Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

Nazwa bloga

04 cze 2014 - 20:50:10

Szukam inspiracji na nazwę bloga. Tematyka: moda, urządzanie wnętrz, dekoracje. Wiem, że najlepiej byłoby jakbym sama coś wymyśliła, ale dzięki waszej pomocy stworzę wyjątkową nazwę. Preferuję nie za długie nazwy po angielsku.

Nazwa bloga

04 cze 2014 - 20:57:32

daj swoje propozycje, ale moim zdaniem, jeśli sama nie potrafisz wymyślić nawet nazwy to ie bierz się za blogowanie.

Nazwa bloga

04 cze 2014 - 21:00:26

Dokładnie tak!

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

Nazwa bloga

04 cze 2014 - 21:21:34

To, że nie potrafię wymyślić nazwy nie oznacza ze mam nie prowadzic bloga. Nie znasz mnie, wiec nie oceniaj na podstawie takiego czegoś. Mam mnóstwo pomysłów jeśli chodzi o części wizualne, wpisy itp. Owszem, są osoby które zakładają bloga, tak po prostu, na siłę, bo jest to teraz modne, a potem tworzą bezsensu posty, lub pojawiają się sporadycznie, ale ja do nich nie należę.

Nazwa bloga

04 cze 2014 - 21:30:10

moze frytki do tego?
ja nie wiem jak Ty chcesz prowadzic ciekawego bloga, jak nawet nazwt nie moxesz wymyslec. z kazdym postem tez bedziesz pisac na forum?

Nazwa bloga

04 cze 2014 - 21:34:53

A ile mi odpalisz za tę nazwę? Bo rozumiem, że późniejszym dochodem podzielisz się z pomysłodawcą?

Nazwa bloga

04 cze 2014 - 21:48:21

Iamsofuckin'creative.blogspot.com



Sorry moderacjo za wulgaryzm, ale to wazna sprawa jest, trzeba pomoc kolezance z milionem pomylow na wpisy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-04 21:49 przez cytraa.

Nazwa bloga

04 cze 2014 - 23:37:10

Vantage (nie, nie vintage)
Local address blog
Interiors trend
Get the look
Winds of change
Wall of inspiration/style
Style update
Autonomy taste/style

Może coś...?

Nazwa bloga

04 cze 2014 - 23:55:39

Można powiedzieć, że się czepiami, ale naprawdę jeśli Twoja kreatywność jest tak niska, że nie potrafisz wymyślić nazwy bloga to jak chcesz go prowadzić i tworzyć kreatywne i interesujące wpisy??? Poza tym skoro masz zamiar stworzyć bloga to powinnaś mieć jakąś jego wizję, a za tym powinna iść nazwa.

Nazwa bloga

21 lip 2014 - 15:18:28

Wymyślenie nazwy bloga to wcale nie taka prosta sprawa. Kiedy już przyjdzie ci coś do głowy, warto popytać znajomych o ich opinie, ale sama nazwa musi być twoja własna. Polecam artykuł: 3 sprawdzone sposoby na nazwę bloga

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

20kg więcej w ciąży - udało wam się zrzucić ?