Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 12:25:30

Nie mieszkam we Wrocławiu, ale niestety skorzystałam z usług salonu „Suknie Ślubne Pati” ul. Sokolnicza.
Znalazłam ogłoszenie tu na szafie (joafor)
Zamówiłam u nich bolerko ślubne, które wg umowy powinno zostać wysłane 4-5.06,2014r. Po tym terminie pisałam do nich na jakim etapie jest zamówienie, na co dostałam odpowiedź, że w końcowym. 11,06 zadzwoniłam do nich, usłyszałam, ze czekają na nie bo jest w szwalni i dziś (tj. 11,06) ma dostać paczkę, bo została już do niej wysłana i tego dnia lub następnego wyśle go do mnie i da mi znać. Wczoraj (12,06) nie odbierała ode mnie telefonów, łaskawie odpisała, że nie może rozmawiać bo ma przymiarki, a paczkę wyśle dziś (czyli 12,06). Poprosiłam zatem o nr nadania i nazwę firmy kurierskiej na co przystała. Dziś (13,06) w dalszym ciągu nie odbiera ode mnie telefonów, nie odpisuje na smsy i widać ma klientów w poważaniu. Dodam, że bolerko potrzebne jest na JUTRO o czym owa pani doskonale wie! Do tego poprosiłam o nadanie paczki kurierem ze względu na czas to pani wyceniła to na dodatkowe 40zł (!) /plus 10zł które już zostało wpłacone/
Nie polecam ! Szkoda nerwów!
Już się nie łudzę, że dojdzie. Jestem zawiedziona, zła i wystawiona do wiatru. Gdybym miała nieco bliżej to pojechałabym tam osobiście. Najbardziej wkurza mnie stosunek do klienta (który już zapłacił za usługę bo inaczej nie przystąpiliby do realizacji). W umowie mam zapewnienie, że jeśli się nie wywiążą to oddadzą podwojoną kwotę, ale w tym momencie (jeśli uda mi się uzyskać zwrot) to mnie nie ratuje.

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 12:30:41

a skąd jesteś?

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 12:31:13

z Głogowa
uwaga ;)
Pani po 100 telefonie mnie rozłączyła i napisała smsa, że jest w banku i nie może rozmawiać i zaraz wyśle nr nadania. Zobaczymy...

A najgorsze jest to, że to jest moje 2 bolerko. Pierwsze zamawiałam trochę eksperymentalnie na aliekspress (inne rzeczy doszły a to nie) i wiedziałam, ze to moze być ryzyk fizyk. Tym razem wybrałam salon sukni ślubnych i widać nie ma to jakiegoś większego znaczenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-13 12:33 przez Emme.

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 12:34:25

myślałam, że może z moich stron- to bym Ci odebrała

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 12:35:48

Cytat
pwjs4488
myślałam, że może z moich stron- to bym Ci odebrała
|

Dziękuję za dobre chęci :)

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 12:45:56

masakra... takie nerwy przed slubem :/

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 12:47:59

Ale chamstwo. A wydawałoby się, że salony sukien ślubnych to poważne firmy.

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 12:52:33

Na Twoim miejscu jak bym znalazła chwilę (rozumiem, że teraz nie masz czasu) pojechałabym tam (nieważne jak daleko) zrobić konkretne kongo tej niepoważnej babie.

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 13:02:47

Cytat
Yagga_yo
Na Twoim miejscu jak bym znalazła chwilę (rozumiem, że teraz nie masz czasu) pojechałabym tam (nieważne jak daleko) zrobić konkretne kongo tej niepoważnej babie.


Nie wiem czy 100 km to dużo czy nie, ale chwilowo nie jestem zmotoryzowana, zostaje pkp i nie obrócę na 17 (spowiedź).


W dalszym ciągu nie napisała nr przesyłki ;/
Cytat
Onyksowa
Ale chamstwo. A wydawałoby się, że salony sukien ślubnych to poważne firmy.


Właśnie dlatego zdecydowałam się na zamówienie w takim miejscu.

Mam nadzieję, że 13 nie okaże się aż tak pechowy... (choć sama w to nie wierzę)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-13 13:04 przez Emme.

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 13:07:36

Ok, chamówa, ale kto zamawia bolerko/dodatki do ubioru parę tygodni przed ślubem? Gdybyś o to zadbała miesiące wstecz, to byś tego problemu nie miała bo byś zdążyła kupić u kogoś innego. Poza tym możliwe jest, że byś tamto bolerko dostała, bo wcześniej miałyby czas na rozwiązanie tego typu spraw - a teraz zaczyna się plaga ślubów.

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 13:07:57

wspolczuje;/ ale kochana to tylko bolerko,wiem ze wazny dodatek ,ale moze uda sie kupic cos w Twoim miescie? dzieki Bogu ze to nie suknia slubna bo to by bylo dopiero... ja swoja kupilam tydzien przed slubem, bo niestety w pierwsza sie nie zmiescilam bo przytylam a na przerobki nie bylo juz czasu , takze glowa do gory moze uda Ci sie cos znalezc zastepczego:) powodzenia

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 13:14:53

Cytat
Yagga_yo
Na Twoim miejscu jak bym znalazła chwilę (rozumiem, że teraz nie masz czasu) pojechałabym tam (nieważne jak daleko) zrobić konkretne kongo tej niepoważnej babie.

To dodatkowy stres i nerwy przed jakże ważną w życiu uroczystością.
100 km to zaledwie 1,5 godziny w najgorszym wypadku.
Szanujący się salon ślubny powinien w takim wypadku sam dowieźć bolerko i kwiaty z przeprosinami.
Na Twoim miejscu napisałabym SMS-a z kategorycznym dostarczeniem jeszcze dziś bolerka osobiście, gdyż w przeciwnym wypadku po ślubie zadbam o odpowiednią "reklamę" dla tego salonu i nikt już nigdy u niej nic nie kupi/zamówi.

A po ślubie...
Opłaciłabym jakiś małolatów, by co kilka dni rozklejali w różnych częściach miasta przygotowane prze ze mnie odpowiednie ulotki... i tak co jakiś czas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-13 13:15 przez pola55.

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 13:16:49

Ludziorka czas realizacji miał być ok 2 tygodnie czyli na początku czerwca powinno już być. Tak jak wcześniej pisałam czekałam na inne.
Jeśli ktoś nie wie ile czasu zajmie mu realizacja to podaje czas ze sporym zapasem. Chciałam zauważyć, że głównie chodzi mi o szacunek do klienta i niewywiązanie się z zawartej umowy. Pani od kilku dni mnie zwodziła, że już jest tylko musi je wysłać. Gdyby powiedziała, że jeszcze się szyje (co i tak byłoby naruszeniem umowy)to mogłabym się jakoś zabezpieczyć.

Ryby - niby tylko bolerko, ale w zasadzie to ono miało budować cały stój (koronkowa "bluzeczka";).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-13 13:18 przez Emme.

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 13:29:12

Trzeba mieć głowę na karku, nie można oczekiwać że wszystko wyjdzie idealnie, że paczka z Chin przyjdzie a bolerko zamówione kilka tygodni przed ślubem będzie zrobione na czas. Takie rzeczy się robi z kilku miesięcznym wyprzedzeniem, więc niezależnie od tego jak ci zepsuli plany, możesz sobie tylko pluć w brodę, żałować i mieć nadzieję na zwrot pieniędzy. Takie są realia.

Nie ufajcie ! Ślub

13 cze 2014 - 13:43:36

Cytat
ludziorka
Trzeba mieć głowę na karku, nie można oczekiwać że wszystko wyjdzie idealnie, że paczka z Chin przyjdzie a bolerko zamówione kilka tygodni przed ślubem będzie zrobione na czas. Takie rzeczy się robi z kilku miesięcznym wyprzedzeniem, więc niezależnie od tego jak ci zepsuli plany, możesz sobie tylko pluć w brodę, żałować i mieć nadzieję na zwrot pieniędzy. Takie są realia.

Decyzję (już tę konkretną) o ślubie podjęliśmy pół roku temu. Dodatki kupuje się mając już sukienkę, a na nią też się czeka.

W dalszym ciągu uważam, że skoro ktoś w umowie określa czas realizacji to powiniem się z tego wywiązać,a jak coś pójdzie nie tak to nie powinien zwodzić do ostatniej chwili (godzinę temu miała podać nr nadania utrzymując, że zostało wysłane)
poza tym pani w swoich ofertach używa określeń "last minute"...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-13 13:51 przez Emme.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

I co ja mam zrobić? :(