Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 16:57:43

Zdawała któraś z Was prawko na nowych zasadach.Jestem ciekawa za którym razem i jak wam poszło na egzaminie teoretycznym jak i praktycznym. Najdziwniejsze pytania,sytuacje jakie przeżyłyście ?

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:07:05

18 czerwca zdałam egzamin praktyczny, ogólnie to było drugie podejście. Co do teorii to miałam duży problem, nie radziłam sobie z czasem i w ogóle, zdarzało się, że pytania mi uciekły albo pierwszy raz widziałam takie na oczy, za każdym razem brakowało mi od 1 do 4 punktów i nawet chciałam odpuścić, zrobiłam sobie z miesiąc przerwy i znowu podeszłam, a zdałam chyba za 8 razem... i bardzo dużo ludzi co zdawało ze mną, mieli podobnie. Od lipca słyszałam, że będzie jeszcze więcej pytań, współczuję tym, którzy dopiero będą się zapisywać.

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:11:51

Cytat
spocziloczi
18 czerwca zdałam egzamin praktyczny, ogólnie to było drugie podejście. Co do teorii to miałam duży problem, nie radziłam sobie z czasem i w ogóle, zdarzało się, że pytania mi uciekły albo pierwszy raz widziałam takie na oczy, za każdym razem brakowało mi od 1 do 4 punktów i nawet chciałam odpuścić, zrobiłam sobie z miesiąc przerwy i znowu podeszłam, a zdałam chyba za 8 razem... i bardzo dużo ludzi co zdawało ze mną, mieli podobnie. Od lipca słyszałam, że będzie jeszcze więcej pytań, współczuję tym, którzy dopiero będą się zapisywać.
Mogę jeszcze zapytać za czego się uczyłaś jakiś płytek,książek ?

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:13:43

teorie zdałam za pierwszym, ale z praktyką gorzej, dzisiaj zdawałam i oblałam na łuku (o zgrozo) :/ na jazdach nigdy na linie nie najechałam, a co mówić o tyczce :/ na pierwszym egzaminie łuk i górka za pierwszym razem dobrze, bez żadnego błędu, a tu jak usłyszałam, że egzaminuje mnie kobieta to się przeraziłam (słyszałam wcześniej opinie) no i nie trzeba było dużo żeby oblać

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:19:27

Ja wlasnie chce sie w lipcu zapisac, i w koncu zrobic te prawko...tylko przeraza mnie to i znow tchorze;/ podobno z puli 1800 pytan ma wzrosnac do 3000.. niby dlatego, zeby sie tego nie uczyc na pamiec, tylko bardziej na rozumienie. I tak bedzie ciezko:(

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:21:27

ja teorię zdałam za pierwszym razem, 71/74 pkt :)
teraz męczę się z praktyką, oblałam już drugi raz, we wrześniu kolejne podejście, bo na wakacje wyjeżdżam do pracy:)

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:22:45

o ile mi wiadomo to i tak nie ma dostępnej tej puli pytań, nauczysz się przepisów i zasad to zdasz, przecież nie będziesz kuła pytań na pamięć

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:23:13

czy Wy naprawdę macie takie problem z nauką czy olewacie i mylicie, że jak zrobicie kilka razy test z płytki to zdacie? serio, jak poczytacie głupią książkę do nauki jazdy, którą dostaniecie na kursie to zdacie z palcem w tyłku... przecież w tych książkach (+kurs) jest wszystko to co na egzaminie! no jak można zdawać np. pięć razy teorię... litości.

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:24:01

Cytat
Rajaaaaa
ja teorię zdałam za pierwszym razem, 71/74 pkt :)
teraz męczę się z praktyką, oblałam już drugi raz, we wrześniu kolejne podejście, bo na wakacje wyjeżdżam do pracy:)

miałam tyle samo punktów :D
na czym oblałaś jeśli można wiedzieć?
Cytat
Carmesi
czy Wy naprawdę macie takie problem z nauką czy olewacie i mylicie, że jak zrobicie kilka razy test z płytki to zdacie? serio, jak poczytacie głupią książkę do nauki jazdy, którą dostaniecie na kursie to zdacie z palcem w tyłku... przecież w tych książkach (+kurs) jest wszystko to co na egzaminie! no jak można zdawać np. pięć razy teorię... litości.

no właśnie ja też nie widzę w tym problemu... uczyłam się tylko na wykładach i z książki z płytką, a jak siedziałam w wordzie to ludzie któryś raz z kolei nie zdawali...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-28 17:25 przez JustOnlyDreams.

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:31:58

JustOnlyDreams no dokładnie - to tak jakby narzekać, że na matury nie dają określonych pięciu lektur, które ma się wykuć a potem stękanie, że się nie zdało! To jest egzamin taki sam jak w szkole czy na studiach, więc nie rozumiem bólu tyłka, że się nie zdało po raz szósty; a do tego wielkiego narodowego przejęcia, że zmieniają się zasady zdawania i będzie więcej pytań. Jeżeli Wy nie umiecie w teorii określić kto ma pierwszeństwo na drodze to po prostu nie wsiadajcie za kierownicę, bo na pierwszym lepszym skrzyżowanie zaliczycie dzwona... Najlepsze, że jeszcze za każdy egzamin trzeba płacić... ale to tak jest jak przeważnie dostaje się pieniążki na 18stkę od rodziców

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:38:50

Zgadzam się, aktualna teoria sprawdza czy ktoś zna przepisy drogowe... wcześniej ludzie się uczyli na pamięć pytań i nawet nie czytając dokładnie to zaznaczali odpowiedź.. a co złego jest w tym że ktoś dostanie pieniądze od rodziców?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-28 17:41 przez kupowanka.

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:43:25

ja zdalam i teorie i praktyke za pierwszym razem. ale jesli chodzi o teorie to robilam testy z takiej brazowej ksiazki. grupa IMAGE czy jakos tak. a na egzaminie pytania dostalam praktycznie zupelnie inne. tylko ze 4 byly takiej jak na mojej plytce z testami

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:48:10

Cytat
spocziloczi
18 czerwca zdałam egzamin praktyczny, ogólnie to było drugie podejście. Co do teorii to miałam duży problem, nie radziłam sobie z czasem i w ogóle, zdarzało się, że pytania mi uciekły albo pierwszy raz widziałam takie na oczy, za każdym razem brakowało mi od 1 do 4 punktów i nawet chciałam odpuścić, zrobiłam sobie z miesiąc przerwy i znowu podeszłam, a zdałam chyba za 8 razem... i bardzo dużo ludzi co zdawało ze mną, mieli podobnie. Od lipca słyszałam, że będzie jeszcze więcej pytań, współczuję tym, którzy dopiero będą się zapisywać.
nie wiem jak można zdawać teorię 8 razy O.o chyba że się nie zna na przepisach ruchu drogowego

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:51:10

kupowanka nic złego, ale jak ktoś sam na coś musi zarobić to bardziej pieniądze szanuje i nie chce ich wydawać na pierdoły typu zdawanie teoretycznego egzaminu na prawo jazdy dziewięć razy. A wiele jet osób (oczywiście nie wszyscy) wychodzących z założenie, że skoro mama da to co się będę wysilać.

zweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

PRAWO JAZDY

28 cze 2014 - 17:52:06

Nie przejmuj się wszyscy straszą :) pytania wcale tak nie przeskakują wszystko masz jasne i czytelne pod warunkiem że kontrolujesz czas który masz wyświetlony , przeważnie zdaje się za 2 razem bo ja za pierwszym miałam mega trudne aa wiele osbób zdąło z mojej grupy za 2 bo po prostu nie było takich głupich filmików. Oczywiście nie moge zagwarantować że wszystko pójdzie super ale warto dobrze znać zadasy które były omawiane na wykladach i te które są w książeczce bo z tym to 50 % sukcesu :) Życzę powodzenia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki telefon?