Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 22:44:09

hej jesli to nie ten dział to przeniescie ale wysłuchajcie mnie ;(

od 4 lat jestem ze swoim facetem mielismy 1,8 rok przerwy wrocilismy do siebie,na drodze do naszego szczescia stoi dziewczyna (28l.) ktora ma faceta i maja dziecko od jakichs 3 mc a ona wydzwania do mojego pod byle jakimi pretekstami, ja wciaz nie daje za wygrana ale widze ze jego do niej ciągnie :-( a ją do niego, juz nie wiem co mam zrobic ,prosze go i błagam żebym sie z nią nie kontaktował a kiedy wypije to do niej dzwoni albo ona do niego ,boli mnie to ,bo nie chodzi o jakies zakazy czy cos,może miec znajomych wiadomo ale mimo to ze nie mam dowodów to czuje ze miedzy nimi jest jakas chemia :-( szczególnie kiedy nie byłam z nim to jego brat opowiadał mi różne sytuacje kiedy chcieli zostac sami .
co mam dalej zrobic :-( doradzcie cos bo zwariuje ;(

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 22:49:42

Dziewczyny, czy wy naprawde nie widzicie ze facet jest jakis lewy? Skoro wydzwania do tamtej, miedzy nimi byly jakies sytuacje, to chyba sprawa jest jasna.. olej go-,- tego kwiatu pol swiatu...

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 22:51:20

tak tylko najgorszy jest ten ból :(

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 22:52:17

Jak chcesz mieć faceta, który czuje coś do innej to skontaktuj się z jej partnerem, opisz mu sytuację i się razem weźcie za odciągnięcie ich od siebie. We czwórkę będziecie wtedy wszyscy nieszczęśliwi.

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 22:52:35

ból minie.. a o swój honor trzeba dbać :)

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 22:52:37

a mówią, że głupota nie boli...

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 22:54:30

Zagryź zęby, miej honor i powiedz mu po męsku, że albo rybki, albo akwarium. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to mu to powiedz raz a stanowczo żeby wybierał, a jak nadal nie będzie mógł się oprzeć i będzie się z nią kontaktować, kopnij go w d... . Poboli, ale przestanie

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 22:57:02

to jest ktos z kim znam sie od dziecka bawilismy sie w jednej piaskownicy a zjawia sie taka i je*bie sie wszystko :(
problem w tym ze ze jej partner nie dopuszcza wogole do do siebie takiej mysli ufa jej bezgranicznie,ona inaczej zachowuje sie przy nim a inaczej przy nas badz moim
moje prosby juz nic nie pomagają ,odchodziłam wiele razy :(
pisze tu do Was żeby sie poradzic ,a nie zeby po to by któras mnie zjechała bo jestem ślepa czy cos



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-20 22:59 przez asik12345.

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 23:00:32

zacznij go ignorować, pokaż mu że jest Ci obojętne to co on wyprawia , jeżeli mu na Tobie zależy zauważy to i może w końcu coś zadecyduje - nauczy się Ciebie szanować!! A jeżeli nie , nie jest Ciebie wart!!! :)

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 23:02:49

no sama piszesz że chcesz się proadzić a jak dziewczyny ci piszą że masz się ogarnąć i go rzucić to ci nie pasuje. jak możesz być z facetem który cię nie kocha? gdyby kochał to by nie wydzwaniał do innej!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 23:04:50

może ją do niego ciągnie bo jest z tobą, i trudniej go zdobyć?
znajoma miała podobną sytuacje dla niej skończyło się niestety to źle.

Jeśli wszelkie próby kontaktu zawsze wychodzą od niej to jest jeszcze szansa, że się znudzi, gorzej jak on też zabiega o tą relacje.

mieszkacie razem ?

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 23:04:59

wlasnie staram sie tak robic ,dzis byla cisza z jej strony ale ja czasem zaczynam wariowac bo ile mozna :( fajnie ze jest ktos kto doradzi ze swej strony :*
widzicie znow jest sytuacja kiedy on mi mowi ze kocha tylko mnie a kiedy ja zaczynam temat o niej ze czuje on cos do niej to twierdzi ze mam porąbane w głowie i reaguje nerwowo

tak mieszkamy razem od pół roku a wczesniej jakies 2 lata
widzicie znow jest sytuacja kiedy on mi mowi ze kocha tylko mnie a kiedy ja zaczynam temat o niej ze czuje on cos do niej to twierdzi ze mam porąbane w głowie i reaguje nerwowo

tak mieszkamy razem od pół roku a wczesniej jakies 2 lata



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-20 23:08 przez asik12345.

niezweryfikowana
Posty: 496
Ostrzeżenia: 1/5

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 23:05:05

Cytat
asik12345
to jest ktos z kim znam sie od dziecka bawilismy sie w jednej piaskownicy a zjawia sie taka i je*bie sie wszystko :(
problem w tym ze ze jej partner nie dopuszcza wogole do do siebie takiej mysli ufa jej bezgranicznie,ona inaczej zachowuje sie przy nim a inaczej przy nas badz moim
moje prosby juz nic nie pomagają ,odchodziłam wiele razy :(
pisze tu do Was żeby sie poradzic ,a nie zeby po to by któras mnie zjechała bo jestem ślepa czy cos

Daj sobie spokój, taki facet jest nikomu niepotrzebny. Wiem że ci cięzko, ale jak z nim zostaniesz będzie jeszcze gorzej. Więc olej takiego głupka, zasługujesz na kogoś lepszego!

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 23:11:03

trudno jest zostawic kogos kogo sie kocha...

problem z facetem :(

20 maj 2014 - 23:13:12

jak chlopak leci na dziewczynę co ma dziecko i faceta to moim zdaniem taki koleś nie jest wart twojej uwagi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Narty dla kobiety