Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

heej, ostatnio tak mnie naszło... nie mogę na siebie patrzeć i mam dość swojego wyglądu, mam straszne kompleksy na jego punkcie... pół biedy gdyby moim problemem była waga, wystarczyłoby schudnąć i po problemie, natomiast moje kompleksy dotyczą rzeczy których nie da się zmienić... mam brzydką twarz, malutkie oczy i krzywy nos, to się akurat da poprawić makijażem ale bez niego jestem chyba najbrzydsza w promieniu setek kilometrów... poza tym jestem bardzo wysoka i kiedyś często wyzywali mnie "żyrafa", jestem płaska jak deska, mam niezgrabne nogi a ćwiczę od 2 lat i są dalej brzydkie, po prostu łydki mam szerokości ud i wyglądają jak dwa klocki :(
jak czytam że inne dziewczyny pokochały siebie bo mają faceta który im prawi komplementy to jest mi jeszcze bardziej przykro... bo mną się nigdy nikt nie interesował, a w klubach to zrzucają mnie z siedzeń żeby pogadać z ładnymi dziewczynami :(
przepraszam ale nie mam komu się wyżalić... :(

jeśli chodzi o wygląd możesz trochę nad sobą popracować np.jakieś ćwiczenia porobić :)

nie mów , ze jesteś najbrzydsza bo tak na pewno nie jest , wygląd nie jest najważniejszy . na pewno masz ciepłe serce które ktoś pokocha i znajdziesz odpowiedniego faceta :)

nie ma kobiet brzydkich tylko niezadbane.

i takie które wmawiają sobie, że są brzydkie

Nie wiem co napisac ale chetnie doradze co mozna Zmienic w makijazu i fryzurze jak bys chciała to wyslij swoje zdjecie . Fryzura i dobry makijaz czynią cuda. Ja zazdrosze ci wzrostu i chciałabym byc zyrafą:)

też mam mnóstwo kompleksów, największym są moje nogi - tak jak opisujesz, wielkie łydy jak uda, normalnie kołki... Totalnie nieproporcjonalne do reszty ciała. Więc możemy sobie przybić piątkę;)
Ale znam też swoje zalety i to je staram się podkreślać.
Jestem pewna, że Ty także masz mnóstwo walorów o których nie myślisz a może nawet nie wiesz że masz, bo cały czas skupiasz się na wadach.
Możesz sobie zrobić taką listę rzeczy które w sobie lubisz, BEZ WAD i powiesić gdzieś w widocznym miejscu. W chwilach zwątpienia poczytaj sobie te notatki, zobaczysz że poczujesz się lepiej:)

Pamiętaj, że kompleksy to nie ciało, kompleksy siedzą w naszej głowie:)

znam wiele "żyraf" które wyglądają rewelacyjnie, trzeba skupic się na tych lepszych cechach i uwydatniać je :)
Racja makijaż czy fryzura lub kilka zmian w garderobie czynią cuda:)))
Głowa do góry i mniej krytycyzmu wobec siebie :)

Nie ma brzydkich kobiet tylko takie, którym nikt nie poświęcił czasu i uwagi :)

Jestem wizażystką, szkoda, że nie mogę "wziąć Cię w obroty"...

Nawet nie wiesz ile dziewczyn chciałoby mieć chociaż to 5cm więcej żeby nie chodzić w 15 cm szpilkach. a co do nóg to po prostu musisz dobrać spodnie i spódnice do swojej figury. Na pewno nie wyglądasz tak źle jak myślisz. Musisz uwierzyć w siebie!
Zrobić fajną fryzurkę, make-up, uśmiechać się i już:)
A co do nóg to zakładaj spodnie z prostą nogawką i wyższe buty np na koturnie, to optycznie wyszczupli Ci nogi. Zawsze zakładaj ciemniejsze spodnie (nie muszą być czarne) to też wyszczupla, albo takie które są przecierane - jaśniejsze po środku.
Powodzenia !
Uwierz w siebie

do czego ten świat się sprowadza, że teraz tylko wygląd się liczy i dziewczyny, którenie są ładne mają przez to komleksy. Nie tylko wygląd jest wazny, a to co masz w środku i Twój charatker, uroda przemija.

Dla mnie, to ty jesteś niedorozwinięta i dlatego nikt cię nie chce!

Zamiast zakładać te głupie wątki, zacznij więcej czytać, może będziesz chociaż trochę mądrzejsza, skoro jesteś taka brzydka, że nikt się tobą nie interesuje.


http://szafiarenka.pl/9/7773235/czy-brzydka-i-niesmiala-dziewczyna-ma-szanse-na-milosc,1.html

http://szafiarenka.pl/45/7790454/stracilam-zainteresowanie-facetami,4.html#msg-7795834

Cytat
zoska_samoska
Dla mnie, to ty jesteś niedorozwinięta i dlatego nikt cię nie chce!

Zamiast zakładać te głupie wątki, zacznij więcej czytać, może będziesz chociaż trochę mądrzejsza, skoro jesteś taka brzydka, że nikt się tobą nie interesuje.


http://szafiarenka.pl/9/7773235/czy-brzydka-i-niesmiala-dziewczyna-ma-szanse-na-milosc,1.html

http://szafiarenka.pl/45/7790454/stracilam-zainteresowanie-facetami,4.html#msg-7795834

wtf? czy ty się dobrze czujesz? ja tego nie pisałam, mam tylko jedno konto...

Cytat
klepka91
Cytat
zoska_samoska
Dla mnie, to ty jesteś niedorozwinięta i dlatego nikt cię nie chce!

Zamiast zakładać te głupie wątki, zacznij więcej czytać, może będziesz chociaż trochę mądrzejsza, skoro jesteś taka brzydka, że nikt się tobą nie interesuje.


http://szafiarenka.pl/9/7773235/czy-brzydka-i-niesmiala-dziewczyna-ma-szanse-na-milosc,1.html

http://szafiarenka.pl/45/7790454/stracilam-zainteresowanie-facetami,4.html#msg-7795834

wtf? czy ty się dobrze czujesz? ja tego nie pisałam, mam tylko jedno konto...

wypowiedź niejakiej pixxi z 26 marca:

Brak biustu (nie jest mały tylko go nie mam), bardzo wysoki wzrost a przy tym krótkie nogi, szerokie stawy (przez co mam grube kostki więc moje nogi są klockowate). Sama przyznasz że nic się z tym nie da zrobić ;)
Poza tym mam czoło na pół twarzy, wielki nos, małe, blisko osadzone oczy... mogłabym wymieniać i wymieniać

wypowiedź dzisiejsza:
mam brzydką twarz, malutkie oczy i krzywy nos, to się akurat da poprawić makijażem ale bez niego jestem chyba najbrzydsza w promieniu setek kilometrów... poza tym jestem bardzo wysoka i kiedyś często wyzywali mnie "żyrafa", jestem płaska jak deska, mam niezgrabne nogi a ćwiczę od 2 lat i są dalej brzydkie, po prostu łydki mam szerokości ud i wyglądają jak dwa klocki

I masz jeszcze jedno konto: aksonema.

Halo, halo, moderacja śpi?

niezweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

kochana nie placz nie ty jedna dzisiaj czujesz sie nieatrakcyjna :P
ja jak bylam mala to wszyscy zachwycali sie (podobno) moją urodą ze taka sliczna jestem i w ogole, pozniej jak podroslam to koledzy z podworka i koledzy moich braci mowili mi ze ja to kiedys bede"fajna dupą" ;O i w takim przekonaniu sobie rosłam :D
no ale coz chyba cos poszlo nie tak... :D wyroslam na zwykla przecietna dziewczyne mam mase kompleksow, najgorzej jest przed miesiaczką czyli dzisiajm, łapie dola jak patrze w lustro ;) pozniej jakos w miare się akceptuje:P chcociaż jest mi trudno:P tez jestem wysoka ale to akurat uwazam za spory atut ;) tylko ze jestem troche za chuda jednak wierze ze uda mi sie jeszcze przytyc...
moim najwiekszym kompleksem sa moje nogi.. co prawda dlugie i szczupłe ale troche krzywe:( o spodniczkach i sukienkach moge pomarzyć:/
jest jeszcze masa rzeczy ktore z checia bym zmienila np nos , piersi, tylek...:/ no ale coz tak mam to zapisane w genach i nic juz tym z tym nie zrobie, nie pozostaje nam nic, jak cwiczyc ladnie sie ubierac, ladnie sie usmiechac i siebie zaakceptowac:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-18 15:55 przez netka20.

Cytat
zoska_samoska
Cytat
klepka91
Cytat
zoska_samoska
Dla mnie, to ty jesteś niedorozwinięta i dlatego nikt cię nie chce!

Zamiast zakładać te głupie wątki, zacznij więcej czytać, może będziesz chociaż trochę mądrzejsza, skoro jesteś taka brzydka, że nikt się tobą nie interesuje.


http://szafiarenka.pl/9/7773235/czy-brzydka-i-niesmiala-dziewczyna-ma-szanse-na-milosc,1.html

http://szafiarenka.pl/45/7790454/stracilam-zainteresowanie-facetami,4.html#msg-7795834

wtf? czy ty się dobrze czujesz? ja tego nie pisałam, mam tylko jedno konto...

wypowiedź niejakiej pixxi z 26 marca:

Brak biustu (nie jest mały tylko go nie mam), bardzo wysoki wzrost a przy tym krótkie nogi, szerokie stawy (przez co mam grube kostki więc moje nogi są klockowate). Sama przyznasz że nic się z tym nie da zrobić ;)
Poza tym mam czoło na pół twarzy, wielki nos, małe, blisko osadzone oczy... mogłabym wymieniać i wymieniać

wypowiedź dzisiejsza:
mam brzydką twarz, malutkie oczy i krzywy nos, to się akurat da poprawić makijażem ale bez niego jestem chyba najbrzydsza w promieniu setek kilometrów... poza tym jestem bardzo wysoka i kiedyś często wyzywali mnie "żyrafa", jestem płaska jak deska, mam niezgrabne nogi a ćwiczę od 2 lat i są dalej brzydkie, po prostu łydki mam szerokości ud i wyglądają jak dwa klocki

I masz jeszcze jedno konto: aksonema.

Halo, halo, moderacja śpi?

Ty nie masz co robić tylko wyszukujesz podobne posty? TO sobie napisz do moderacji jeśli ci ulży, to się sama dowiesz że to nie ja, chociażby po IP...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nieśmiałość