Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Narty dla kobiety

21 maj 2014 - 06:34:50

Cześć,
Po sezonie zimowym, cierpliwie wyczekałam i zakupiłam w promocji takie narty?
Używacie takich nart?
Jak się spisują?
Ja pierwszy raz będę miała takie narty, ogólnie opinie są pozytywne. Ja na razie mam tylko pozytywną opinię o sklepie w którym kupowałam, bardzo fajny sklep w stolicy, narty dopiero w październiku sprawdzę:)

Pozdrawiam

Narty dla kobiety

21 maj 2014 - 07:33:15

Wszystko zależy jaki jest Twój poziom narciarski?

Ja nie jestem przekonana do damskich nart. Za dużo niższą cenę, nawet o połowę, miałabyś narty unisex. Jak rok temu szukałam nart to wszyscy mnie przestrzegali przed zakupem damskich nart szczególnie ze względu na cenę. Poza tym damskie narty mają coś ze środkiem ciężkości, a to już by mi kompletnie nie odpowiadało. Z innych rzeczy technicznych nie chciałabym przereklamowanego rockera ale pewnie niektórym może pomagać wchodzić na krawędź. Inna rzecz to damskie narty nie odpowiadają mi konstrukcyjnie i tyle... często są mniej sztywne, a ja wole sztywne narty.
Fajnie, że są w miarę szerokie pod butem (75). Dobre będą na rozkopane stoki heh :/ czyli polskie warunki (to są narty all mountain, przy ściganiu się na stoku z kimś na nartach race zawsze przegrasz :))

Gratuluje zakupu bo na pewno Ci się będzie fajnie jeździć (chociaż w sumie to zależy od Twojego poziomu, bo jeśli jesteś mega początkująca albo mega zaawansowana (w co akurat wątpie bo nie pytałabyś o opinie o nartach tylko wiedziałabyś czego potrzebujesz na stoku)to musiałabyś się przyzwyczaić, a w przypadku mega początków i braku umięjętności jazdy na krawędziach no to będziesz walczyć.

Ja umiałam wchodzić na krawędź, kupiłam nowe narty i ojojojoj pierwszy wypadek było ciężko, później już super bo zrozumiałam że jak narta jest szeroka pod butem to trzeba jechać szybciej żeby na krawędzi się nie wywalić :D

I mam nadzieję że kupiłaś narty swojego wzrostu albo odrobinkę dłuższe :) bo narty z rockerem tak właśnie trzeba kupować.

Ja bym za nie tyle nie dała chociażbym miała jakąś extra nadwyżkę pieniężną.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-21 07:35 przez assska21.

Narty dla kobiety

23 lut 2016 - 09:37:39

Fajne zestawienie nart dla kobiet ostatnio znalazłam na blogu: http://www.snowshop.pl/fischer-modele-dla-zaawansowanych-narciarek - więc jak by co zostawię tutaj namiary na ten artykuł. Może się jeszcze komuś przyda love

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zniżki Stradivarius