Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak tanim kosztem wyposażyć przedpokój? Remont hollu wyniósł mnie znacznie drożej, niż się tego spodziewałam : ( Co kupić w pierwszej kolejności? Gdzie najtaniej znajdę wieszaki, jakieś półki czy parasolniki?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

może jysk

Wszystko w głównej mierze zależy od Twojego budżetu. Na początku roku sama przeprowadzałam remont przedpokoju i także koszty mnie przerosły. Spójrz na ofertę sklepu Mykan do przedpokoju http://www.mykan.pl/meble-do-przedpokoju-salonu-metaloplastyka/ . Ja mam stamtąd parasolnik i półkę z siedziskiem. Służą mi dobrze od kilku miesięcy. Mam nadzieję, że pomogłam. Proponuję wybrać się do IKEI, też mają tam całkiem ciekawe rzeczy w dobrej cenie.

Może aukcje internetowe, komisy?
A tanie wieszaki są na allegro, 50 sztuk za 25zł już z przesyłką



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-31 15:48 przez rudaa88.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Podbijam. Jakieś ciekawe pomysły na aranżacje?

Gdy ją potrzebuje jakiegoś wyposażenia, zawsze wybieram się do Mrówki PSB w moim mieście. Nigdzie taniej nic nie dostanę, a wybór jest duży. Nigdy nie byłam w Ikei więc nie wiem jakie są ceny, ale asortyment na pewno ogromny więc tam też warto się wybrać:-) gdybym miała korytarz, i remont do zrobienia, pomyslabym najpierw o szafie czy garderobie. Jeśli zrobi Ci ją stolarz na zamówienie, nie będzie sz musiala kupować parasolnika bo zaprojektuje ją tak, że zrobi specjalne miejsce w szafie. Nam zrobił teraz szafę stolarz, projekt zgapilam z Ikei i mamy super szafę świetnie zagospodarowana wg naszych potrzeb.

W Pepco sa bardzo fajne, klimatyczne wieszaki, stosunkowo tanie.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Najtaniej jest w internecie. Jak dobrze poszukasz, to na allegro, olx, czy innych portalach znajdziesz dużo ciekawych i tanich rzeczy. Nie wyposażysz tego przedpokoju od razu, ale przy odpowiedniej dozie cierpliwości, wszystko się da zrobić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prośba o poradę - notariusz