Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

wakacje last minute

6 minut temu

Budowa domu

30 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 08:47:13

Cześć.
Mam pytanie, dziewczyna zainteresowała sie suknią ślubną, ale chce żebym wysłała ją wysyłką za pobraniem. Napisałam jej że tak średnio mi pasuje wysyłka, bo może nie odebrać. Ale napisała mi że zapłaci za wysyłkę, żebym nie miała wątpliwości.
I teraz mam pytanie,bo suknie bym wysłała kurierem. Jak mam ustalić wpłatę pieniędzy, żeby mnie nie oszukano.
Czy jak zamówię kuriera to on mi przywiezie pieniądze czy jak to jest?
I czy orientujecie się ile może kosztować taka wysyłka, bo nigdy nic nie wysyłałam za pobraniem i kurierem.
Może polecicie jakąś firmę.
Proszę o pomoc
jest tu ktoś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 08:59 przez rmarinaaa91.

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 09:09:58

Najlepiej podzwon po roznych firmach:) jednak ja jak sie dowiadywalam najtaniej wychodzilo wyslac poczta polska priorytetem :) ja za granice suknia moja mialam slac wazy ok.5lg i kurier krzykna 300 zl a poczta polska za paczke priorytet z zadeklarowana wartością i za pobraniem powiedzieli 178 zl :)
A i masz tam obcje na pewno ze przelewaja na konto ale czy do domu kasa idzie nie wiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 09:11 przez kaskaa92.

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 09:36:50

Moja suknia też jest dosyć ciężka,ale na szczęście tu na miejscu ma być wysyłka.
Nie wiem co robić;/

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 09:47:38

Podzwoń do różnych firm kurierskich z Twojej miejscowosci to ci powiedzą jak to wszystko wygląda.
Ja bym wysłała za pobraniem. Wiem że ryzykujesz ale sukniie ślubną nie łatwo sprzedać więc jak ktoś chce to się nie ma co zastanawiać. Ryzykujesz tylko kosz przesylki. Dziewczyna, która chce kupić ryzykuje więcej bo musi ci wpłacić na konto nie małą sumę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 09:51 przez Savcia.

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 09:55:19

możesz zamówić kuriera przez serwis kurierzy i wybrać sobie najtańszą opcję. jak dziewczyna odbierze paczkę to wyślą ci kasę na konto.
koszt takiej wysyłki to ok. 30 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 09:58 przez sweetie-kittie.

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 09:56:54

Ja wysylalalm POcztexem.
Suknia zmiescila sie w pudlo kartonowe po komputerze;D
zaplacilam niecale 50zl za wysylke.

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 10:12:23

Cytat
rmarinaaa91
Cześć.
Mam pytanie, dziewczyna zainteresowała sie suknią ślubną, ale chce żebym wysłała ją wysyłką za pobraniem. Napisałam jej że tak średnio mi pasuje wysyłka, bo może nie odebrać. Ale napisała mi że zapłaci za wysyłkę, żebym nie miała wątpliwości.
I teraz mam pytanie,bo suknie bym wysłała kurierem. Jak mam ustalić wpłatę pieniędzy, żeby mnie nie oszukano.
Czy jak zamówię kuriera to on mi przywiezie pieniądze czy jak to jest?
I czy orientujecie się ile może kosztować taka wysyłka, bo nigdy nic nie wysyłałam za pobraniem i kurierem.
Może polecicie jakąś firmę.
Proszę o pomoc
jest tu ktoś?



Idziesz do punktu Strefy Paczki albo do oddziału najbliższego DPD. wysyłasz paczkę (jeśli waży do 3kg to o ile dobrze pamiętam to jest to kwota 18,99zł + 5 zł usługa pobrania) pracownik weżmie od ciebie NUMER KONTA BANKOWEGO!!! KONIECZNIE GO MIEJ!!! jak zapyta jaka jest kwota pobrania to mowisz "cena sukni + 23,99zł = to co ma kurier od tej laski wziąć.

Bierzesz numer przesylki swojej.
Na następny dzien sprawdzasz koło 18 status
Jak wyskoczy ze została doręczona to twoje pieniądze sa w rekach DPD.
DPD robi przelewy 2 razy w miesiącu-15ego i 1ego. Ty zdązysz do 15ego więc po 15stym DPD przeleje Ci kase na to konto, które wczęsniej podałaś!

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 10:22:56

ja mam podpisaną umowę z kurierem i płacę 18 zł :) Jakbyś była z okolić Warszawy to mogę Ci pomóc.

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 11:15:45

Cytat
paskudnik28
Cytat
rmarinaaa91
Cześć.
Mam pytanie, dziewczyna zainteresowała sie suknią ślubną, ale chce żebym wysłała ją wysyłką za pobraniem. Napisałam jej że tak średnio mi pasuje wysyłka, bo może nie odebrać. Ale napisała mi że zapłaci za wysyłkę, żebym nie miała wątpliwości.
I teraz mam pytanie,bo suknie bym wysłała kurierem. Jak mam ustalić wpłatę pieniędzy, żeby mnie nie oszukano.
Czy jak zamówię kuriera to on mi przywiezie pieniądze czy jak to jest?
I czy orientujecie się ile może kosztować taka wysyłka, bo nigdy nic nie wysyłałam za pobraniem i kurierem.
Może polecicie jakąś firmę.
Proszę o pomoc
jest tu ktoś?



Idziesz do punktu Strefy Paczki albo do oddziału najbliższego DPD. wysyłasz paczkę (jeśli waży do 3kg to o ile dobrze pamiętam to jest to kwota 18,99zł + 5 zł usługa pobrania) pracownik weżmie od ciebie NUMER KONTA BANKOWEGO!!! KONIECZNIE GO MIEJ!!! jak zapyta jaka jest kwota pobrania to mowisz "cena sukni + 23,99zł = to co ma kurier od tej laski wziąć.

Bierzesz numer przesylki swojej.
Na następny dzien sprawdzasz koło 18 status
Jak wyskoczy ze została doręczona to twoje pieniądze sa w rekach DPD.
DPD robi przelewy 2 razy w miesiącu-15ego i 1ego. Ty zdązysz do 15ego więc po 15stym DPD przeleje Ci kase na to konto, które wczęsniej podałaś!





Bardzo dziękuję za pomoc:)

"JegoBaba" - jestem z podkarpacia;)

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 11:19:30

Ja po zarejestrowaniu się na sendit.pl za kuriera płacę ok 17zł za paczkę do 30kg. Masz tam do wyboru DPD lub UPC

Wysyłka sukni kurierem?

03 maj 2014 - 11:31:03

Cytat
rudaa88
UPC
Chyba UPS? :D Podobno niezła firma kurierska.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 11:33 przez keyy.

Wysyłka sukni kurierem?

03 sty 2018 - 20:10:44

Cytat
olakwiatkowska
jezeli często wysyłasz to polecam tą stronę ja korzystam systematycznie i jestem zadowolona raz na kilak meisiecy zamawiam wszystkie potrzebne mi rzeczy do wysyłek

odświeżasz stare wątki dla reklamy... słabe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

trochę dygam- wypłata