:
Jak facetowi zależy na dziewczynie to zrobi wszystko, by utrzymywac kontakt i się spotykać.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 16:06:17

Po pierwszej randce Ty juz wiesz, że on nie jest osoba która nie szuka przygód?
Może powiedział, co chciałaś usłyszeć, spotka sie jeszcze raz "przeleci" i zostawi?
Może ma dziewczynę nr. dwa i teraz z nia próbuje?
Gdybym była z kimś na jednej randce potem on po jednym dniu nieodzywania, wysłałam mi dwie wiadomości na FB, smsy i dzwonił to od razu bym odpuściła taka znajomość,bo wiadomo, że to się skończy w przyszłości osaczeniem i awanturami o nieodzywanie się przez pół dnia...A jestem dziewczyną, to co dopiero chłopak sobie pomyślał!

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 16:20:56

Cytat
bessi
Po pierwszej randce Ty juz wiesz, że on nie jest osoba która nie szuka przygód?
Może powiedział, co chciałaś usłyszeć, spotka sie jeszcze raz "przeleci" i zostawi?
Może ma dziewczynę nr. dwa i teraz z nia próbuje?
Gdybym była z kimś na jednej randce potem on po jednym dniu nieodzywania, wysłałam mi dwie wiadomości na FB, smsy i dzwonił to od razu bym odpuściła taka znajomość,bo wiadomo, że to się skończy w przyszłości osaczeniem i awanturami o nieodzywanie się przez pół dnia...A jestem dziewczyną, to co dopiero chłopak sobie pomyślał!


Ja nie wiem o co robicie taką aferę,skoro on pisał do mnie wcześniej tak samo i to nawet bardzo często :)
To nie jest tak,że od razu po randce zaczęłam go nagabywać esemesami. On do mnie też tak pisał. Pamiętam że to on był fochnięty na mnie kiedy podał mi numer po raz pierwszy a ja dopiero po kilku godzinach odezwałam sie na ten telefon.
To nie jest też tak,że po nieodpisaniu na fejsie odrazu bombarduje mu telefon.
Tak samo z esemesem i telefonem był normalny odstęp czasu.
I oczywiście że w związku nie robie czegoś takiego,bo każdy ma swoje życie i swoje sprawy
ale po jaką cholerę rozbudowywał we mnie ciekawość i zainteresowanie jego osobą,dawał mi sygnały że jest zainteresowany,przyzwyczajał mnie do tego że pisał prawie ciągle żeby teraz przestać?

Jak piszesz z kimś dzień w dzień,nawet jeżeli jest to tylko przyjaciel,a potem olewasz ją na tydzień czy chociażby kilka dni bez jakkolwiek wytłumaczenia to co sie potem stanie? Tracisz tą osobę. Przeżyłam to na swojej skórze,nawet gdy miałam dobry powód nie pisania.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 16:21:03

Tez tak mialam kiedys, nie ogarniesz takich idiotow.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 16:21 przez martynek1990.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 16:31:44

Że niby pojechał na wakacje sam? I będzie je spędzał samotnie wierny Tobie autorko, bo czuje się zobowiązany po jednym spotkaniu.... Nie widzisz jak to głupio brzmi? Ma swoje plany, swoje życie a Ciebie w nim nie ma. Jeśli naprawdę zrobiłaś na nim wrażenie to moze odezwie się jak wróci a jak nie to trudno.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 16:40:12

Cytat
musiaaa
Że niby pojechał na wakacje sam? I będzie je spędzał samotnie wierny Tobie autorko, bo czuje się zobowiązany po jednym spotkaniu.... Nie widzisz jak to głupio brzmi? Ma swoje plany, swoje życie a Ciebie w nim nie ma. Jeśli naprawdę zrobiłaś na nim wrażenie to moze odezwie się jak wróci a jak nie to trudno.

Wyobraźcie sobie,że pojechał sam. Na 2-3 dni. Lubi spędzać czas sam,czyta książki i bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy i sie przygotowuje.
Oczywiście nie mam pewności czy nie spotka się tam z kimś etc. Ale sam mówił,że nie spotyka się z nikim innym,sam bardzo chce to kontynuować po przyjeździe i nawet dopytywał się czy ma konkurentów :x
Nie będę brać wszystkiego co mówi druga osoba za kłamstwo.
Mi powiedział,że jedzie sam,może mnie okłamał,może nie.
Fakt jest taki,że się nie odzywa,już nieważne z jakiego powodu.Nie chce się zadręczać czy przez to że znalazł sobie kogoś innego czy przez to że ma nawał pracy czy przez to że nie chce utrzymywać kontaktu.
Opuszcze go sobie i jak będzie chciał to się odezwie. Tylko co potem?

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 16:41:13

malo ci jeszcze dal sygnalow, ze jednak NIEZBYT ma ochote sie z toba spotykac? Wciskac kity na randce wcisnal, a co mial ci powiedziec? Odpusc i nie rob z siebie kobiety bluszcza, bo przeciez tego chcialas uniknac

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 16:45:37

Autorko życzę powodzenia w hamowaniu swoich emocji:)
Pisanie z kimś przez internet to (w większości przypadków) żadna znajomość i o niczym nie świadczy. I dopóki nie dojdzie do spotkania na żywo, to nie ma co się angażować w ogóle. A te pierwsze spotkanie powinnaś traktować jak początek prawdziwej znajomości, a co za tym idzie: czekać aż facet się odezwie.
Sama z różnymi facetami się umawiałam i uwierz mi, czasem nie przewidzisz o co im chodzi. Co z tego, że naobiecywał Ci bóg wie czego, skoro teraz nie daje znaku życia? Co z tego, że Ty traktujesz takie deklaracje na poważnie, skoro on (jak widać) niekoniecznie?

I najważniejsze: jak facet chce i jak mu zależy, to kontaktu poszuka. Sam. Nie przymuszony wiadomościami na mailu, fb czy smsami.

Gdy facet ignoruje...

22 lip 2014 - 16:46:07

Nie narzucaj się. Będzie chciał odezwie się sam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie polecacie tanie noclegi w Krakowie? :)