Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

wymiana - zniszczona szmatka

07 mar 2014 - 12:51:00

Witam,

Wymieniłam się z pewną dziewczyną spodnie (moje, raz założone, jak nowe), za jej w stanie "bardzo dobrym", ale to budzi wątpliwość. Wczoraj odebrałam paczkę i dostałam szału: brudne, śmierdzące, sprane, zaciągnięte na udzie, pęknięty strecz na pupie. Pisałam do szafiarki, zero odezwu, mimo że wiadomości czyta. Ma ona komentarze pozytywne + jeden bardzo stary negatyw. Zauważyłam, że w pozytywach dziewczyny pisały, że rzecz ok, ale musiały wyprać... Dziewczyny, co mam zrobić, jak myślicie? Chciałabym odzyskać swoje spodnie, bo z tymi nie da się nic zrobić. Ponadto oszukała mnie, że z tyłu nie mają kieszeni, a później gdy je dostałam okazało się, że mają "takie udawane". Nie chcę być stratna, bo wysłałam jej spodnie warte 119zł, wyglądały jak nowe, uprane, odpylone (nie wysyłam nikomu zapylonych rzeczy). Jak tak można? Pisać, że stan bdb, a przychodzi taka szmata... Myślałam żeby wybrać się na policję, bo jej się koło tyłka nie wieje, żeby odpisać. Nawet nie przeprosiła. Ten smród bym ścierpiała i to zaciągnięcie, ale to pęknięcie streczu już nie - trzeba je rozpruć i zaszyć od nowa, ale kieszenie przybliżą się do siebie i będzie widać, że są przerabiane. Jestem wściekła... Ewentualnie obczaiłam, że mieszka niedaleko mnie i złożyłabym jej wizytę, niech stracę, ale chciałabym oddać jej tą szmatę osobiście... Dziewczyna bez wstydu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 12:53 przez finez.

wymiana - zniszczona szmatka

07 mar 2014 - 12:55:12

zgłoś do administracji, masakra...

wymiana - zniszczona szmatka

07 mar 2014 - 12:56:03

zrob cos z tym, wiem ze tu beda komentzrze typu odpusc ale jezeli kazda z nas bedzie odpuszczala to tutaj nadal bedzie takie chamstwo ...
ja raz mialam akcje ze panna na adres i konto ojca miala konto i przelalam kase i spodni nie bylo to znalazlam ja w necie i jej ojca nr komorkowy zadzwonilam, gosc w szoku ;d ale porozmawial z corka i sie odezwala, i jeszcze z morda do mnie ze jak ja smialam dzownic do niego i mi wkoncu wyslala ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-07 12:57 przez engells111.

wymiana - zniszczona szmatka

07 mar 2014 - 12:58:40

Miałam kiedyś podobną sytuację, skonczyło się jedynie na tym że dostała negatywa;/

wymiana - zniszczona szmatka

07 mar 2014 - 12:58:49

jak jesteś odważna to przejedź się do niej

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

wymiana - zniszczona szmatka

07 mar 2014 - 13:04:05

Jestem odważna, bo to jej powinno być wstyd, a nie mi ;)
Dziś uprałam spodnie, bo ze smrodu nie mogłam wyrobić, porobię fotki wad, bardzo dokładnie, zgłoszę to do szafy, jak dostanę pozytywną dla mnie decyzję to piszę ostatnią wiadomość do niej, później negatyw i przejdę się do delikwentki, stracę na paliwo, ale będę miała satysfakcję... Dziewczyny udają czyścioszki, bogaczki, znawczynie mody przed znajomymi, a na prawdę są zwykłymi brudasami? Jak mnie to denerwuje...

Jedną artystkę już załatwiłam, napisałam do jej chłopaka na fb... Od razu się wystraszyła i wysłała rzecz.

wymiana - zniszczona szmatka

07 mar 2014 - 13:10:05

jesli masz taka mozliwosc to idz do niej.ja bym nie odpusciła
byłam równiez wielo krotnie oszukana podczas wymiany raz otrzymałam buty które miały obcas przymocowany śróbkami a miały byc nowe a szafiarka stwierdziła ze nic o tym nie wie masakra

wymiana - zniszczona szmatka

07 mar 2014 - 13:10:26

Ja bym tego nie podarowała ;)
zgłoś do administracji potem ja odwiedź ;)

Jej mina na pewno bedzie bezcenna ;)

czegos takiego nie mozna pobłażać ;)


Pozdrawiam serdecznie ;)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 25

wymiana - zniszczona szmatka

07 mar 2014 - 13:14:56

W przypadku otrzymania przedmiotu niezgodnego z opisem, zalecam zgłoszenie sprawy do Centrum Sporów: http://szafa.pl/spor-nowy.html, co umożliwi wpłynięcie na Użytkowniczkę oraz, w razie potrzeby, podjęcie stosownych działań w sprawie.

Do zgłoszenia proszę dołączyć zdjęcia uwzględniające wady towaru, dzięki temu będzie możliwe wydanie adekwatnej decyzji.

wymiana - zniszczona szmatka

07 mar 2014 - 13:15:29

naprawde wielka szkoda, ze takie osoby psuja takie fajne stronki jak ta szafa, nie wiem jak to inaczej nazwac... po prostu psuja fajny pomysl na wymiany ubran ktorych juz nie nosimy, przez chamstwo i cwaniactwo duzo osob po prostu nie chce sie juz wymieniac ze strachu przed oszustwem... czy uczciwosc kosztuje az tak wiele?czy naprawde jakas bluzka czy spodnie warte sa tego zeby kogos oszukac?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak ambicji?